אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל אריה

תחזית אסטרולוגית שבועית לתאריכים: 22.12.2010-28.12.2010

נושאי עבודה מאוד דומיננטיים אצלכם בתקופה זו כיוון שאתם נדרשים למחויבות שלפעמים אתם מרגישים שהיא כבדה מדי עליכם. מאחר וכוכב התקשורת מבצע את נסיגתו בבית העבודה שלכם, נראה שאתם חייבים לתת את הדעת לאירועים חדשים שבהם אתם נדרשים לשתף פעולה מסיבית כשלמעשה אתם מרגישים שאתם מעדיפים לפרוש מהכול ולקחת לעצמכם פסק זמן כדי לנוח.

 

בחזרה לעמוד המזלות»

 

תחזית אסטרולוגית שנתית עד ספטמבר 2011:

שפע
בחודשים הקרובים עדיין מומלץ לכם לבדוק מהן האפשרויות הכלכליות שלכם לרווחים על ידי שותפויות עם אנשים שעשויים להתאים לכם. ייתכן ותאלצו לקחת הלוואה מגורם חיצוני. את העשייה האמיתית שלכם תוכלו ליישם רק בשנה האזרחית הבאה. קשרים עם חו"ל ומקומות מרוחקים יעזרו לכם מאוד בחיזוק הקריירה המקצועית שלכם.
קושי
בשנה הקרובה יתעורר בכם הצורך לפתור מערכות יחסים לא נוחות. זוהי דרך מצוינת לסגירת מעגל. ייתכן ותרצו לשנות גם את סביבת המגורים שלכם, בבחינת משנה מקום משנה מזל וגם זה נכון עבורכם, רק עשו זאת תחת תכנון מדוקדק מראש. מומלץ לכם לבדוק היטב את כל האפשרויות העומדות בפניכם ולא לפעול בצורה ספונטנית.


עוד על מזל אריה:

מזל אריה הוא מזל המנהיגות, ההתלהבות, הפרסום והתהילה. לבני המזל צורך עז באהבה המתגלם ברצונם להכרה ופרסום. הם אוהבים להופיע ולהיות במרכז העניינים משום שהקהל מחזיר להם אהבה. יש בהם מידה של מוחצנות ורצון לחשוף. הם טיפוסים בעלי ביטחון עצמי גבוה שאינם מתביישים מאור הזרקורים ואוהבים במה ופרסום.

ייתכן ויעסקו באומנויות הבמה, הרטוריקה או הפוליטיקה. האריות טיפוסים מלאי התלהבות ושמחת חיים - מה שהופך אותם לאנשים כיפיים ופופולריים. האריות הם מנהיגים מטבעם, בעלי אישיות סוחפת שמובילה אותם להיות ע"י הסביבה. הם יודעים לדחוף עניינים ויצליחו בניהול פרוייקטים.

יש להם שאיפות גדולות ונחישות שתוביל אותם ליעדם. כאשר הם נתקלים בהתנגדות כלשהי, יודעים האריות לעמוד על שלהם, ולכן יתגברו על הקושי. הם לא מפחדים כמעט משום דבר ואוהבים אתגרים חדשים. לאריות איכפת מעניינים של כבוד ומעמד. הם שואפים להגיע לסטטוס גבוה ולקבל הכרה מהסביבה. יש להם רצון להרשים עד כי ייתכן וייחשבו לשחצנים.

בני מזל אריה אוהבים את החיים וחיים את ההווה. הם טיפוסים דינאמיים ואקטיביים שיודעים ליהנות ולשמוח. בענייני כסף, הם אנשים לארג'ים שלא מהססים להוציא כסף או להמר עליו.

הסמל

האריה הוא מלך הג'ונגל וכמוהו גם בני המזל מייחסים לעצמם תכונות של שליטה ועליונות. הם בעלי אופי מגובש וחזק - אנשים עם עקרונות ואידיאלים שמהווים השראה לאחרים. האריות, כפי שכבר צוין, מנהיגים שאוהבים לעמוד בראש.

הכוכב
השמש שולטת במזל אריה וכמוה גם האריה רוצה להיות במכרז ושכולם יחוגו סביבו. הם מלאי חשיבות עצמית שייתכן ותגבול באגוצנטריות. כמו השמש האריות מלאי אנרגיה ולהט לחיים. האריות מתאימים לעמוד בתפקידים ניהוליים והנהגתיים. יזמות, יצירתיות ואישיות סוחפת יעזרו להם בניהול. האריות הם טיפוסים מכובדים וגאים, בעלי כבוד לאחרים.

בילוי ופנאי
בספורט חשוב לאריות להשתתף בפעילות עם קהל או משתתפים רבים. הם טיפוסים חברותיים שאוהבים להופיע, ולכן יאהבו להראות את כושרם בחדר כושר, במשחקי כדור ובכל ספורט קבוצתי.

אהבה

האריות טיפוסים חמים ורומנטיים. הם מלאי תשוקה במערכת היחסים ובו בזמן גם נאמנים ומסורים. הם יהיו המובילים בקשר, שיזמו את הפגישות ויכתיבו את הקצב. הם אוהבים בני זוג שיטפחו את האגו שלהם ויתנו להם מחמאות. האריות יפעילו את החן והקסם האישי שלהם כדי למשוך את בחירי ליבם.

מפורסמים בני מזל אריה
ביל קלינטון, שמעון פרס, פידל קסטרו, נפוליאון בונפרטה, מנחם בגין, אלפרד היצ'קוק, ג'ורג' ברנרד שואו, לואי ארמסטרונג, ניל ארמסטרונג, מיק ג'אגר, אנדי וורהול, מדונה, דסטין הופמן, רוברט דה נירו, וויטני יוסטון, מלאני גריפית, ג'ודי שלום-ניר-מוזס, מג'יק ג'ונסון.


קראו עוד:

התאמה זוגית מזל אריה

פריסת זוגיות לפי קלפי טארוט

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

מזל אריה לפי הקבלה

 

התחזית מאת צילה שיר אל

לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו ל-ASK ME, מרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 28.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי