אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
מי מתאים לכם על-פי האסטרולוגיה הסינית

מי מתאים לכם על-פי האסטרולוגיה הסינית


מאת: שלומית שטיינברג - יועצת בכירה לאסטרולוגיה סינית, פנג שואי ולמטפיסיקה סינית.

 


השפעת המזלות הסיניים על התאמת בני-זוג

 

באסטרולוגיה הסינית קיימים 12 מזלות. בדומה למזלות המוכרים לנו – לכל חודש בעל חיים המזוהה עמו. המזלות הם: חולדה, שור, נמר, ארנבת, דרקון, נחש, סוס, כבשה, קוף, תרנגול, כלב וחזיר.
בעלי-החיים נותנים לנו מידע על תכונות האופי של האדם וקווי התנהגותו מבחינה מקצועית וזוגית. בעזרתם ניתן גם להתאים ולשדך בין זוגות, על-פי החיה המזוהה עם כל אחד ואחד.


התאמה טובה בין בני זוג נקבעת על-פי תאריך הלידה המלא. במקרים מסוימים, ניתן להתאים בין המזלות גם על-פי היום שנולדנו בו. בעזרת הנתונים הללו נוכל ללמוד כיצד אנו מתנהלים במערכת הזוגית ואל אילו בני זוג אנו נמשכים באופן טבעי. כמו כן, נוכל ללמוד אילו מזלות מתאימים לנו ועם אילו לא מומלץ לנו להיכנס לזוגיות מלכתחילה.


חשוב לציין כי קיימים זוגות שמתאימים מאוד אחד לשנייה אך לא טוב להם ולהפך - זוגות שמבחינה גורלית אינם מתאימים ולמרות זאת נמצאים יחד- מדוע זה קורה?
בדומה לאסטרולוגיה המערבית, לא ניתן לשדך ולהתאים בין בני זוג רק לפי מזל זה או אחר, היות והדברים מאוד כלליים. מכאן שבדיקת תאריך הלידה המלא של שני בני הזוג, יכולה לסייע בגילוי פרטים נוספים שלא ניתן לראות אותם בעזרת מאמר זה בלבד.


לכבוד יום האהבה הבין לאומי, אספנו עבורכם את כל ההתאמות והחוסר התאמות של המזלות הסיניים.
על מנת לאבחן איזה מזל סיני אתה, יש לבחון את החיה המופיעה ביום שבו נולדת- לשם כך יש צורך להכניס את תאריך לידתך לטבלה ולבדוק מה המזל הסיני שלך.חולדה

חולדות מסתדרות היטב עם ילידי מזל חזיר, כמו גם אנשי הקוף והדרקון. בזוגיות עם שור תשרור הרמוניה טובה ותהיה תמיכה תמידית אחד בשני- זוגות רבים כאלה הם חברי אמת.

למרות היותן בעלות מראה חיצוני מרשים, החולדות אינן נוטות להיות רומנטיות. מכאן שיש צורך לעבוד ללא הרף על הזוגיות איתן.
לא מומלץ להיכנס לזוגיות עם אנשי הסוס, התרנגול והכבשה.

שור

ילידי מזל שור מייחסים לרוב חשיבות לערכים ולמסורת ולכן נמשכים לעתים קרובות לבני זוג עם אמונות והשקפת עולם דומה.
השור מתאים היטב לזוגיות עם חולדה - חברות אמת תירקם ביניהם והם יהיו שם אחד בשביל השני. מסתדרים היטב גם עם בני מזל חזיר, כמו גם תרנגולים ואנשי הנחש, עימם עשויה להירקם זוגיות יפה.
זוגיות עם סוס או כבשה פחות מומלצת - שידוכים כאלה מייצרים פעמים רבות אתגרים וקשיי זוגיות, כמו גם חוסר שקט רגשי.

זוגיות עם כלב או דרקון מייצרת מצבים גבוליים ומייצרת בני זוג שחשים בדידות ביניהם. משיכה מינית חזקה מקיימת בין שוורים לסוסים. לא בנויים לקשר רציני אך עשויים לפתח קשר מזדמן נחמד מאוד.

נמר

אנשי הנמר נוטים להיות לא צפויים ביחסים הזוגיים שלהם. בני הזוג שלהם מופתעים מהם פעמים רבות.
לנמר טוב להיות ביחסים עם בן או בת זוג דרקון. עם אנשי הכלב או סוס נרקמת זוגיות טובה של תמיכה ומשיכה - זוגות אלו נמצאים בהרמוניה מעולה יחד. הנמר מתאים גם לזוגיות עם בני מזל ארנבת. בין השניים יכולה להיווצר זוגיות טובה, שתלווה גם במיניות מעולה.
לא מומלץ להיכנס לזוגיות עם בני מזל קוף, נחש או חזיר. זוהי זוגיות בעייתית מאוד שעשויה לאתגרים ממושכים ולתאונות מצערות

ארנבת

הזוגיות עבור הארנבות היא אהבה ללא תנאים. הארנבת מסוגלת גם לוותר על עקרונותיה למען בן או בת הזוג. המתאימים ביותר עבור בני מזל זה הם - נמר, דרקון, חזיר וכבשה. גם הכלב מסתדר היטב בזוגיות עם הארנבת ותומך בה ללא תנאי!
עם חולדות ישנה מיניות נפלאה אך עשויות להתעורר בעיות רגשיות. עם בני מזל דרקון מנגד, צפויות בעיות שיחה ותקשורת.גם עם בני מזל תרנגול או סוס לא מומלץ להיכנס לקשר.

 דרקון

לא תמיד הדרקון מובן לבן או בת הזוג היות ותפישת העולם שלו שונה, הוא מחזיק בקו המחשבה ייחודי מאוד. למרות זאת, בני מזל דרקון נוטים להיות אחראיים מאוד, בזוגיות ובכלל.
הדרקון מתאים לאנשי הנמר, ארנבת, קוף וחולדה. גם עם בני מזל התרנגול קיימת התאמה יפה מאוד, ויכולה להיווצר חברות ארוכת טווח, כולל מיניות טובה.
לא כדאי להיות בקשר זוגי עם בני מזל כלב, שור או דרקון אחר, היות ועשויות להיווצר בעיות אגו - כל אחד מנסה למשוך לצד שלו. יש לשים לב גם לבעיות תקשורת העשויות לצוץ ביחסים עם בני מזל ארנבת.

נחש

יש להיזהר בזוגיות עם נחש. הרבה מבני מזל זה הם אנשים קנאים, בעיקר כלפי אנשים אחרים המחזרים אחרי בן או בת הזוג של הנחש.
מזלות המתאימים לנחש הם הכבשה, התרנגול והשור. אלו מבינים אותו, מקבלים את מי שהוא, נאמנים לו ויעשו הכול למען משפחתיות וסביבה הרמונית.
זוגיות טובה המלווה עם מיניות וסקסיות פורצת גבולות מתקיימת עם אנשי הסוס.
יש להימנע מזוגיות עם חזיר, נמר או קוף. קשרים כאלו עשויים לגרום לויכוחים רבים, חוסר שקט ואתגרים רבים בדרך להשיג שלווה בקשר הזוגי.

סוס

לסוס יש ערכים ואידיאליים משלו. קשה מאוד לנצח אותו בויכוחים, לכן בזוגיות עם בני מזל זה יש צורך בסבלנות ובמתינות - הרבה אגו מעורב בקשר כזה.
לסוס מומלץ להיכנס לזוגיות עם בני מזל כבשה, נחש, כלב או נמר. עם בני מזל ארנבת תיווצר מיניות טובה אך הזוגיות צפויה להיות בעייתית ותדרוש עבודה רבה בתחום התקשורת וענייני הרגש.
לא מומלץ להיות בזוגיות עם סוס נוסף – השילוב יוצר מאזן כוחות בעייתי ויגרום לבני בני הזוג ללכת ראש בראש בדברים מהותיים. כמו כןף לא מומלץ להיכנס לקשר עם בני מזל חולדה או שוורים

כבשה

הכבשה אוהבת את הנאות החיים ולכן תמיד יחכו לכם בבית אוכל חם, פינוקים והפתעות. לצד הדברים הטובים, נדרשת השקעה במערכת היחסים עם האימא של הכבשה, היות ואלו חברות טובות ויהיה קשה לנתק את הכבשה מאמא שלה.
לכבשה מומלץ להיכנס לזוגיות ילידי מזל ארנבת, חזיר, סוס או נחשים. מיניות טובה תהיה עם חולדות, אך כזוג הם לא סומכים אחד על השנייה.
כמו כן, לא מומלץ להיות בזוגיות עם השור או אנשי הכלב.

קוף

בזוגיות הקוף נאמן מאוד לבן או בת הזוג שלו. בעלי אופי אחראי ודאגה רבה לטיפוח הזוגיות והקשר. קיים צורך תמידי באתגר אינטלקטואלי - הצגה, הרצאה, קריאת ספרים, פתירת תשבצים.
אנשי הקוף מתאימים לזוגיות עם הכלב, החולדה, התרנגול או הדרקון, כמו גם עם ילידי מזל נחש. עם זאת, ביחסים עם נחשים מומלץ להיזהר מנסיעות יחד – הסיכוי לתאונות דרכים גבוה.
כדאי להימנע מזוגיות עם הנמר או החזיר.

תרנגול

התרנגול קפדן מאוד וחשוב לו הכבוד והאגו. כך גם בהתנהלות מול בן/בת הזוג -  הוא דורש בחזרה יחס דומה לזה שהוא נותן. במידה ואינו מקבל זאת, הוא עשוי לבגוד ובצורה קשה ופוגעת.
מתאימה לתרנגול זוגיות עם הקוף, הנחש או השור. עם דרקונים תיווצר חברות אמת ואילו עם אנשי הסוס - מיניות טובה. ניתן להיכנס לזוגיות גם עם בני מזל הכלב, אך יש לשים לב לחוסר שלווה שיכול להגיע מצד המשפחות. תידרש עבודה אישית וזוגית, במידה ומעונינים בזוגיות זו.
לא מומלץ להיות בזוגיות עם הארנבת – שני הצדדים מנוגדים מידי באופי שלהם בכדי להיכנס יחד לזוגיות, או לקשר בכלל. מערכת יחסים עם תרנגול אחר יכולה לגרום לחיכוך סביב השליטה בבית. קפדנות יתר יכולה לגרום לפיצוץ בין השניים. באופן דומה, לא מומלץ להיות גם עם אנשי החולדה.

כלב

ילידי מזל כלב הם אנשים מסורים מאוד לקרובים אליהם, אך נוטים להתבודד מעט. בעלי קושי לבצע שינויים במהירות, ודאי בקשר הזוגי, לכן על בן/בת הזוג לתמוך בו ולהעניק לו זמן להיות עם עצמו.
יחסים מומלצים – זוגיות עם אנשי הקוף, הנמר או הסוס. חברות אמיתית יכולה להיווצר מול ארנבת, שתעשה הכול למען הכלב. גם המיניות תפתח לרוב להיות יפה ומפרה.
מומלץ להימנע מזוגיות עם אנשי הדרקון היות ואלו יחושו ברצון להיות לבד יותר מהרגיל. חוסר החיבור בין השניים יכול להוביל גם לבעיות משפחתיות והדבר אינו מומלץ לשני הצדדים.
גם עם השור והכבשה לא מומלץ להיכנס ליחסים ארוכי טווח.
לגבי זוגיות עם אנשי התרנגול - מצד אחד, יכולה להתפתח זוגיות יפה אך מנגד, קיים חוסר שלווה בין השניים. מכאן שתאריך לידה מלא יוכל לסייע לבחון את הנושא יותר מקרוב.

חזיר

לבן/בת הזוג של החזיר יהיה תמיד טוב עמו, היות והוא אוהב לפנק ולתת ולדאוג להנאות החיים של הצד השני הן מבחינה רגשית והן מבחינה חומרית. גם במקרה זה, קרבה לאמא של החזיר תשמר זוגיות טובה יותר.
לחזירים מומלץ ליזום יחסים עם שוורים, כמו גם עם בני מזל ארנבת או כבשה. חברות טובה יכולה להירקם בין החזיר לנמר, אך זו עשויה להיות מלווה בקשיים ובאכזבות. קיימת מיניות טובה עם החולדה, שיכולה להיות שידוך נפלא לצורך מיסוד והקמת משפחה.
כדאי להימנע מזוגיות עם נחש, קוף או חזיר נוסף.
________

רוצים לקבל תחזית אישית ומפורטת לפי המזל הסיני שלכם?
לשיחת טלפון אישית עם שלומית שטיינברג, יועצת מוסמכת למיסטיקה סינית, נומרולוגיה, אסטרולוגיה סינית ופנג שואי, התקשרו: 072-3401003 שלוחה 58


____________________________


קראו עוד על אסטרולוגיה סינית

מהי אסטרולוגיה סינית
רשימת המזלות הסינים

גלו מהם תכונות בן הזוג שלכם על-פי האסטרולוגיה הסינית
הדפס מאמרהדפס מאמר שלח לחברשלח לחבר Stars.co.il on Facebookקבלו עדכונים גם בפייסבוק

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי