אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית מאי 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית מאי 2017 מאת דניאל רועה


תחזית אסטרולוגית חודשית מאי 2017

החודש אנחנו מתאוששים מנסיגתם של הכוכבים האישיים ונוס אשר יוצאת מטווח השפעת הנסיגה שלה וכוכב מרקורי שיוצא בתחילת החודש וחוזר להילוך הרגיל שלו. זה הזמן לתקן את הליקויים שנוצרו בזמן שני הנסיגות במערכות היחסים, התקשורת עם הסובבים אותנו ובכל המכשירים שהתקלקלו.


שור21.4-20.5
    מזל טוב לכל בני בנות מזל שור שיחגגו יום הולדת. השמש הנמצאת במזל שלכם יוצרת כבר בתחילת החודש זוויות הרמוניות לכוכב נפטון הנמצא במזל דגים ולפלוטו הנמצא במזל גדי מה שמאפשר לכם לשלב מעשיות ועניינים כספיים עם דמיון והשראה בכל מה שאתם עושים. בכל הנוגע לחתימה על חוזים והסכמים המתינו עד ל 7 למאי שבו כוכב מרקורי יחזור למהירותו הנורמאלית ומאפשר יותר הצלחה בהתחלות חדשות. כוכב מרקורי יחזור למזל שור כבר ב 16 למאי ויאפשר לכם להפעיל יותר יצירתיות ופרקטיות בתחום העסקי. הימצאותו של כוכב מאדים בבית הכספים שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק בבית העבודה שלכם מאפשר לכם לקדם דברים בתחום המקצועי בצורה טובה.

תאומים -21.5-21.6     כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם שהיה בנסיגה בשבועות האחרונים יחזור להילוך ישיר כבר ב 3 למאי ולמהירות סבירה כבר ב 7 למאי מה שיאפשר לכם לתקן את כל מה שהשתבש עם חברים ובבית בעיקר בכל הנוגע למכשירי חשמל ותקשורת. כוכב מאדים הנמצא במזלכם ויוצר כבר בימים הראשונים זוויות הרמוניות לכוכבים צדק ונגה מאפשר לכם להוציא לפועל רעיונות בצורה יצירתית ולהפיץ את הידע שלכם. הצלחה צפויה במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם כולל מעבר לים. השמש אשר יוצרת זוויות הרמוניות לנפטון בבית הקריירה שלכם ולפלוטו עשוי להצביע על אפשרות להגדיל את ההכנסות שלכם ולהגיע לקהלים גדולים יותר בתחום העסקי.

סרטן - 22.6-22.7     חזרתו של כוכב מרקורי להילוך ישיר בבית הקריירה והיצמדותו לכוכב אוראנוס יאפשר לכם לתקן דברים בתחום הקריירה שלכם ובמקביל להוציא לפועל דברים בצורה מהירה וללא היסוס שיקדמו אתכם בתמיכתה של ונוס אשר גם היא חזרה להילוך ישיר בבית הקריירה שלכם ותדאג יותר לאינטרסים האישיים שלכם בתחום הקריירה שלכם. כוכב צדק הנמצא בבית המשפחה והבית שלכם ובזווית הרמונית לכוכב מאדים עשוי לעזור לכם להוציא לפועל דברים שנתקעו בתקופת הנסיגות האחרונות כולל בניה או שיפוץ של נכס או רכישה של נכנס חדש. חברתית זהו חודש טוב שבו אתם מרגישים בטוחים בעצמכם להיפתח לעולם וליצור קשרים חדשים. בתחום הזוגיות אתם מתאוששים מחודש לא קל.

 

אריה23.7-22.8      השמש, שליט המזל שלכם הנמצא בשבועות הקרובים בבית הקריירה שלכם ובזוויות הרמוניות לכוכב פלוטו ונפטון, מצביע על הרבה יצירתיות, דמיון והשראה עם יכולות מעשיות המופנים לטובת הקריירה שלכם. כמו כן הימצאותו של השמש בבית הקריירה יכול להצביע על עמידות ויכולת מנהיגות והשפעה על הסובבים אתכם. היצמדותו של מרקורי לכוכב אוראנוס כאשר שניהם יוצרים זווית הרמונית לכוכב שבתאי בבית היצירה שלכם מצביע על התגברות היצירתיות שלכם ועל הצלחה במיוחד עבור האמנים והיוצרים שביניכם. הימצאותו של כוכב צדק במזל מאזניים ובזווית הרמונית לכוכב מאדים במזל תאומים, שניהם מזלות אוויר מצביע על יכולת השפעה ועשייה בתחום החברתי החודש.

בתולה - 23.8-22.9
   חזרתה של ונוס לאחרונה להילוך ישיר עם כוכב מרקורי, שליט המזל שלכם מצביע על חזרה לעניינים ויכולת לתקן ליקויים ולקדם דברים שנתקעו בעיקר בתחום הכלכלי. טעויות שנעשו עם כספים ימצאו פתרון בשבועות הקרובים. הימצאותו של כוכב צדק בבית הכספים שלכם ובזווית הרמונית לכוכב מאדים בבית הקריירה וההצלחה שלכם מצביע על אפשרות להוביל פרויקטים בתחום העבודה והקריירה וגם למנף את העניין מבחינה כלכלית. מאדים בבית הקריירה שלכם מצביע על יכולת השפעה ומנהיגות חזק בשבועות הקרובים. כוכב נפטון הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובזוויות הרמוניות עם השמש ופלוטו במזלות האדמה כעת מצביע על יותר יציבות ביחסים עם בני זוג ושותפים בשבוע הראשון לפחות של חודש מאי.

 

מאזניים23.9-23.10      חזרתו של ונוס, שליטת המזל שלכם זה מכבר להילוך ישיר והימצאותו של כוכב צדק במזל שלכם ובזווית הרמונית לכוכב מאדים, שליט בית הזוגיות והשותפויות שלכם, מצביע על התאוששות התחום הרומנטי, אפשרות לתקן את היחסים עם בני זוג ושותפים או התחלה חדשה ביחסים ממקום רענן ועם הרבה אנרגיה. הימצאותו של השמש במזל שור ובבית כספי הזולת שלכם ובזווית הרמונית לפלוטו במזל גדי ובזווית הרמונית גם לכוכב נפטון מצביע על יכולת השפעה על הסובבים אתכם ואפשרות לשפר את ההכנסות שלכם. חזרתו של כוכב מרקורי, להילוך ישיר בשבוע הראשון של חודש מאי יאפשר לכם ליצור שותפויות זורמות יותר ולתקן יחסים בשותפויות קיימות.

עקרב - 24.10-21.11      כוכב מאדים, השליט העתיק שלכם הנמצא כעת בבית כספי הזולת יוצר זווית הרמונית לכוכב צדק במאזניים מה שמאפשר לכם להגיע למסות של אנשים ולהשפיע עליהם וכמובן גם למנף את זה לרווחים כלכליים במידה ואתם פועלים בצורה ישרה וחוקית. כוכב מרקורי הנמצא בצמידות בתחילת החודש לכוכב אוראנוס בבית העבודה ובמזל טלה ובהרמוניה עם כוכב שבתאי עשוי להצביע על התפתחות מהירה ומפתיעה בתחום המקצועי אך כדאי להמתין עד לאחר ה 7 למאי עד שמרקורי יחזור למהירותו הרגילה כדי לפעול. השמש הנמצא במזל שור ובבית הזוגיות והשותפויות ויוצר זוויות הרמוניות לפלוטו ונפטון כבר בתחילת החודש מצביע על תקופה טובה ויציבה עם בני זוג ושותפים ואפשרות לשלב בין אידיאלים ומעשיות בשותפויות עסקיות.

קשת22.11-21.12      כוכב שבתאי הנמצא עדיין במזלכם ובנסיגה ממשיך לאתגר אתכם ומאלץ אתכם לבדוק מחדש את נושא הגבולות, מסגרות והחופש שלכם ממקום אמתי וכנה יותר. יחד עם זאת יצירת זווית הרמונית לכוכב אוראנוס ומרקורי הנמצאים במזל טלה מאפשר לכם לראות דברים מפרספקטיבה גבוהה יותר ולעשות שינויים ומהפכות ולפעול באופן יצירתי ומעשי יותר. הימצאותו של השמש בבית העבודה שלכם ובמזל שור ובזוויות הרמוניות לפלוטו במזל גדי ולנפטון מאפשר לכם לקדם את התחום המקצועי שלכם באופן מעשי ביותר מבלי לוותר על האידיאלים שלכם. מצבכם הפיננסי עשוי להשתפר בחודש הקרוב. חשוב שתתמידו בעשייה שלכם ולא תרפו. חברתית ובזוגיות יש יותר בהירות ואתם פעילים יותר.

גדי20.01 - 22.12     הימצאותו של כוכב מאדים בבית העבודה והשרות שלכם ובזווית הרמונית לכוכב צדק בבית הקריירה והמעמד שלכם מצביע על עשייה רבה ואפשרות לגדילה והתרחבות בתחום העבודה והקריירה ועל שפע של אפשרויות בתחום המקצועי אצלכם. כמו כן, כוכב פלוטו הנמצא במזלכם ויוצר זוויות הרמוניות לשמש הנמצא כעת במזל שור ובבית היצירה שלכם וגם לנפטון מצביע על אפשרות למנף את היצירתיות שלכם באופן מעשי ולהרוויח גם בהיבט הכלכלי. הצלחה צפויה לאמנים וליוצרים שביניכם. היחסים עם ילדיכם יוכלו להתחזק ולעבור שינוי חיובי והתחדשות. בבית ועם המשפחה יחול שיפור בתקשורת וביחסים החל מה 7 למאי.

דלי 21.1-18.2      כוכב מאדים הנמצא במזל תאומים וכוכב צדק הנמצא במל מאזניים יוצרים זוויות הרמוניות עם השמש שלכם במזל דלי ומצביעים על חודש מאוד יצירתי עם הרבה עשייה ואפשרות להתרחב גם מעבר לים אצל חלק מכם. חודש מוצלח לאמנים וליוצרים שביניכם וגם למי שעוסק בתחום האקדמי וקשור ללימודים גבוהים. היצמדותו של כוכב מרקורי לאחר הנסיגה שלו בתחילת חודש מאי לכוכב אוראנוס שניהם במזל טלה מצביע על רעיונות נועזים שלכם ועל אומץ להוציא אותם לפועל. כמו כן בעכבות שתי הנסיגות של מרקורי ונגה וחזרתם להילוך ישיר אתם מישרים את ההדורים עם חברים וקרובים ומנתקים קשרים עם חברים שלא משרתים אתכם יותר.

דגים19.2-20.3      הימצאותו של נפטון במזל שלכם, מזל דגים בזוויות הרמוניות לכוכב פלוטו בגדי והשמש הנמצאת כעת במזל שור מצביע על חודש המאפשר לכם להביא את ההשראה, הדמיון והיצירתיות שלכם ולנטוע אותם בצורה מעשית ויציבה לאורך זמן כדי שיצמיחו שפע של דברים טובים בחודשים הקרובים לטובתם העליונה של הסובבים אתכם ואף מעבר. הימצאותו של כוכב מאדים בהרמוניה לכוכב צדק מצביע על אפשרות להשקיע בבית ובמשפחה שלכם בצורה בונה ולתקן ליקויים ביחסים או בביתכם מהחודשים האחרונים. יציאתו של כוכב מרקורי מנסיגה בבית הכספים והרכוש שלכם והיצמדותו לכוכב אוראנוס במזל טלה מצביע על אפשרות להוציא לפועל תכנית עסקית או לשפר את מצבכם הכלכלי בחודש הקרוב.

טלה21.3-20.4     חזרתם של ונוס ומרקורי להילוך ישיר במזל שלכם והיצמדותו של מרקורי לאוראנוס גם כן בטלה מאפשר לכם ליצור בהירות עם הצרכים העמוקים שלכם ולהוציא לפועל את הרצונות שלכם בצורה חלקה וחדה יותר. כמו כן היחסים שלכם עם בני זוג ושותפים נכנסים לפזה חדשה וברורה יותר לאחר שחלק מכם עברו טלטלה ואף פרידה. אתם עדיין מתקשים בשלב זה ליצור יחסים מאוזנים משום שאתם בעיקר מחוברים לרצונותיכם ולא לאחר. השמש הנמצאת כעת במזל שור ובבית הכספים שלכם ויוצרת זוויות לפלוטו במזל גדי ולכוכב נפטון מצביע על תקופה של התחזקות וצמיחה כלכלית אצלכם ועל אפשרות להוציא לפועל רעיונות נעלים לטובתם של הכלל.

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי