אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית לשנת 2013

תחזית אסטרולוגית לשנת 2013

 

 

 

 

 

תחזית אסטרולוגית לשנת 2013

 

 

יש לקרוא את מזל האופק בנוסף למזל החודש.

 

טלה   21.3-20.4     עיקר תשומת ליבכם השנה יהיה סביב נושאים כלכלים, קריירה ונושאים חברתיים. בתחום הקריירה, כוכב פולטו מאייש את בית הקריירה שלכם ומראה על צורך לצבור כוח ומעמד פוליטי ולפעול במסגרות הקיימות. יחד עם זאת הימצאותו של כוכב אוראנוס במזלכם ובהיבט דיס הרמוני לפלוטו מצביע על צורך למרוד במסגרות הקיימות ולשאת את נס המרד ולכן מה שנקבל הוא סדרה של קונפליקטים ששיאם יהיה סביב מאי-יוני ואוקטובר-נובמבר. חלק מכם יפרצו מסגרות בתחום המקצועי, יחליפו מקצוע או שיקימו דברים מאפס למרות הכול. הימצאותו של כוכב שבתאי במזל עקרב השנה עלול לאתגר אתכם בתחום הכלכלי ויאלץ אתכם לפעול בצורה מאוד מוסרית ואתית. זוהי שנה המאפשרת לכם לבנות תשתית כלכלית רצינית וליצור יציבות לאורך זמן בתנאי שתדעו להתחדש ולא לקפוא על השמרים. מבחינה עסקית וכלכלית זוהי שנה שאתם משקיעים ויכולים גם להיכנס לשותפויות עסקיות בתנאי שזה נעשה בחוכמה. מבחינה רגשית יתכן ותרגישו צורך לטפל במספר דברים שהוזנחו לאורך השנים. חברתית תהיו פעילים מאוד בזכות כוכב צדק הנמצא עדיין במזל תאומים ויוצר שפע של אינטראקציות חברתיות. עניין והצלחה בתחום הלימודים צפויים עד לסוף יוני. בתחום הרומנטי תושפעו מנסיגת כוכב ונוס שליט בית הזוגיות שלכם מדצמבר 2013 שיאלץ אתכם לעשות חשבון נפש ביחסים עם בן הזוג. מעבר דירה,קניה, שיפוץ, או הרחבת בית וגם משפחה יתחזקו ויתאפשרו החל מיוני 2013.

 

שור  21.4-20.5      הימצאותו של כוכב שבתאי לאורך השנה מצביע על יותר אתגרים עם בני זוג ושותפים למיניהם. יתכן שתרגישו בחלק מהזמן יותר מרוחקים מבן הזוג או שקשה לכם יותר להפיק מהקשר לעומת העבר אך זהו רק סימן שנדרשת התחדשות ביחסים עם בן הזוג. קשרים שלא ישכילו להשתנות או לבנות קשר יציב יותר עלולים להתפרק. חלק מכן ירגישו צורך להתקדם בחיים בתחום הזוגיות ויהיו בשלים כבר לקשר חדש או מיסוד יחסים ויעשו זאת. הזדמנות למיסוד יחסים עשוי לקרות כבר במהלך ינואר עד מרץ 2013 כמו כן גם במהלך ספטמבר 2013. הימצאותו של כוכב צדק בבית הכספים שלכם עד סוף יוני 2013 כאשר בחלק מהזמן הוא גם יהיה בנסיגה מצביע על חשבון נפש בתחום הכלכלי וצורך לשנות את פילוסופיית החיים לגבי כספים ורכוש כמו כן גם הזדמנות לצמיחה כלכלית. לצד גידול בהונכם צפויות גם יותר השקעות והוצאות כספיות חלקם לצורך הרחבת עסק כלכלי. הקריירה שלכם צפויה לעבור מהפכה בשנת 2013 ותתקשו להישאר במקום ידוע ומוכר ותצטרכו לסמוך על זרם החיים שיביא אתכם לאן שהכי טוב עבורכם. אין זה אומר שאתם לא יכולים לנסות לכוון ולשאוף לאן שאתם רוצים אלא שהדרך ליישום של הדברים יכול להיות מעט שונה ממה שתכננתם. השינויים הצפויים בקריירה צפויים להתרחש במיוחד סביב מאי יוני 2013 ו אוקטובר נובמבר 2013. כניסתו של כוכב צדק למזל סרטן מסוף יוני 2013 עשוי לעזור לכם בתחום הלימודים והחברתי. תכירו לא מעט אנשים במהלך השנה ותרבו בנסיעות.

 

תאומים 21.5-21.6      הימצאותו של כוכב צדק במזל שלכם עד לסוף יוני עשוי לזמן לחייכם שפע של הזדמנויות במספר תחומים. כוכב צדק בתאומים מדבר קודם כל על התחברות לאמת הפנימית שלכם ולניצל נכון ובצורה ישרה ואתית בידע העומד לרשותכם. בני מזל תאומים  העוסקים במידע רגיש כמו עיתונאים ומקצועות אחרים שלא ישתמשו נכון בידע העומד לרשתם ירגישו אי נוחות וגם עלולים להיפגע ברמה המקצועית והעסקית. דבר נוסף שעשוי לקרות עם הימצאותו של צדק בתאומים הוא שפע של הכרויות מגוונות וחשיפה להרבה ידע בתחומים שונים. כמו כן בני מזל תאומים ייסעו הרבה בארץ וגם בחו"ל. הימצאותו של כוכב שבתאי בבית העבודה והשרות שלכם מצביע על צורך להתייעל בתחום המקצועי ועל צורך ביותר השקעה והתחדשות בעבודה. שבתאי ידרוש מכם הרבה יותר אחריות ואמינות כמו כן תהיה לכם הזדמנות להתחזק ולזכות בקידום מקצועי במיוחד בין ינואר למרץ  2013 ובספטמבר 2013. כניסתו של כוכב צדק לבית הכספים שלכם החל מסוף יוני 2013 מצביע על אפשרות להגדיל את הונכם הכלכלי יחד עם זאת יתכנו גם יותר הוצאות הקשורות לבית ולמשפחה. השנה אתם תוכלו ליצור מהפכה בכל התפיסה הכלכלית שלכם ולקחת את הנושא לכיוון יותר מקצועי גם עבור אלו שלא באים מתחום העסקים. בתחום הרומנטי צפויות יותר הכרויות לפנויים שביניכם ומיולי תרגישו צורך להוריד הילוך ותחפשו יותר אינטימיות ויציבות בקשרים שלכם. יולי חודש טוב למיסוד יחסים.

בריאותית לא תוכלו לסמוך רק על הגנטיקה הצעירה שלכם ותצטרכו גם להיות עם היד על הדופק ולהשקיע יותר בבריאותכם.

 

סרטן  22.6-22.7       השילוב של כוכב צדק בתאומים ונפטון בדגים מבטיח עבורכם במיוחד שנה של הרבה מאוד התפתחות הן ברמה האישית וברמה הרוחנית. אתם תשאפו להתעלות מעל לעיסוק היום יומי והמשפחתי ולהבין דברים לעומק על המהות האמיתית שלכם ועל נסיבות חייכם ולמה הגעתם למה שהגעתם עד היום. היכולות האינטואיטיביות שלכם יעלו לגבהים חדשים מה שעשוי להטיב במיוחד עם כל מי שעוסקים בתחום הטיפול, ההוראה, הייעוץ והאימון. האמנים שביניכם יוכלו לפרוץ קדימה השנה הן בתחום היצירתי נטו והן בהכרה הציבורית ויוכלו להצליח אם ידעו להשקיע זמן ותכנון להוציא דברים לפועל. הימצאותו של כוכב שבתאי בבית היצירה והילידים מצביע על שנה לא קלה בכל הנוגע לילדים יחד עם זאת שינוי גישה יותר בוגרת וסמכותית כלפי ילדיכם או כלפי אותם ילדים שקשורים לעבודתכם. שינוי גישה יכול להביא לכם המון הצלחה ותוכלו להיתפס כאוטוריטה בתחום שלכם. חלק מבני מזל סרטן ירגישו יותר בשלים להרחיב את המשפחה אך אצל חלק יתכנו גם קצת יותר קשיים. היו סבלניים ועל תתנו ללחץ שלכם ושל הסביבה להשפיע עליכם. כוכב צדק אשר יכנס למזל שלכם החל מה 26 ליוני לשנה שלמה מצביע על שנה עם שפע של הזדמנויות הן ברמה האישית ובמגוון תחומים. מקצועית תהיו מבוקשים יותר והכנסתכם הכספית עשויה בעכבות זאת גם לגדול. היחסים עם בני הבית והמשפחה יזרמו יותר ותזכו ליותר עזרה ותמיכה. בקריירה ובתחום הזוגי והרומנטי צפויים לא מעט שינויים המאלצים אתכם לצאת מאזור הנוחות שלכם ולאמץ גישות מתקדמות ופתוחות יותר. הקריירה וגם היחסים עם בני זוג ושותפויות למיניהם לא יראו אותו דבר בסוף השנה וזה כולל גם אפשרות לסיום קשר והתחלה של קשר חדש ומשמעותי במיוחד סביב מאי יוני ואוקטובר נובמבר .

 

אריה 23.7-22.8      אריות רבים צפויים לעשות קפיצת מדרגה בשנת 2013 בתחום המקצועי. לאחר זמן רב של ניסיונות ודשדושים שבהם ניסיתם לפרוץ קדימה הדבר יוכל לקרות השנה. ההצלחה הכלכלית והמקצועית צפויה לקרות בארץ אך בעיקר בחו"ל סביב מאי יוני 2013 וגם בין אוקטובר לנובמבר 2013 אך לפני שזה יקרה תצטרכו להשתחרר מהרבה מאוד תפיסות ישנות ומגבילות ומהשפעתם של אנשים הפוחדים משינויים ומהצלחתכם. מבחינה בריאותית חשוב להקפיד השנה במיוחד על נושאים בריאותיים ולא להזניח . הימצאותו של כוכב פלוטו בבית הבריאות בהיבטים דיס הרמוניים לכוכב אוראנוס יכולים להתבטא באתגרים בריאותיים הכוללים את מערך השלד במיוחד הגב ועמוד השדרה, מערכת העיכול והאדרנאלים ולכן חשוב להיות עם יד על הדופק ובמקרה הצורך ללכת להיבדק אצל רופא.  בבית ועם המשפחה תתמקדו יותר בשיפור היחסים עם בני הבית, הורים ומשפחה מורחבת. הימצאותו של כוכב שבתאי בבית המשפחה מראה גם שיש צורך בהתחדשות בבית כולל שיפוץ או מעבר דירה כמו כן על אפשרות לרכוש בית או מעבר לבית אחר. מבחינה אישית תעסקו בעולמכם הרגשי ובניקוי רגשי מן העבר במיוחד עם האבא. הימצאותו של כוכב צדק במזל תאומים עד ל 26 ליוני מצביע על תקופה מאוד פעילה מבחינה חברתית שבה תרגישו שאתם מתפתחים ונהנים במיוחד בפעילויות קהילתית ובקבוצות גדולות. זוהי שנה המאפשרת לכם להכיר הרבה מאוד אנשים חדשים שיתרמו לכם המון. בתחום הרומנטי שנה לא קלה אך מלבד שני התקופות מאי יוני ואוקטובר נובמבר שבהם הקשר הזוגי שלכם עלול לעבור תהפוכות כולל פרידה בשאר הזמן צפוי להיות רגוע יותר.

 

בתולה 23.8-22.9      הימצאותו של כוכב צדק בבית הקריירה שלכם עד ל 26 ליוני מצביע על שפע של הזדמנויות בתחום הקריירה. עד סוף ינואר כוכב צדק יהיה בנסיגה בבית הקריירה שלכם מה שמצביע על שינוי תפיסה ושינוי אמונות לגבי שימוש נכון ואמיתי במידע שאתם מקבלים או שאתם מוציאים לעולם. לאחר ה 26 לינואר הבחירות שלכם בתחום הקריירה יהיו שונות ואתם תסננו הרבה יותר הזדמנויות לפי קריטריונים שונים מבעבר. יכולת ההשפעה שלכם על הסובבים אתכם והקהילה שלכם תגבר. הימצאותם של כוכב פלוטו בגדי ושבתאי בעקרב עשויים לחזק את היכולות המנטאליות שלכם ואת היצירתיות יחד עם זאת חשוב שתעשו שימוש נכון בכוח שלכם ולא תנצלו אותו לרעה  במיוחד אם אתם בעלי השפעה וכוח ציבורי ופוליטי או מעמד כזה או אחר. הימצאותו של כוכב נפטון לאורך השנה בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ימשיך לדרבן אתכם ללמוד להרפות ולשחרר שליטה. במידה ולא תעשו זאת אתם עלולים להרגיש יותר ויותר חסרי אונים. בני מזל בתולה שנולדו בשישה הימים הראשונים של המזל ירגישו את נוכחותו של נפטון בצורה חזקה יותר אך מצד שני הם יוכלו להגיע לתובנות שלא חלמו עליהם. הקשר עם בן הזוג והשותפים למיניהם יראו אחרת והרבה יותר משוחרר בתום השנה אך גם במהלכה יחד עם זאת קשר שכבר לא משרת אתכם עלול גם להסתיים. מבחינה כספית יתכנו שינויים במיוחד סביב מאי יוני ואוקטובר נובמבר במיוחד למי שמנהל עסק. תפיסת העולם שלכם לגבי כספים ישתנה מקצה לקצה עד סוף 2013 ותדעו לעבוד איתו ביעילות והכנסותיכם עשויים גם לגדול.

 

מאזניים 23.9-23.10      הימצאותו של כוכב צדק במזל תאומים עד ל 26 ליוני עשוי להטיב עמכם מאוד. הנושאים שיטיבו עמכם הוא בתחום של לימודים שבו תוכלו להצטיין ולהצליח במיוחד בתחום האקדמי אך לא רק. תרבו לנסוע במיוחד לחו"ל ותכירו אנשים מעניינים מתרבויות שונות. החל מ26 ליוני יכנס כוכב צדק לבית הקריירה שלכם למשך שנה שלמה מה שמשקף שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי וחיזוק מעמדכם הציבורי והמקצועי. מיוני ואילך אתם עשויים לקבל תפקיד ציבורי חדש שיאפשר לכם להפגין את יכולות הטווח והדיפלומטיה שלכם. הימצאותו של כוכב שבתאי בבית הכספים שלכם מצביע על שנה לא פשוטה בנושאים כספיים יחד עם זאת עם תתנהלו נכון עם כספים ותשקיעו אנרגיה בכיוון הנכון ולאורך זמן תוכלו לבנות תשתית כלכלית בריאה שתביא לכם רווחים כבר בשנה הקרובה. בבית ועם המשפחה צפויים שינויים מרחיקי לכת עם הימצאותו של כוכב פלוטו המעלה על פני השטח מה שלא מתפקד והזקוק להתחדשות. היחסים עם ההורים יתאפיינו בעליות ומורדות ויתכנו אף ניתוקים לזמן אצל חלק מכם במיוחד בין מאי יוני ואוקטובר ונובמבר. יחד עם זאת בסופו של דבר תוכלו לרפא ואף לשדרג את היחסים עם בני הבית ההורים והמשפחה. בזוגיות יש רצון ליצור מהפכה בתחום. הפנויים שביניכם יקבלו אומץ ועשויים לפרוץ קדימה ואף למסד יחסים. אצל חלק לא קטן המשפחה דוחפת לסיום הקשר ויכולה להקשות עליכם לממש קשר קיים ומגלה מעורבות יתר בכל מה שקשור למערכות יחסים שלכם במיוחד בין מאי יוני ואוקטובר ונובמבר 2013.

 

עקרב  24.10-21.11      כוכב שבתאי המלווה אתכם בשנה האחרונה ימשיך לעשות זאת גם במהלך 2013. אתם תעברו שינויים עמוקים מאוד בעולמכם הרגשי ולכן רצוי שכבר מעכשיו תהיו מוכנים להתמודד עם כל מה שיעלה. שבתאי במזל עקרב בוחן את מגבלות הכוח שלכם ומכוון אתכם לכיוון שבו אתם צריכים להתחזק ולהתחדש במיוחד בתחום הכספי והמיני. חשוב שתדעו לנתב את העוצמה שלכם לכיוונים פרודוקטיביים ותשתמשו בו בצורה אתית ומוסרית במיוחד בתחום העסקי והמקצועי. כוכב צדק הנמצא במזל תאומים עד ל 26 ליוני 2013 מצביע על אפשרות להתחזק כלכלית אך על מנת שזה יקרה נדרשים שינויי חשיבה ושימוש נכון במידע שאתם מקבלים או צורכים ובתקשורת שאתם מנהלים עם עצמכם ועם אנשים או שותפים עסקיים. כניסת כוכב צדק למזל סרטן החל מה 26 ליוני 2013 ולמשך שנה שלמה עשויה להטיב עמכם מאוד. לסטודנטים צפויה הצלחה וחלק מכם יתחיל ללמוד השנה. הרצון לנסוע לחו"ל ולהרחיב אופקים יגדל באופן משמעותי השנה וזה יכול גם לבוא בהקשר לנושאים עסקיים או מקצועיים.

בתחום המקצועי צפויה מהפכה וקרוב לוודאי שתמצאו עצמכם בעבודה שונה או במקום שונה ממה שהכרתם עד עכשיו. לפני כן תצטרכו להתגבר על הלחץ של הסביבה הקרובה לכם הדוחפת אתכם לדברים מיושנים או שלא מתאים כבר למי שהינכם היום. בתחום הרומנטי אתם צפויים להתמודד עם נושאים של אמון ושל משיכה ודחייה. הימנעו מקנאה או חשדנות יתר כלפי בן הזוג דבר אשר עלול לערער את הקשר ולגרום לסיום הקשר במיוחד בשנה הקרובה.

 

קשת  22.11-21.12      הימצאותו של כוכב צדק, שליט מזלכם בבית הזוגיות והשותפויות שלכם עד ל 26 ליוני מצביע על תקופה מלאה בהזדמנויות ליצירת זוגיות חדשה, שיפור הזוגיות הקיימת ויצירת שותפויות והכרויות חדשות בחצי השנה הקרובה. ההסתכלות על מערכות יחסים משתנה ויש לכם הזדמנות לשחרר שפע של אמונות שלא משרתים אתכם יותר בכל הנוגע ליחסים וזוגיות בפרט ולאמץ במקומם כאלו שמתאימים לאיפה שאתם נמצאים היום. הפנויים שביניכם יוכלו ליצור זוגיות חדשה ונכונה עבורם. הימצאותו של כוכב פלוטו בבית הכספים שלכם מצביע על צורך בהתחזקות כלכלית ולקיחת יותר אחריות בכל הנוגע להתנהלות עם כספים. מצד שני יש צורך ליצור מהפכה בכל הנוגע לעשייה שלכם ולאמץ פעולות חדשניות יותר שיעזרו לכם לצעוד עם הזמן. יתכן ותתקשו לממש את חזונכם הכלכלי או חזון מסוג אחר בגלל קושי לגייס כספים או התנגדות של אנשים קרובים לרעיון שלכם במיוחד סביב מאי יוני ואוקטובר נובמבר 2013.  היכולת שלכם להשפיע על מסות של אנשים גם בהיבט המקצועי תגדל והיכולת שלכם לשמור על צניעות ולא להשתכר מהכוח שלכם תהיה קריטית השנה אחרת אתם עלולים ליפול ממעמדכם ולכן חשוב שתפעלו בצורה מוסרית ואתית בכל הנוגע להשפעתכם ולכוח שיש לכם על הציבור והקהילה שלכם. בבית ועם המשפחה יש יותר חוסר בהירות ויתכן ותרגישו שיש לכם פחות שליטה על המתרחש בבית ועם בני המשפחה. קשתים שנולדו בשישה הימים הראשונים יושפעו הכי הרבה ממצב זה ולכן חשוב לשחרר שליטה ולתת יותר אמון בבריאה.

 

גדי  20.1 – 22.12      עומדת לפניכם שנה שתאפשר לכם לשנות כל כך הרבה דברים שלא תכירו את עצמכם בסוף 2013. בהשפעת כוכב פלוטו הנמצא במזל גדי אתם עוברים כל כך הרבה טרנספורמציות בעולמכם הרגשי והאישי שתצטרכו הרבה סבלנות וכוח לכל השינויים הללו. יחד עם זאת כמי שידועים כאנשים יותר שמרניים באופיים בדרך כלל, תרצו לפחות בהתחלה להיצמד למוכר ולידוע אך השנה זה לא יתאפשר.  כל דבר נוקשה ושלא מתאים לכם כמובן יעלה על מוקד השינוי ויאפשר לכם לצאת לחופשי. אחד הנושאים העיקריים שיעבור מהפכה הוא הבית והמשפחה בהשפעת כוכב אוראנוס הקשור למהפכות והנמצא בבית המשפחה שלכם . חלק מכם רוצים לשנות סביבה או אף להגר למדינה זרה אך עלולים להיתקל בהתנגדות של אחד הצדדים או בהתלבטויות שלכם. היחסים בבית ועם ההורים עלולים להתחמם במיוחד סביב מאי יוני, אוקטובר נובמבר 2013 אך בסופו של דבר תוכלו להגיע לעמק השווה והאיזון יחזור לחייכם. כוכב צדק הנמצא בבית העבודה שלכם עד 26 ליוני 2013 מצביע על חצי שנה של שפע הזדמנויות בתחום המקצועי שבו תוכלו לבחור את הטוב והמתאים ביותר עבורכם. קשרים חדשים ונסיעות על רקע מקצועי עשויים לקדם אתכם ולהעשיר אתכם כלכלית ואינטלקטואלית. החל מה 26 ליוני עם כניסת כוכב צדק לבית הזוגיות והשותפויות שלכם לשנה שלמה היחסים עם בני זוג ושותפים יהיו יותר נינוחים ונעימים. הרבה אנשים יציעו לכם שותפויות שיוכלו לקדם אתכם מבחינה כלכלית ועסקית. לפנויים שביניכם צפויה מסוף יוני שנה מאוד פורייה ומשופעת בהיכרויות חלק מכם יקימו גם משפחות בתקופה זו כולל פרק ב'. כלכלית שנה של הרבה תנודות במיוחד בין מאי יוני ואוקטובר נובמבר 2013.

 

דלי  21.1-18.2     הימצאותו של כוכב שבתאי בבית הקריירה שלכם מצביע על תקופה עם הרבה מאוד אחריות ואינטנסיביות יחד עם זאת זוהי תקופה שבה תוכלו להשפיע על הסובבים אתכם ולעצב את הקריירה שלכם לשנים הקרובות. הצלחה צפויה בקריירה ובתחום המקצועי אך עם שבתאי בבית הקריירה יתכנו יותר אתגרים וצורך לפעול בצורה יותר מוסרית ומדויקת יותר.עם שבתאי במזל עקרב ובבית הקריירה שלכם תרגישו יותר את מגבלות הכוח שלכם ותצטרכו להתעלות ולגלות יותר יצירתיות על מנת להשיג דברים שעד לא מזמן הייתם משיגים בקלות. דבר נוסף שתצרכו להיזהר ממנו השנה הוא יחסי עבודה תקינים עם בני המין השני חשוב לא לחצות את הגבול במיוחד השנה ולשמור על בהירות בכוונות שלכם. היחסים עם סביבתכם הקרובה כולל אחים יתאפיינו בהרבה שינויים השנה. החל מ26 ביוני יכנס כוכב צדק לבית העבודה שלכם וייתן לכם רוח גבית בכל הנושאים המקצועיים. צדק עשוי להביא שפע של הזדמנויות בתחום המקצועי והרבה הצעות עבודה. אצל העצמאים מספר הלקוחות עשוי לגדול באופן ניכר ומאוד יתכן שגם תלמדו דברים חדשים כולל אפשרות לשנות קריירה. היכולות היצירתיות ימשיכו לפרוח לפחות עד ה 26 ליוני 2013 והצלחה צפויה במיוחד לכל מי שעוסק בכתיבה מכל הסוגים, בבימוי ובהפקה לתיאטרון ולקולנוע והפצה של ידע. בתחום הרומנטי צפוי שינוי משמעותי לצד קשרים חדשים ויוצאי דופן גם פרידות פתאומיות במיוחד סביב מאי יוני ואוקטובר נובמבר 2013.

 

דגים  19.2-20.3      הימצאותו של כוכב נפטון שליט המזל שלכם במזל דגים מצביע על תקופה שיכולה להעלות אתכם גבוהה אם ברמה האישית ואם בהשפעה שלכם על ציבור רחב מאוד. לא משנה מה תעשו אם זה בתחום האומנות או הציבורי או בתחומים אחרים, תוכלו לנגוע בכל אחד מהסובבים אתכם בתנאי שתשימו בצד את האגו ותפעלו לטובת הכלל ותהיו מגויסים כולכם להביא רווחה לסובבים אתכם. היצמדות לתוצאות והישגים יכול לפגום בתוצאות דווקא ולכן פעלו ותנו לבורא וליקום להוליך אתכם בדרך. בני מזל דגים שנולדו ב 6 הימים הראשונים של המזל ירגישו זאת הכי חזק. השנה לא כדאי להזניח נושאים בריאותיים במיוחד ובתחומים אחרים כי כוכב נפטון לא אוהב הזנחה ! חלק גדול מבני המזל יעשו קפיצה קוונטית בהתפתחות שלהם ויזכו להרבה תובנות. עם הבית והמשפחה יש לכם שפע של תמיכה ואתם מגיעים ליותר תובנות לגבי עצמכם ועולמכם הרגשי. עד לסוף יוני יתאפשר לכם להרחיב את ביתכם, לעבור לבית חדש ומרווח יותר או לרכוש בית חדש אם תרצו. מעבר כוכב צדק לבית היצירה שלכם החל מה 26 ליוני מאפשר לכם להתחבר לשפע של יצירתיות שיתבטא במגוון תחומים אם באמנות וביצירה, עבודה ואפשרות להגיע לקהל רחב ולזכות להכרה ציבורית בזכות עבודתכם. דבר נוסף שיכול להגיע בזכות כוכב צדק הוא ילדים מה שאומר שבני מזל דגים יתבשרו השנה על הרחבת המשפחה. כלכלית זוהי שנה עם הרבה תהפוכות המאפשר לכם להגיע לעצמאות כלכלית בסופו של דבר למרות האתגרים שבדרך תקופה רגישה מבחינה כלכלית היא מאי יוני ואוקטובר נובמבר 2013. הצלחה והתחזקות צפויים בנושאים חברתיים שבהם תרגישו יותר ויותר נוח להביע את דעתכם ותצברו הרבה אוהדים וחברים.

 

כנסו לאתר לשיחה אישית עם דניאל רועהו קבלו תחזית אסטרולוגיה שבועית, ASKme נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה  בטלפון ,072-3401003  שלוחה 55


  

קראו גם על:

מורה נבוכים - המדריך להורוסקופ

הורוסקופ שבועי


רוצה לחשב את הסיכויים שלך לאהבה? מעוניינת לברר לגבי שותפות עסקית?

כנסו לדף מחשבונים אסטרולוגים וקבלו את כל התשובות


חזרה לדף אסטרולוגיה


רוצים להישאר מעודכנים? לחצו כאן וקבלו קישור ישיר ל-STARS בסלולרי בחינם


 

 

 

 

 


הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי