אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2017 מאת דניאל רועה

תחזית אסטרולוגית חודשית פברואר 2017 מאת דניאל רועה


החודש אנחנו בסימן כניסת כוכב מאדים למזל טלה, שהוא גם השליט שלו ומאפשר להיכנס למצב של עשייה אינטנסיבית מתוך אומץ ויצירתיות. כמו כן ב 26 לפברואר יתרחש ליקוי חמה ומולד ירח במעלה 8 במזל דגים ויאפשר להסתכל על החיים שלנו בצורה הוליסטית יותר במיוחד לאלו שיש אצלם כוכבים בסביבות מעלה 8 בדגים במפה האישית שלהם. הזדמנות לשחרר את דפוס הקורבן מהחיים ומכל סוגי היחסים אצל כל אחד מאתנו ולהתעלות מעל הדברים הקטנים שמטרידים אותנו בחיי היום יום במיוחד לפני נסיגת כוכב ונוס שיתחיל גם כן במזל טלה בתחילת מרץ.

דלי 21.1-18.2 
 השמש הנמצאת כעת במזל שלכם נמצאת ללא זוויות לכוכבים האחרים מה שאומר שזה יכול להגביר את הצורך שלכם לפעול לבד ולהגביר את האופי המרדני של חלק מכם גם ככה. יחד עם זאת אתם יכולים לפעול בצורה יצירתית נטו ולהגיע לדברים יוצאי דופן. כוכב מאדים הנמצא במזל טלה מגביר את היכולת העשייה שלכם ואת החשיבה היצירתית ואתם מכווננים יותר להוציא דברים מהלכה למעשה מאשר בזמנים אחרים. ליקוי החמה ומולד הירח שיתרחש ב 26 לפברואר בבית הכספים והרכוש שלכם מעלה נושאים כספיים ומשאבים שלכם על פני השטח על מנת שתטפלו בהם כמו שצריך ושלא תזניחו אותם. כמו כן הערך העצמי שלכם דורש שדרוג ותשומת לב יתרה.

דגים19.2-20.3

כניסת כוכב מאדים למזל טלה ולבית הכספים שלכם בחודש הקרוב מצביע על התנהלות אנרגטית מאוד עם הרבה יוזמות ואומץ בכל הנוגע לתחום הכספי ולרכוש שלכם. אתם מעיזים להוציא לפועל רעיונות שנתקעו או שלא העזתם לממש. כמו כן הצורך להתמקד גם בעניינים פרקטיים ובמיוחד בגוף שלכם מתעצם החודש. זמן טוב להתחיל להתאמן בכל פעילות פיזית שמתאימה לכם. ליקוי החמה ומולד הירח שיתרחש במזל שלכם ב 26 לפברואר מצביע על צורך במיקוד בעולמכם הפנימי ובהסתכלות על הדברים בפרספקטיבה רחבה וגבוהה יותר מבלי להיכנס לדברים קטנוניים. כמו כן מערכות היחסים שלכם יהיו במוקד תשומת הלב שלכם החודש ובחודש הבא.

טלה21.3-20.4

כוכב מאדים, שליט המזל שלכם נכנס למזל טלה בסוף ינואר 2017 וישהה במזלכם לאורך החודש הקרוב. כמו כן הירח אוראנוס וונוס יהיו גם כן במזל טלה. הימצאותו של כוכב מאדים עשוי להטיב עמכם מאוד ואתם עשויים להרגיש שפע של אנרגיה ורצון לממש ולהצליח בשבועות הקרובים. יחד עם זאת ישנם כמה דברים שאתם צריכים לשים לב כמו לשלב את הרצון העז שלכם עם היגיון ודיפלומטיות. זמנים שאתם צריכים להיות זהירים יותר הם 21 עד 24 לנובמבר שבהם כוכב מאדים יוצר זווית דיס הרמונית לכוכב פלוטו בבית הקריירה והמעמד שלכם מה שיכול ליצור עימותים בנושא הקריירה ועם דמויות סמכותיות. כמו כן ליקוי החמה ב 26 לנובמבר מעלה סוגיות בתחום המקצועי והבריאותי על מנת שתפתרו אותם. היו מודעים לכך.

שור21.4-20.5

השמש הנמצאת בבית הקריירה והמעמד שלכם ובמזל דלי נמצא במצב שהוא ללא זוויות לכוכבים אחרים כעת מה שיכול להצביע על יכולת לפעול בצורה עצמאית מאוד מבלי היכולת לשתף פעולה עם אחרים. מצב זה יכול להוביל מצד אחד למצב שבו אתם לא פתוחים לקבל משוב מהסביבה ומצד שני אתם גם מאוד יצירתיים ורואים מה שאחרים לא מסוגלים לראות. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה והבריאות יוצר זוויות מאתגרות החודש לכוכב מרקורי ופלוטו במזל גדי ולאוראנוס ומאדים בצמידות במזל טלה ב 26 לפברואר בזמן ליקוי חמה. מצבים אלו עשויים להצביע על רצון חזק ביצירת מהפכה בתחום המקצועי והבריאותי ועל האומץ לעשות צעדים שחששתם לקחת.

 

 

תאומים -21.5-21.6 השמש הנמצאת כעת במזל דלי שהוא כמו המזל שלכם מיסוד האוויר עשוי להטיב עמכם ולעזור לכם ליצור מהפכות בחייכם לפחות בחודש הקרוב. כניסת כוכב מאדים למזל טלה יחד עם הירח וכוכב אוראנוס עשוי להטיב עמכם בתחום החביב עליכם, התחום החברתי. אתם עשויים לקחת את המושכות לידיים ולהוביל פעילות חברתית וקהילתית במיוחד בעכבות ליקוי החמה שיתרחש ב 26 לפברואר ובו מאדים ייצמד לאוראנוס בטלה וימצא מול כוכב יופיטר ויעזור לכם להוציא החוצה את היכולות שלכם ביתר שאת. היחסים עם ילדיכם עשויים לעבור גם הם מהפכה וחשוב שתתחברו יותר ללב שלכם ולא רק לחלק החושב שלכם. לאומנים והיוצרים שביניכם יש הזדמנות לעשות קפיצת מדרגה החודש.

  סרטן - 22.6-22.7

מולד הירח וליקוי החמה שיתרחש במזל דגים ב 26 לפברואר עשוי לאלץ אתכם להסתכל פנימה ולבחון את מערכת האמונות שלכם ואת היחסים שלכם עם הבורא כל שישנו. אתם יכולים לראות דברים מפרספקטיבה גבוה יותר ולבחון את החיים שלכם ממקום אחר מה שיגרום לכם לשחרר את התפיסות שלא משרתות אתכם יותר. כוכב מאדים הנכנס לבית הקריירה שלכם ולמזל טלה, שליט הבית שלו מאפשר לכם ליצור מהפכה בתחום המקצועי ובקריירה שלכם במיוחד כאשר מאדים ייצמד לכוכב אוראנוס בטלה ויצור זווית מתגרת לכוכב צדק ממול. קחו בחשבון שגם הבית שלכם עשוי גם הוא לעבור אתכם שינוי בעקבות השינויים בקריירה שלכם.

אריה23.7-22.8

השמש, שליט המזל שלכם הנמצא כעת בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשוי להטיב עמכם. יחד עם זאת בגלל הימצאותו בלי זוויות לכוכבים אחרים כעת מצביע על פעולה בצורה עצמאית וללא שיתוף פעולה עם אחרים מה שעשוי להיות מעט בעייתי בתחום כמו שותפויות וזוגיות. כניסת כוכב מאדים למזל טלה עשוי מאוד להטיב עמכם ולעזור לכם לרצות יותר ולהתרחב במיוחד אם אתם פועלים בחו"ל או בתחום האקדמי. בתחום העסקי אתם עשויים ליצור מהפכה ולשדרג עצמכם במהירות. ליקוי החמה ומולד הירח במזל דגים ב 26 לפברואר יאלץ אתכם להיכנס לעולמכם הפנימי והרגשי ולדלות משם תובנות להמשך השנה. חשוב שתהיו זהירים עם כספם של הזולת.

בתולה - 23.8-22.9

השמש כעת נמצאת אצלכם בבית העבודה, השרות והבריאות נושאים החביבים עליכם ביותר ומטיבים עמכם. יחד עם זאת בתחום המקצועי לפחות תתקשו לשתף פעולה עם אחרים ואתם עלולים לפעול מבלי להקשיב לאחרים. ליקוי החמה שיתרחש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ב 26 לפברואר עשוי ליצור בתחילה תחושה של חוסר שליטה בגלל שהוא מתרחש במזל דגים שזו אנרגיה הפוכה משלכם ולא תמיד ברורה. יחד עם זאת יש לכם הזדמנות להתעלות מעל לדברים שהתקבעו עם בני זוג ושותפים. מלבד זאת החודש מאפשר לכם לעשות מהפכה בתחום הכלכלי ועם המשאבים שלכם אם תשכילו להיות אמיצים מספיק ללכת אחר השינויים הדרושים.

מאזניים23.9-23.10

הימצאותו של השמש בבית היצירה שלכם ובמזל דלי מאפשר לכם להתבלט ולפעול ממקום אמתי ומדויק יותר עבורכם. הימצאותו של כוכב מאדים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ובמזל טלה צפוי ליצור אנרגיה דינאמית בתוך השותפויות שלכם ובמיוחד עם בן או בת הזוג שלכם במיוחד ב 26 לפברואר כשמאדים ייצמד לאוראנוס באותו בית ומול כוכב צדק הנמצא במזל שלכם מה שעשוי ליצור הרבה מאוד שינויים בשותפויות שלכם. קשרים שלא משרתים אתכם יוכלו להסתיים אך קשרים שיש להם בסיס איתן עשויים גם לשדרג עצמם. ליקוי החמה בבית העבודה שלכם ב 26 יכול ליצור שינוים מרחיקי לכם עבור חלק מכם.

עקרב - 24.10-21.11

בחודש הקרוב הנושא המקצועי יהיה במוקד תשומת הלב שלכם. כוכב אוראנוס הנמצא בבית העבודה שלכם מזה זמן רב ובמזל טלה ייצמד לכוכב מאדים שזה עתה נכנס לבית זה ושניהם יעמדו מול כוכב צדק בזמן ליקוי חמה שיתרחש ב 26 לפברואר. מצב זה יאפשר לכם ליצור שינוי מרחיק לכת בתחום המקצועי ולעשות מהפכה אם תחפצו בכך. גם בריאותית ועם הגוף שלכם תוכלו לשנות סדרי עולם ולשפר את אורך החיים שלכם החל מהחודש. כוכב ונוס שליט בית הזוגיות שלכם, יאט את מהירותו לקראת נסיגה בחודש מרץ ויכול גם להתחיל להשפיע על מערכות היחסים והשותפויות שלכם, לאן כל זה ילך זה תלוי בחוזק של היחסים שלכם.

קשת22.11-21.12

אתם ממשיכים להיות מושפעים מכוכב שבתאי הנמצא במזל שלכם ומשרה רצינות, כבדות ואחראיות דברים שלא תמיד מאפיינים אתכם. יחד עם זאת שבתאי היוצר זוויות הרמוניות לכוכב צדק, שליט שלכם ואוראנוס מאפשרים להכניס לחייכם גם חדשנות וחתירה לאמת שלכם. היצמדות כוכב מאדים בטלה לאוראנוס בבית היצירה שלכם ובזמן ליקוי חמה מאפשר לאמנים וליוצרים שביניכם ליצור משהו חדש, אמין ונועז יותר ולהגיע לקהלים חדשים יותר ולהתפרסם. היחסים עם ילדיכם יכולים לעבור שינוי יסודי אם תדעו לקחת את זה למקום של שינוי ותהיו פתוחים לאמת שאתם רואים.

גדי20.01 - 22.12

כוכב מאדים הנצמד לכוכב אוראנוס בבית המשפחה ובמזל טלה עומד מול כוכב צדק בבית הקריירה והמעמד ושניהם נמצאים בזוויות מאתגרות לכוכב פלוטו במזל שלכם מה שיכול להצביע על צורך לעשות שינוי בבית ובמשפחה אך חייב גם לקחת בחשבון את הקריירה שלכם ואת הצרכים האישיים שלכם ושל בני הבית אחרת זה יכול להוביל למצב מאוד מתוח ביניכם לבין בני הבית. מול הירח וליקוי החמה שיתרחש במזל דגים ב 26 לפברואר עלול להגביר ולהוסיף בלבול וחוסר וודאות במצבים המדוברים ועם קרובי משפחה. השמש המבודדת בבית הכספים שלכם עלול להצביע על זה שאתם פועלים מבלי להתייעץ עם אחרים בנושא כספים כולל אנשים קרובים.

 

לשיחה אישית עם דניאל רועה וקבלת תחזית אסטרולוגית מפורטת בנושאי אהבה וזוגיות, החזרת אהבה, קריירה, פרנסה, בריאות וכל נושא אחר שמטריד אותכם חייגו 072-3401003 שלוחה 55

 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי