אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל דלי

תחזית אסטרולוגית שבועית - מזל דלי

תחזית אסטרולוגית שבועית לתאריכים 22.12.2010-28.12.2010

הצורך הפנימי שלכם הוא בהתכנסות פנימה בגלל העובדה שאתם מרגישים שאתם מעוניינים לבחון בעצמכם התנהגויות חדשות שאתם מעוניינים לטפח אך עדיין אינכם שלמים עם המחירים שתצטרכו לשלם עבור הצרכים החדשים והמשתנים שלכם. מבחינה חברתית מומלץ לכם להשקיע קצת יותר ביצירת קשרים, כיוון שהם אלה אשר יעמדו לזכותכם ואיתכם בהמשך.


חזרה לעמוד המזלות»

 

תחזית אסטרולוגית שנתית עד ספטמבר 2011

שפע
את השנה האזרחית הבאה השקיעו בניסיון לטפח את סביבת המגורים שלכם על מנת לעשותה נעימה ומושכת לכם ולבני ביתכם. יש לכם הזדמנות לעשות שינוי במקום המגורים במידה ותחליטו שאכן אתם רוצים לשנות מקום. ובינתיים מאחר וכוכב השפע נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם, עדיין כל הנושא נמצא בערפל ולכן מומלץ לכם לחכות עד לסיום הנסיגה. 
קושי
כוכב סטורן המקשה על העשייה הוא למעשה אחד הכוכבים היותר מוכרים לכם, כך שהתמודדות עם קשיים הינה בדרך כלל חלק מסגנון חייכם. השנה תוכלו ליצור שינויים מתוך בחירה. זוהי תקופה מעולה לקידום עצמכם בתחומים שונים, ובעיקר לפתח קשרים עם חו"ל. אלה מכם שחולמים על עבודה בחו"ל – הגיעה שעתכם.


עוד על מזל דלי:

בני מזל דלי רוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר ומאמינים שהם יכולים לשנות. הם אנשי חזון שאוהבים לחשוב כיצד ניתן לשפר דברים. הדליים הם אנשים סימפטיים וחמים כלפי הסובבים אותם, ולכן מוקפים בחברים רבים. פעילותם מתרכזת בתרומה לזולת, והם אנשים מאוד הומניטריים.
במאבקם לשיפור העולם הם מצליחים לגייס כוחות נוספים ובעקבות כך מוצאים חברים רבים.

הדליים אוהבים שמקבלים את רעיונותיהם, לעיתים אף יפגינו כעס וחוסר סבלנות כלפי מתנגדים. רעיונותיהם של הדליים מאוד מקוריים, יצירתיים וחדשניים. רעיונות אלה הם ממעלותיהם החשובות.


הם מחוברים מאוד למילה האחרונה בטכנולוגיה, ואפשר לומר שהם אנשי המחר, פורצי דרך ויוצרי שינויים, בעלי מוח מבריק המסוגל לקלוט את מורכבותה של המציאות ולמצוא פתרונות למצבים שונים.
ייתכן ויגבלו אפילו בגאונות. מתאפיינים בחשיבה לוגית, אינטיליגנטית ורחבת אופקים. הדליים עצמאים, אינדיבידואלים ואוהבי חופש, הם נהנים כאשר יש להם הרבה מרחבים לפעולה. הם בטוחים שהם צודקים ודרכם היא הדרך הנכונה.


הדליים אלטרואיסטים, אם יש דבר כזה בכלל, ורוצים לתרום כדי לשנות את העולם, אידיאליסטים ובעלי תפיסת עולם מגובשת. הם יאמינו באידיאלים כמו שוויון ערך האדם, צדק, דמוקרטיה וכיו"ד. הדליים ימרדו במסגרות ובמוסכמות במידה ויעמדו בניגוד לאידיאלים שלהם. הם אוהבים את התחושה להיות שונים ומיוחדים בכך שאינם הולכים בתלם, אלמנט שידרבן אותם למרוד.

הסמל

הדלי נושא בחובו נוזל חיוני, מים, אותם הוא שופך באקט של נתינה. הדלי מסמל את האנשים שמעניקים מעצמם למען החברה, המים מסמלים את הרעיונות החכמים של בני המזל.

בילוי ופנאי

נהנים לשחק במשחקים רבי משתתפים ביחד עם אנשים קרובים כמו משפחה וחברים. ייהנו גם מפעילות אינדיבידואלית כמו שחיה או ריצה.

קריירה
עבודה בתחום חדשני וטכנולוגי תתאים לבני מזל דלי. הם ירצו לעשות דברים חדשים ויצירתיים במקום העבודה, לחולל שינויים. כמו כן יכולים לעבוד בעבודות הקשורות לתרומה לחברה.

אהבה
בני המזל ניחנים בקסם אישי שהופך אותם למפלרטטים מוצלחים. הם יעדיפו בני זוג עם אידיאלים דומים לשלהם - איתם יגיעו להרמוניה וידידות. זקוקים לבני זוג שייתנו להם מרחב וחופש ויגרמו להם לשחרר את הרגשות המסתתרים מאחורי הרציונליות.

מפורסמים בני מזל דלי

שחקן הקולנוע קלארק גייבל "חלף עם הרוח". אברהם לינקולן, נשיא ארה"ב שנאבק למען העבדים השחורים ונרצח בתיאטרון. המלחין הדגול וולפגנג אמדאוס מוצרט שנחשב לגאון מוסיקלי.

הסופרים המהוללים ז'ול ורן (שהרבה לכתוב על העתיד ואף חזה מספר המצאות), צ'רלס דיקנס (מחבר אוליבר טוויסט) ולואיס קרול (מחבר עליסה בארץ הפלאות). פורצי הדרך במדע: צ'רלס דרוין, גליליאו גליליי, ניקולס קופרניקוס ששינו את פני האנושות ושברו מוסכמות של העולם הישן.


קראו עוד:

התאמה זוגית מזל דלי

פריסת זוגיות לפי קלפי טארוט

אסטרולוגיה יומית עד אליך באימייל
אסטרולוגיה יומית עד אליך ב-SMS

 

התחזית מאת צילה שיר אל

לשיחה אישית עם צילה שיר-אל, אסטרולוגית ויועצת זוגית מוסמכת, התקשרו ל-ASK ME, מרכז המומחים של ישראל, טלפון: 072-3401003 שלוחה 28.

רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם! רוצה לקבל כל יום תחזית באימייל שלך? הרשם\י כאן - חינם!


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי