אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2016 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית ספטמבר 2016 מאת דניאל רועה


החודש יהיה בסימן של ליקוים. ליקוי חמה שיתרחש ב 1 לספטמבר בבתולה ו ליקוי ירח שיתרחש ב 16 לספטמבר. ליקוים אלו יכולים להשפיע עד לכ חצי שנה בשנה הקרובה ויאלצו את מי שיהיה מושפע מהם לעשות שינוים מרחיקי לכת או לפחות ללכת אחר מה שנדרש לשנות. כמו כן מרקורי הנמצא גם הוא בבתולה יהיה בנסיגה החודש. ובנוסף כוכב צדק יכנס למזל מאזניים לשנה שלמה החל מה 9 לספטמבר.


בתולה - 23.8-22.9
חודש אינטנסיבי מאוד מצפה לכם החודש. השמש והירח ייצמדו ויהוו חלק מליקוי החמה שיתרחש במזל בתולה ב 1 לספטמבר.ב 16 לספטמבר צפוי לקוי ירח במזל דגים שיהיה צמוד גם לנפטון. חודש זה מאלץ אתכם לעשות ריסט לחיים שלכם במיוחד ברמה האישית המקצועית ובתחום הזוגיות והשותפויות. מאדים ושבתאי הנמצאים בטווח ההשפעה לליקוי עשוי להפוך את השינוי ליותר מאתגר ואפילו מעט אלים אצל חלק מהמעורבים. לכן חשוב שתזהו את הגל ולא תתנגשו בו בכל הכוח אלא תלכו איתו ותראו לאן הוא לוקח אתכם. כניסת כוכב צדק למזל מאזניים ולבית הכספים והרכוש ביחד עם השמש ו וונוס עשוי להשפיע לטובה על מצבכם הפיננסי רק חשוב שתמנעו מיוזמות חדשות במרבית החודש בגלל נסיגת מרקורי.


מאזניים - 23.9-23.10
ב
9 לספטמבר יכנס למזל שלכם , מזל מאזניים כוכב צדק ויהיה במזל מאזניים עד ל 11 לאוקטובר 2017. תקופה זו עשויה להביא לחייכם שפע של הזדמנויות במגוון תחומים אך בעיקר בתחום הרומנטי ובמערכות יחסים כולל הכרויות חדשות במגוון תחומים ושותפויות חדשות. זה הזמן להעיז בשנה הזו ולהיפתח לדברים חדשים. ונוס והשמש גם הם יהיו החודש במזל מאזניים ויגבירו את כל אותם דברים. יחד עם זאת תצטרכו לצלוח בשלום את שני הליקויים, שמש וירח בחודש הקרוב שיכולים להשפיע על נושאים מקצועיים ובריאותיים. מה שחשוב הוא להיות ערניים במיוחד בכל הקשור לענייני חוק אך גם לבריאותכם.


עקרב - 24.10-21.11

ליקוי החמה ב 1 לספטמבר במזל בתולה וליקוי הירח ב 16 לספטמבר במזל דגים יכולים להשפיע על היחסים עם החברים שלכם וגם עם ילדיכם. כמו כן במידה ותכלו להתמסר לשינויים שאתם חווים תוכלו להגיע גם לתוצאות יוצאות דופן במה שאתם יוצרים במיוחד לאמנים וליוצרים שביניכם אם לא תיבהלו מהשינוי הצפוי. צמידות בין מאדים ושבתאי בבית הכספים שלכם ובמזל קשת יכול להצביע על צורך לשנות את האופן שבו אתם מתנהלים עם כספים ולהיות יותר כנים עם עצמכם בנושא במיוחד לאור זה שכוכב מרקורי יהיה במהלך החודש בנסיגה וישפיע גם על הכספים הקשורים לזולת. כניסת ונוס למזל מאזניים וצדק לשנה הקרובה יכולים לעורר בכם השראה.


קשת - 22.11-21.12
החודש מתחיל עם ליקוי חמה שיתרחש ב
1 לספטמבר במזל בתולה ובבית הקריירה והמעמד שלכם. ב 16 לספטמבר יתרחש ליקוי ירח בבית המשפחה ובמזל דגים. כאשר בנוסף לכול הכוכבים מאדים ושבתאי נמצאים במזל שלכם ויוצרים זוויות לאותם ליקוים ולכוכב נפטון הנמצא בצמידות לליקוי ובבית המשפחה והבית שלכם. מה שמצביע על מספר אירועים בנושאים הללו המאלץ אתכם ליצור סדר ובהירות בחייכם וללכת אחר האמת שלכם. נסיגת כוכב מרקורי שימצא בבית הקריירה שלכם יקשה על ההתנהלות היום יומית ועל התחלות של דברים. ונוס צדק והשמש שיכנסו למזל מאזניים יהיו נקודות האור שלכם ויאפשרו לחברים שלכם לעזור לכם.


גדי  - 20.01 – 22.12
גם עליכם לא פוסחים הליקויים אך אצלכם הם יכולים להשפיע על נושאים הקשורים לחו
"ל או לימודים ובנוסף מערכת האמונות שלכם במה שוודאי ומוחשי עלולה להתערער מעט או לדרוש מכם להרחיב את התודעה שלכם מעבר למוכר ולידוע לכם. אם נוסיף את נסיגת כוכב מרקורי השולט על בית העבודה שלכם ונמצא באותו בית שבו מתרחש ליקוי החמה נוכל להסיק שנושאים מקצועיים או יותר נכון קשרים עם חו"ל בהקשר המקצועי עלולים להתערער או להשתנות בחודשים הקרובים. התרחקותו של כוכב מאדים משבתאי, שליט המזל שלכם אומנם ממשיכה להטיב עמכם אך הימצאותו של הליקוי הירח ב 16 לספטמבר בזווית מאתגרת לשבתאי מצביע על צורך להיות זהירים יותר עם נושאים של חוק ומשפט החודש.

דלי - 21.1-18.2

מקבץ של חמישה כוכבים בבתים הקשורים לכספים אצלכם ואצל הזולת ביניהם שתי ליקויים החמה והשמש ונסיגת מרקורי מצביעים אצלכם על צורך להיות זהירים כמה שאפשר בכל הנוגע לכספים ובעיקר להימנע מצעדים משמעותיים, התחלות חדשות וחתימה על חוזים והסכמים בחודש הקרוב. אם נוסיף את הכוכבים שבתאי ומאדים הנמצאים כעת מאוד קרוב אחד לשני ויהיו בזמן ליקוי החמה בזוויות מאתגרות לליקוי חשוב שתמנעו גם מלערב חברים בעניינים הכספיים שלכם או שתקבלו מהם עצות או מידע שעלול להטעות אתכם. כניסת ונוס צדק והשמש למזל מאזניים יקלו על מצבכם במידה מסוימת בעיקר בתחום הרומנטי ובענייני הקשורים לחו"ל.דגים - 19.2-20.3

חודש מאוד אינטנסיבי ומאתגר צפוי לבני ובנות מזל דגים החודש. זה מתחיל בליקוי החמה שיתרחש ב 1 לספטמבר בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל בתולה. וממשיך בליקוי הירח שיתרחש ..במזל שלכם, מזל דגים ב 16 לספטמבר. מה שאומר שנושא מערכות היחסים שלכם בעיקר מול בני זוג ושותפים ידרוש מכם ארגון מחדש ויותר בהירות וגם שלנות את מה שתקוע. אם נוסיף את נסיגת כוכב מרקורי הקשור להתנהלות ולתקשורת שיהיה בנסיגה בבית הזוגיות נקבל גם קשיי תקשורת ויותר תקלות כך שתידרשו יותר סבלנות החודש. הכוכבים מאדים ושבתאי אשר יוצרים זוויות מאתגרות לליקוי החמה מצביע גם על צורך לשמור על מעמדכם וקשיים עם סמכויות והורים.


טלה - 21.3-20.4
ליקוי חמה שיתרחש כבר בתחילת החודש ב
1 לספטמבר בבית העבודה ובמזל בתולה מצביע על שינוים רבים שיכולים להתרחש בתחום המקצועי בחודשים הקרובים ואתם נדרשים להיות קשובים למה שהיקום רוצה להגיד לכם, אם זה שינוי מקצועי, הסבה או שינוי גישה בעבודה. הכול אפשרי ! כמו כן בגלל השיוך של מזל בתולה והבית הספציפי הזה אצלכם לעניינים בריאותיים, חשוב שתדעו להיות קשובים לגופכם בתקופה זו וגם בזמן ולאחר ליקוי הירח ב 16 לספטמבר. כוכב מאדים, שליט המזל שלכם הנמצא בצמידות לכוכב שבתאי במזל קשת בזמן ליקוי החמה מצביע על עיכובים סיבי ענייני חו"ל ועל צורך לנהוג במשנה זהירות בנסיעות לחו"ל. כוכב צדק , ונוס והשמש שיכנסו החודש למזל מאזניים ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביעים על פיצוי על שאר הדברים.


שור - 21.4-20.5

ליקוי החמה שיתרחש בבית היצירה שלכם ב 1 לספטמבר יכול להצביע על שינוי בכל הנוגע לתחום היצירתי אצלכם במיוחד אצל אמנים ויוצרים בחודשים הקרובים. תיאלצו לבחון הכול מחדש ויתכן ויפתחו בפניכם הזדמנויות חדשות שיאלצו אתכם לקחת החליטות ולשנות דברים בעיקר אם זה גם העיסוק המרכזי שלכם. נסיגת כוכב מרקורי במזל בתולה ובאותו בית מצביע על אתגרים בתקשורת עם ילדיכם ובתחום האהבה. חשוב שתבחנו טוב טוב את מה שאתם אומרים לפני שזה יהפוך למשבר ביחסים. ליקוי הירח ב 16 לספטמבר במזל דגים עלול ליצור קשיים עם חברים או אנשים קרובים שבדרך כלל תומכים בכם וכעת לא פנויים לכם. כניסתו של כוכב צדק למזל מאזניים ולבית העבודה שלכם למשך כשנה שלמה מצביע על תקופה מאוד פורה בתחום המקצועי עם שפע של הזדמנויות והכרויות חדשות.


תאומים -21.5-21.6

 ענייני משפחה וזוגיות יעסיקו אתכם בחודש הקרוב ואף מעבר לכך. ליקוי החמה שיתרחש בבית המשפחה והבית ובמזל בתולה ב 1 לספטמבר כולל גם נסיגת כוכב מרקורי באותו בית מצביע על צורך לעשות סדר בבית ועם המשפחה ולשפר את ההתנהלות שלכם בבית. כמו כן נסיגת מרקורי בבתולה יכול להצביע על יותר תקלות טכניות במיוחד במכשירי חשמל ותקשורת בתקופה זו וגם נטייה ליותר אי הבנות וקצרים בתקשורת מול בני משפחה והורים באותם זמנים במיוחד כשממול ימצא כוכב נפטון במזל דגים היוצר טשטוש וחוסר אחיזה. ליקוי הירח ב 16 לספטמבר יכול ליצור אי בהירות ולשבש מספר דברים בתחום הקריירה שלכם. כניסת כוכב צדק למזל מאזניים והצטרפותם של השמש וונוס במאזניים עשויים להקל על האווירה ועל הרומנטיקה.

 

 

סרטן - 22.6-22.7
ליקוי החמה שיתקיים ב 1 לספטמבר במזל בתולה יכול להשפיע עליכם בכל הקשור לתקשורת עם הסובבים אתכם, חברים וקרובי משפחה. דברים קורים ויתכן ותרגישו שאין לכם תמיד שליטה או השפעה על הסובבים אתכם. יתכן ותרגישו שאתם רוצים לשנות את האופן בו אתם מתקשרים עם הסביבה וללמוד יותר מיומנויות תקשורת במיוחד עם הימצאותו החודש של כוכב מרקורי בנסיגה במזל בתולה. ליקוי הירח, שליט המזל שלכם שיתרחש במזל דגים ב 16 לספטמבר צפוי להשפיע על עולמכם הרגשי ועל מערכת האמונות שלכם. כמו כן נושאים הקשורים ללימודים, נסיעות וחו"ל עלולים להשתבש או לפחות תרגישו חוסר בהירות לגבם. כניסת כוכב צדק למאזנים ולבית המשפחה והבית לאורך כשנה יטיבו עם אותם נושאים כולל הרחבת המשפחה והבית ואפשרות לרכישת בית חדש.


אריה - 23.7-22.8
 
מקבץ של חמישה כוכבים בבתים הקשורים לענייני כספים ורכוש, שלכם ושל אחרים ביניהם 2 ליקויים ונסיגת כוכב מרקורי שם מצביע על השפעה ניכרת בכל עולמכם הכספי. ליקוי החמה שיתרחש ב 1 לספטמבר ישפיע יותר על המשאבים שלכם ועל האופן שבו אתם מארגנים ומנהלים אותו. נסיגת כוכב מרקורי באותו בית ובמזל בתולה לאורך החודש מצביע על נטייה ליותר טעויות ותקלות בעניינים הללו וגם על צורך להימנע מהתחלות חדשות ומחתימה על חוזים והסכמים בנושאים כספיים כמו רכישת בית או עסק חדש או כל דבר בעל משמעות כספית. ליקוי הירח שיתרחש ב 16 לספטמבר מצביע על נטייה ליותר תמימות או חוסר מודעות בכל הקשור למשאבים והכספים של האחר ועל שינוי אפשרי בעולמכם הפנימי והרגשי. כוכב צדק שיכנס למאזניים לשנה הקרובה ישפיע לטובה על חיי החברה שלכם ועל הכרויות חדשות ולימוד של נושאים חדשים. 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה 

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55


 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי