אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שבועית לתאריכים: 22.12.2010-28.12.2010

הסביבה הקרובה מטרידה אתכם ואתם מודאגים כיוון שאתם רוצים שהכול יתנהל כפי שצריך בהתאם לתפיסה שלכם. ייתכן והנושא הכספי עדיין לא מסודר אצלכם כפי שאתם מאמינים שצריך להיות, אך אין לכם ברירה ואתם חייבים להתפשר עם הנסיבות. המקום שממנו אתם שואפים כרגע נחת הוא היכולת היצירתית המתחדשת שלכם וקירבה לבני משפחה צעירים מכם הזקוקים לקרבתכם.


בחזרה לעמוד המזלות»

 

תחזית אסטרולוגית שנתית עד ספטמבר 2011:

שפע
עד לחודש פברואר עדיין תהיו עסוקים בשותפויות שבחייכם וכיצד עליכם לנהל אותם. לאחר מכן ייכנס כוכב השפע לבית המיניות והכספים שלכם וייתן לכם לחוות פן נוסף באישיותכם. לפנויים שבכם תהיה זו חוויה כיוון שתהיו פתוחים לאין ספור אפשרויות אינטימיות, ולאלה מכם הנמצאים בזוגיות תהיה אפשרות לפתח ולהעמיק את היחסים, במידה ותהיו מוכנים לאבד שליטה.
קושי
התקופה הקרובה עומדת להיות מאוד משמעותית בנושאי כספים , כיוון שכל הטעויות הכלכליות שביצעתם אי פעם יעלו ויצופו, ואתם תבינו שאתם חייבים לנקוט בפעולה לשיפור מצבכם הכלכלי. חשוב מאוד שתעבדו בתאום עם איש מקצוע שיכוון אתכם לדרך הנכונה וימנע מכם לעשות טעויות בשיפוט הנובעות מראייה לא נכונה של העובדות.


עוד על מזל בתולה:

מזל בתולה הוא מזל המאופיין בקפדנות, ירידה לפרטים הקטנים ורציונליות. בני המזל טיפוסים בהירי מחשבה שחשיבתם מאוד רציונלית ולוגית - הם מחפשים את ההגיון והסדר בדברים. הם טיפוסים מדויקים וביקורתיים, בעלי תשומת לב לכל הפרטים הקטנים שמצטיינים בארגון,ניקיון וסדר. הם בוודאי יתאימו לעבודה משרדית או ארגונית הדורשת דיוק ואחריות.

הבתולות יצליחו במקום העבודה בעקביות, משכיוון שהם חושבים מראש על כל הבעיות האפשריות. תכונה נוספת הקיימת בבני המזל הוא רצונם לעזור ולדאוג לזולת. הבתולות יכולים להקריב מעצמם למען אחרים משום שהם מקבלים תחושת סיפוק והנאה מעזרה.

בני המזל הם טיפוסים דאגנים ששומרים על בריאותם ומקפידים על דיאטה וכושר. כמו כן, הם דואגים לבריאות הסובבים אותם עד כי לעיתים נחשבים להיפוכונדרים. בני מזל בתולה הם אנשים פרפקציוניסטים השואפים למצוינות, שההצלחה המלאה חשובה להם מאוד. ייתכן והדרישה למצוינות נובעת מחוש הביקורת הטבוע בהם, שאינו מאפשר להם להיות מרוצים ממשהו שהוא רק כמעט טוב.

תכונות כמו ארגון, יעילות וקפדנות יעזרו להם ללא ספק לבצע את המשימות המוטלות עליהם בהצטיינות. כפי שהם שואפים למצוינות מעצמם, הם שואפים לה גם מאחרים. הבתולות מאוד בררנים בענייני קניות לדוגמא, ויפסלו פריטים רבים לפני שימצאו את זה שמתאים להם. יש להם אהבה למותרות ולמוצרי יוקרה - הם אוהבים להקיף עצמם באלה.

הסמל

בני המזל ירשו מהבתולה את הביישנות הרגשית. הם טיפוסים מאוד רציונלים, בעלי נטייה לעצור את הרגשות בפנים. תכונות נוספות המיוחסות לבתולה כמו צניעות והומניות גם כן קיימות בהם.

הכוכב
הכוכב השולט במזל בתולה הוא כוכב חמה, מרקורי. לאל מרקורי מיוחסות תכונות של ניידות ומהירות ואכן הכוכב מקיף את השמש בתדירות הגבוהה ביותר מבין כוכבי הלכת. כמו הכוכב, גם הראש של בני מזל בתולה עובד בתדירות גבוהה, מה שמאפשר להם להספיק כל כך הרבה. הם מהירי מחשבה ומנצלים את יכולתם השכלית למקסימום.

בילוי ופנאי

הבריאות מאוד חשובה לבתולות, ולכן הם יקפידו על ספורט בריא בו יחשיבו הרבה יותר את התוצאות מאשר את התהליך. הם יעסקו בספורט כמו הליכה, אימון אירובי או אימון בחדר הכושר וישאפו להשיג תוצאות באימונים. יש להם יכולת להשקיע ולעבוד קשה כדי להשיג את הגזרה הרצויה.

אהבה

בחיי האהבה, בני המזל הם טיפוסים עצורים הזקוקים לדחיפה כדי לשחרר את הרגשות ולהרגיש חופשיים. הם מסורים, נאמנים ואוהבים לעזור לבני הזוג. הם נקשרים לבני זוגם ואינם נפרדים בקלות. מחשבתם הצלולה תעזור להם לפתור בעיות במערכת היחסים.

מפורסמים בני מזל בתולה
האמא תרזה, יאסר עראפת, המלכה אליזבת הראשונה, שון קונרי, מייקל ג'קסון, ריצ'רד גיר, קלאודיה שיפר, סופיה לורן, קמרון דיאז, קיאנו ריבס, פרדי מרקורי, אגתה כריסטי, גדי סוקניק, דודו טופז, חיים יבין.


קראו עוד:

התאמה זוגית מזל בתולה

פריסת זוגיות לפי קלפי טארוט

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

מזל בתולה לפי הקבלה

 

התחזית מאת צילה שיר אל

לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו ל-ASK ME, מרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 28.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי