אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לחודש ספטמבר 2015 מאת דניאל רועה
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית לחודש ספטמבר 2015 מאת דניאל רועהתחזית אסטרולוגית חודשית  ספטמבר  2015

 

כוכב שבתאי יכנס בחזרה למזל קשת ויעלה על פני השטח סוגיות של אמון וחיפוש אחר האמת של כל אחד ואחד במיוחד של בני מזל קשת. מערכת האמונות של כל אחד יאותגרו ויעמוד במבחן המציאות. ונוס תחזור להילוך ישיר החל מה 6 לספטמבר אך השפעתה תורגש עד ל 9 לאוקטובר עם כניסתה למזל בתולה, שם התחילה את נסיגתה.בתולה 23.8-22.9    מזל טוב לבני ובנות מזל בתולה החוגגים יום הולדת. כוכב צדק והשמש הנמצאים במהלך החודש במזל שלכם מטיבים עמכם מאוד ופותחים בפניכם עולם של אפשרויות רבות ומגוונות במיוחד בהיבט המקצועי. כוכב נפטון הנמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם תיצור כבר בתחילת החודש זווית מאתגרת לשמש ולכוכב צדק מה שעלול לפגוע מעט בערנות ובחדות שלכם וביחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם וגם בהתנהלות היום יומית גם כן. חזרתו של כוכב שבתאי לבית המשפחה והבית עלול לאתגר את כל ענייני הבית והמשפחה אצלכם וגם לגרום להעלות שאלות לגבי מערכת האמונות שלכם ומה הדרך הנכונה שלכם בחיים.מאזניים 23.9-23.10     מזל טוב לבני ובנות מזל מאזניים שיחגגו יום הולדת החל מהשליש האחרון של החודש. בשעה טובה ונוס, שליטת המזל שלכם תסיים את הנסיגה שלה ב 6 לספטמבר אך ההשפעה שלה תורגש עד ל 9 לאוקטובר עד אז מערכות יחסים בעיקר בתחום הרומנטי יוכלו לעבור שדרוג ולהתחדש ומערכות יחסים שאין בהם בסיס איתן ולא משרתות אתכם עלולות להסתיים. כמו כן כוכב שבתאי שהיה בתקופה האחרונה שוב בבית הכספים שלכם והקשה עליכם בכל הקשור לנושאים פיננסיים יצא משם ב 18 לספטמבר ותוכלו סופסוף לנשום באופן סופי לרווחה ולהתחזק כלכלית.עקרב   24.10-21.11     בשעה טובה, כוכב שבתאי ששהה מעל שנתיים וחצי בעקרב יוצא מהמזל שלכם. עם יציאת כוכב שבתאי תוכלו לחזור לנשום לרווחה ותרגישו שדברים זורמים ביתר קלות במיוחד בתחום הפיזי והרגשי. כוכב ונוס הנמצא בבית הקריירה שלכם ובנסיגה מצביע על צורך להתייחס לאנשים שנמצאים אתכם בקשרי עבודה באופן אחר, במיוחד לשותפים שלכם. קשרים מקצועיים וגם רומנטיים שלא משרתים אתכם יותר יעברו שדרוג וחלקם עלולים גם להסתיים. כוכב שבתאי הנכנס לבית הכספים והרכוש שלכם מצביע על כניסה לתקופה הדורשת מכם יותר התמדה, רצינית והשקעה על מנת לבנות משהו יציב וארוך טווח בתחום הכלכלי. מקצועית צפוי חודש מאוד פורה.קשת  22.11-21.12      כניסתו המחודשת של כוכב שבתאי למזל שלכם, מזל קשת, הפעם לתקופה של כשנתיים וחצי מצביע על כניסה לתקופה הדורשת מכם יותר אחריות איפוק ועבודה קשה והתייחסות יותר בוגרת לעצמכם ולסביבה שלכם. יחד עם זאת השקעה זו עשויה להביא לכם לטווח הארוך הרבה דברים טובים. אחד הדברים שבהם תרגישו הטבה הוא בתחום המקצועי והקריירה במיוחד שכוכב צדק נמצא בבית הקריירה יחד עם השמש ומאוחר יותר יכנס לשם גם כוכב מאדים וכל אלו יצרו זווית הרמונית לכוכב פלוטו הנמצא בבית הכספים והרכוש שלכם ויצרו בסיס טוב להכנסות יציבות ושפע כלכלי. חשוב שלא תזניחו את הבית והמשפחה בתקופה זו.


גדי 20.1 – 22.12      כוכב צדק הנמצא במזל בתולה שהינו מזל מיסוד האדמה כמו המזל שלכם יוצר זווית הרמונית ביחד עם השמש לכוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם מה שאומר שאתם נמצאים במגמת עליה והתחדשות בתחום המקצועי והקריירה ומתחזקים, במיוחד עם העבודה שלכם קשורה לחו"ל באופן כלשהו. כמו כן לסטודנטים שביניכם צפויה הצלחה. כוכב שבתאי, שליט המזל שלכם יעבור למזל קשת מה שאומר שאתם תפעלו יותר מאחורי הקלעים. יחד עם זאת חשוב שתפעלו נכון ותמנעו מלהסתבך עם החוק והרשויות בחודש הקרוב ובשנה הקרובה בכלל. כלכלית יש תחושת הקלה החל מה 6 לספטמבר ויותר לאחר ה 9 לאוקטובר.

 

דלי  21.1-18.2      החודש מתחיל עם מפגש מדויק בין הכוכבים מאדים וונוס הנמצאת בנסיגה כעת כאשר כל זה מתרחש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם. מצב זה מאפשר לכם להעריך מחדש ולחדש את מערכות היחסים שלכם עם בני זוג ושותפים כמו כן קשרים מהעבר יוכלו להתחדש במידה ויהיה להם בסיס איתן. הכוכבים צדק והשמש נמצאים בבית כספי הזולת אצלכם וזה מצביע על שפע של אפשרויות בתחום העסקי והכלכלי אך יחד עם זאת הימצאותו של נפטון מולם יכול להצביע על יותר תמימות וכושר שיפוט לקוי בתחילת החודש ועד ל 21 לספטמבר ולכן חשוב לשכול דברים בצורה אחראית.דגים   19.2-20.3      הימצאותם בצמידות של הכוכבים מאדים וונוס בבית העבודה והשרות שלכם החודש ובזווית הרמונית לכוכב אוראנוס הנמצא בבית הכספים שלכם מצביע על אפשרות לשנות את האופן שבו אתם מתנהלים, פועלים ואפילו חושבים עם כספים ורכוש.כמו כן קרוב לוודאי שתיקחו החלטות שישפיעו לטובה בהמשך על מצבכם הפיננסי. כמו כן נסיגת ונוס מאפשרת לשנות את היחסים שלכם עם מספר גורמים במקום העבודה ואפילו לשנות מקום עבודה במידת הצורך. צדק והשמש הנמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מאפשרים לכם להיפתח לאנשים חדשים אך עם חלקם להתנהל גם ממקום תמים יותר .


טלה    21.3-20.4     היצמדותם של ונוס הנמצאת בנסיגה לכוכב מאדים, שליט המזל שלכם במזל אריה מצביע על התגברות הרגשות הרומנטיים ואפשרות ליצירת קשר רומנטי חדש. כמו כן נסיגת ונוס מצביע על צורך להעריך מחדש את הקשרים הקיימים וגם אפשרות לחידוש קשר רומנטי מהיר ומפתיע מהעבר. השמש וכוכב צדק הנמצאים בבית העבודה והשרות שלכם מסמלים על הרבה יצירתיות, אינטואיציה אך גם כושר ניתוח טוב. יחד עם זאת יצירת זווית מאתגרת לנפטון עלולה להצביע לצד דמיון חזק גם על קושי לשים גבולות ברורים בעבודה וגם תמימות ואנשים העושים נגדכם מניפולציות מאחורי הקלעים. חשוב החודש יותר מתמיד לשמור על הבריאות.


שור 21.4-20.5      הימצאותם של השמש וכוכב צדק בבית היצירה ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו מצביע על יכולת להתחדשות גבוהה בעיקר לאמנים וליוצרים שביניכם. כמו כן תוכלו לשדרג את היחסים עם ילדיכם ועם המשפחה ולבנות קשרים טובים וארוכי טווח. מאדים וונוס, שליטת המזל שלכם הנמצאים בבית המשפחה והבית מצביעים על רצון חזק לשדרג את תנאי המגורים שלכם וליצור אווירה נעימה ומכובדת בביתכם ובסביבת המגורים שלכם. כמו כן שוורים שרצו לבנות או לקנות דירה עשויים למצוא פיתרון כלכלי מהיר ומפתיע שיעזור להם לעשות זאת. בשעה טובה כוכב שבתאי יצא סופית מבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויאפשר לכם לנשום לרווחה.תאומים  21.5-21.6      כניסתו לתקופה ארוכה של כוכב שבתאי למזל קשת ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על כניסה לתקופה קצת יותר כבדה עבורכם אך יחד עם את תקופה זו מאפשרת לכם להוציא לפעול את היכולות שלכם ולהגיע להישגים ולהכרה אם תשקיעו נכון ותתמידו. חלק גדול מבני ובנות מזל תאומים יוכלו לממש ולמסד מערכות יחסים או לפחות להתמיד בקשרים הזוגיים שלהם. הימצאותם של כוכב צדק והשמש בבית המשפחה והבית מצביע על צורך להשקיע בבית ובמשפחה ועל אפשרות להרחיב את המשפחה ואת הבית. יחד עם זאת נפטון הנמצא בבית הקריירה וממול לשמש וכוכב צדק מצביע על התמסרות לקריירה וקושי לשים גבולות בעבודה ולהגיד לא.


סרטן  22.6-22.7      כניסתו של כוכב שבתאי לבית העבודה והשרות שלכם עד ל דצמבר 2017 מצביע על כניסה לתקופה מאתגרת הדורשת מכם ליותר השקעה ורצינות בתחום המקצועי ובעבודה. יחד עם זאת השקעה זו עשויה להשתלם לכם לטווח הארוך ולזכות אתכם בקידום ובהוקרה ובהישגים. היצמדותם של ונוס ומאדים בבית הכספים והרכוש שלכם כאשר ונוס נמצאת בנסיגה מצביע על צורך להעריך מחדש את כל העניינים הפיננסים שלכם ואת האופן שבו אתם פועלים, מתנהלים ואפילו חושבים על כספים ועל אפשרות גם ליצור הכנסות חדשות. חברתית אתם נמצאים בתקופה טובה עם הכרויות חדשות אך עלולים לפעול מתוך תמימות מול אנשים חדשים.

 

 

אריה 23.7-22.8     השמש, שליט המזל שלכם וכוכב צדק הנמצאים בבית הכספים והרכוש ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו מצביע על חודש המאפשר לכם לבנות את הביטחון הכלכלי שלכם לטווח ארוך. יחד עם זאת כוכב נפטון הנמצא ממול השמש וצדק עלול להצביע על יותר תמימות מול אנשים בתחום הכלכלי או רשלנות ותמימות בכל הנוגע לכספם של אחרים. בעבודה ובקריירה תקבלו הזדמנות לעשות שינויים ואף להתחיל במקום חדש אם תחפצו בכך. תוכלו להתגבר ביתר קלות ובמהירות על קשיים ומשברים ולצאת חזקים וחדים יותר. ונוס ומאדים הנמצאים במזל שלכם מאפשרים לכם עם סיום נסיגת ונוס להתחדש בתחום הרומנטי.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי