אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 8.05.2016 - 15.05.2016 מאת צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 8.05.2016 - 15.05.2016 מאת צילה שיר-אל

 

טלה

מבחינה כלכלית זוהי תקופה לא בטוחה, כיוון שכוכב התקשורת מרקורי מבצע את נסיגתו בבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שההוצאות שלכם גדלות בכל פעם יותר ויותר ואין לכם שליטה על הנעשה. נראה שלעיתים דווקא הקרובים לכם ביותר הם אלה שמבקשים מכם עזרה ולא תמיד נותנים דעתם על העובדה שגם לכם לעיתים אין עבור דברים שאתם רוצים, אך הם לא תמיד מתחשבים בכך.

 

שור

זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם, בעיקר בענייני כספים והיכולת שלכם לספק את צורכיהם של הקרובים לכם ביותר כדי שיצליחו לקיים את מטרותיהם כפי שהם מבינים שצריך להיות. מצד אחד, הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במזל ונותן לכם את האפשרות ליהנות מפרגון ותמיכה, אך בגלל העובדה שגם כוכב התקשורת במזל שלכם ובנסיגה , בהחלט ייתכן שהקרובים לכם ישנו דעתם ויוותרו על העזרה.

 

תאומים

מומלץ לכם להיות הרבה יותר מפויסים עם עצמכם והסביבה ולא להגיד את כל העולה על דעתכם ללא שליטה. זה בדיוק הזמן שבו עליכם לחשוב כיצד אתם רוצים לתקשר עם הקרובים לכם מבחינה רגשית. כדאי לא להחצין את רגשותיכם ולהחליט שאתם לוקחים פסק זמן מסוים עד אשר תעלו אל פני השטח את מה שאתם רוצים להגיד. נסו לחזק את החברות על בסיס אמון וכיבוד הדדי.

 

סרטן

חשוב מאוד בפרק זמן זה של חייכם לשמור על איזון. נראה שצרכי החיים גרמו לכך שלאחרונה איבדתם שליטה על כל הדברים שהיו חשובים לכם במיוחד והפעם אתם עובדים הרבה ובצורה אינטנסיבית על מנת להשכיח מעצמכם את הצער והכאב על שינוי דרככם בחיים. חשוב מאוד להיעזר בחברים שדורשים את טובתכם כי בתקופות קשות, הם אלה שיהיו עבורכם וילוו אתכם.

 

 -

אריה

לאחר אירועים סוערים שפקדו אתכם לאחרונה מומלץ לכם מאוד להשקיע כמה שיותר זמן פנוי ואנרגיה בעבודה שלכם על מנת לקדם את עצמכם למקומות שהייתם רוצים להגיע אליהם. נראה שההבטחות שהובטחו לכם לא תמיד מוכיחות את עצמן ואתם צריכים להיאבק על כל דבר לפני שאתם מקבלים אותו. זה הזמן שלכם להרוויח כספים בזכות עצמכם וחשוב שתנצלו אפשרות זו.

 

 -

בתולה

בשבוע הקרוב ייצא סוף סוף כוכב השפע יופיטר מהנסיגה בה שהה בחודשים האחרונים ובמזל שלכם. זה יהיה בדיוק הזמן לקצור את פירות השקעתכם. נראה שבחודשים האחרונים הייתם מאוד עסוקים על מנת להוכיח את עצמכם ועובדה זו לא תמיד מצאה חן בעיני הקרובים לכם שתענו שאתם מזניחים את חובותיכם כלפיהם.  זה יהיה בדיוק הזמן הנכון להוכיח את עצמכם כלפי כל הטענות שהיו נגדכם.

 

מאזניים

אתם עוברים מהפך רגשי ביחס לתפיסת העולם שלכם לגבי הסביבה הקרובה של חייכם. נראה שהתחלות חדשות מגיעות אליכם לאט לאט דרך אחריות שאתם לוקחים ומוכנים להשקיע בפרוייקטים שאתם מאמינים בהם על מנת שיצליחו ותוכלו ליישם את מטרותיכם. יש לכם יכולת התמדה והשקעה ולכן חשוב מאוד שתעשו דברים שאתם מאמינים בהם למרות שהם יכולים לגרום לכם להוצאות כלכליות מרובות.

 

-

עקרב

אתם עוברים תקופה מאוד לא פשוטה בחייכם שכן אתם נדרשים למחויבות ואחריות רגשית וכלכלית. זה בדיוק הזמן לא לוותר על תוכניותיכם, גם אם הן גוזלות מכם זמן רב. ככל שתתכננו לטווח הרחוק כך תצליחו במטרותיכם כיוון שאתם טובים בעיקר בתוכניות לטווח ארוך. יש לכם יכולת לראות את היעד ולהתארגן בהתאם. מבחינה כספית אתם בתקופה מאוד לחוצה ולכן חייבים להתארגן בהתאם.

 

-

קשת

אתם עוברים תקופה מאוד קשה כיוון שאתם נדרשים לשנות את חייכם מהקצה ועד הקצה. הבגרות הפנימית שאתם חווים אותה עכשיו תגרום לכך שתפעלו בצורה הנכונה ובצורה מתונה, למרות שלעיתים קרובות תרגישו שאין לכם סבלנות לשמוע טרוניות של אנשים או את אלה שבאים אליכם בטענות. יכולת ההכלה שלכם בחודשים הקרובים תהייה מועטה ולכן מומלץ לכם לא להתחיל בפרוייקטים חדשים.

 

גדי 

האינטואציה הטבעית שלכם מובילה אתכם נכון למרות שלעיתים קרובות אתם תוהים אם אתם עושים את הדבר הנכון. ייתכן ואתם מחפשים תשובות במקומות חדשים אצל מי שנדמה לכם שמבין יותר מכם, אך אם תקשיבו לעצמכם תבינו שאתם בהחלט פועלים נכון ובצורה הבריאה ביותר בכל הערוצים שנפתחו בפניכם לאחרונה. הגיע הזמן לעשות שינוי משמעותי בחיים ולקחת את האחריות על התוצאות.

 

-

דלי 

אתם עסוקים עם חברים שלאחרונה אתם מחפשים את קירבתם אך הם מאכזבים אתכם שוב ושוב. זה הזמן לבדוק את החברות שביניכם במדדים אחרים יותר נכונים, על מנת שתוכלו לשפוט ולהחליט סופית מיהם אלה שימשיכו איתכם גם בעתיד. יש לכם יכולת לתרום באנרגיה הקלילה והזורמת שלכם ובתקופה הקרובה תרגישו בשמחה שגם אלה שלא חשבתם שירצו קשר איתכם, יחפשו את קרבתכם.

 

-

דגים 

אתם נמצאים בתקופה של עליות וירידות בחייכם מבחינה כספית וזאת בגלל התנהלות לא נכונה לאורך שנים. חשוב מאוד שתעשו סוף לצורת חייכם הנוכחים ותבקשו מאנשים שקרובים אליכם שיהיו יותר עצמאיים וידאגו לעצמם. במידה ותמשיכו לתת יותר מאשר לקבל, אין ספק שתישאבו למקום שבו לא תוכלו יותר לעזור ולא בטוח שיהיה לכם במי להיעזר. הגיע הזמן לראות את המציאות בסביבת חייכם כפי שהיא.

 

 

 באפשרותך לקבל מפה אסטרולוגית אישית בשיחה אישית עם צילה שיר- אל- אסטרולוגית, נומרולוגית ומומחית לקלפי טארוט בטלפון : 072-3401003 שלוחה  28הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי