אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 18.3.15 – 11.3.15 מאת צילה שיר אל
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 18.3.15 – 11.3.15 מאת צילה שיר אלתחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 18.3.15 – 11.3.15 מאת צילה שיר אל

 

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע:

כוכב התקשורת, מרקורי עומד להיכנס אל המזל שלכם וייתן לכם את האפשרות להביע במילים את תוכניותיכם העתידיות ולשתף בהם גם את האחרים בחייכם.

 

טלה

אתם נהנים מהשפעת הכוכב מארס שמבקר במזל שלכם ונותן לכם כוח פיזי משמעותי על מנת ליצור ולקיים תוכניות שכבר מזמן חפצתם בהם והנה עכשיו דברים מתחילים לצאת לפועל. ייתכן גם שאנרגיה זו מגיעה ביחד עם חוסר מנוחה פנימי מאוד קיצוני ואתם חייבים גם לחשוב על עוד דרך שתעזור לכם לנטרל את התסכולים הפנימיים ושלא תחזור אליכם כאנרגיה שתפגע בכם .

 

שור

מעבר כוכבים אישיים כמו מארס וונוס שהם מצידם מביאים צורך לעשייה ולחברה , בבית תת ההכרה שלכם גורם לכך שנראה שאין לכם יכולת בשלב הזה לממש את תוכניותיכם ואפילו ייתכן שאתם די מרגישים לבד ולא יכולים לשתף גם חברים קרובים בתכניותיכם. זה בדיוק הזמן הנכון להאט ולשאול את עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך ולתכנן את עתידכם ולפעול בצורה איטית ומחושבת.

 

תאומים

נראה שהמאמצים שלכם ליצור לעצמכם חברים חדשים דרך סגנון חיים חדש אכן נושא פרי ופתחתם לעצמכם דרך חיים חדשה שמבחינתכם כרגע היא הנכונה לכם. זה הזמן לנסות ולהרחיב את המעגל החברתי בחייכם ולדאוג לכך שלא תרחיקו מעליכם את האנשים שכבר אינכם חושבים כמוהם, וזאת מאחר שלמעשה אינכם יודעים כיצד החיים יכולים להתפתח ובאיזה מצב תאלצו לעמוד בהמשך חייכם.

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה טובה מאוד מבחינה מקצועית כיוון שמרבית הכוכבים שלכם נמצאים עכשיו בבית הקריירה, עובדה שיכולה לגרום לשדרוג המצב האישי שלכם בתוך המערכת המקצועית והקריירה שלכם נמצאת בתנופה. היזהרו לא להיות אימפולסיביים במקומות שבהם אתם רוצים תשובה מיידית, ואין ספק שהבשורות הטובות שלכם בתחומים אלה – בדרך.

 

אריה

הכוכב יופיטר שהוא כוכב השפע נמצא במזל שלכם במצב נסיגה ולכן נראה שהדברים אצלכם מועצמים מאוד ותחומים רבים נמצאים אצלכם בחוסר איזון כתוצאה מכך. תהייה לכם יכולת בשבוע הקרוב להצליח ולקבל הערכה מאנשים קרובים ואף רחוקים שיעריכו מאוד את הכישרון שלכם . זה הזמן לחשוב על יצירתיות במובנים פרקטיים וכלכליים ולא רק כפתרון לנשמה.

 

בתולה

הכוכב המקושר איתכם הוא מרקורי שאחראי על כל נושאי התקשורת תנועה וניידות נכנס אל המזל המולי לכם, הוא מזל דגים ולכן נראה שייתכנו רגעים של חילוקי דעות בגלל העובדה שאתם רגישים יותר מתמיד לדעות של אחרים עליכם ואינכם רוצים להרגיש שבגלל שאתם מנסים לעמוד על דעתכם, ייתכן ועובדה זו מקוממת עליכם את דעתם של אנשים קרובים.

 

מאזניים

הכוכב מארס נמצא במזל המולי לכם הוא טלה. מבחינתכם זהו בהחלט דבר מבורך כיוון שנראה שהחיים יכריחו אתכם לפעול ולא להישאר שאננים בשום תחום. ייתכן גם שתקבלו עזרה מאנשים שונים בסביבת חייכם, עובדה שתעזור לכם כרגע לבלוט  בתחומכם. היכולת שלכם להיות יצירתיים והאנרגיה שלכם תעזור לכם השבוע לטפח את המטרות האישיות שלכם ולהצליח.

 

עקרב

בית העבודה שלכם מופעל על ידי הכוכבים מארס וונוס ששניהם גם יחד אחראים על יחסים בין אישיים יפים בתחום הקריירה. השבוע הזה יהיה מתאים לחיזוק היחסים שלכם על רקע אישי, ומומלץ לכם ליצור דינאמיקה של יחסים עם אלה הקרובים לכם בעבודה שיחושו גם בכישרונות שלכם ויחפצו להיות קשורים איתכם בקשרי עבודה אישיים ולפתח איתכם חברויות חדשות.

 

קשת

הכוכב סטורן הנמצא עכשיו במזל שלכם גורם לכם להבין שאתם צריכים לקחת אחריות חדשה על חייכם ובהחלט ייתכן שאלה בדיוק הנושאים שניסיתם להימנע מכם במשך תקופה מאוד ארוכה עד עכשיו. ואולם הפעם אין לכם ברירה, זה בדיוק הזמן שבו אתם חייבים לחשוב כיצד אתם פועלים להמשך הדרך עם התובנות שיש לכם עד עכשיו על מנת שתוכלו לבנות לעצמכם חיים חדשים וטובים יותר.

 

גדי

התקופה שאתם עוברים משמעותית במיוחד בגלל העובדה שאתם מושפעים משילוב כוכבים מאוד מאתגרים שגורמים לכם לשנות את חייכם ואף להבין שאתם חייבים לעשות מהפך כלשהו על מנת לצאת מהמעגלים שאתם נמצאים בהם עד עכשיו. תנו לאנשים אחרים לסייע לכם ובקשו עזרה בכל מקום שאתם יכולים . תלמדו לגלות שאנשים מבקשים לעזור לכם וטובתכם חשובה להם.


דלי

השמש בשמיים נמצאת בבית הכספים שלכם עובדה שמלמדת על כך שזה בדיוק הזמן לארגן מחדש את ההתנהלות הכלכלית שלכם ולא לסמוך על אף אחד שיעזור לכם בכך. זוהי לגמרי צריכה להיות המטרה האישית שלכם, על מנת שתוכלו לצאת מהסבך שהייתם שרויים בו עד לאחרונה. אתם יכולים לקבל עזרה מאנשים קרובים שיכולים לעזור לכם לנווט את תוכניותיכם.

 

דגים 

מזל טוב לכם ילידי יום ההולדת . אתם אכן חוגגים עכשיו ומעדיפים לעשות זאת עם המשפחה הקרובה שלכם שממלאה לכם את הצורך בתחושת יחד. מבחינה כספית נראה שלעיתים אתם שוכחים מה נכון לכם לעשות והצורך שלכם להוציא כספים על אחרים די מטריד אתכם כיוון שבדרך הזו אתם יכולים למצוא עצמכם חסרי יכולת לפנק את עצמכם בדברים שמאוד הייתם רוצים לעשות זאת.

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

כנסו לאתר לשיחה אישית  צילה שיר אלאסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת,  וקבלו תחזית אסטרולוגיה חודשית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003 שלוחה 28

 


 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי