אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .02.12.18-08.12.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .02.12.18-08.12.2018

טיפ לילידי  מזל השבוע

ילידי יום ההולדת מתחילים את שנת יום ההולדת בעייפות פיסית ונפשית שמאופיינת על ידי תסמונת טרום יום ההולדת, אך עד מהרה יתחיל להשפיע עליכם גם כוכב יופיטר שהוא כוכב השפע.


טלה

אתם מוכנים לקחת לתשומת לבכם את ההתפתחויות החדשות שאתם צריכים ללמוד ושישאירו אתכם במקום בטוח, ייחודי וחדשני בכל הקשור לקידום האישי לכם. חשוב מאוד שבמיוחד בנושאי כספים תהיו מאוחדים בדעותיכם עם הקרובים לכם, כיוון שבהמשך תצטרכו את התמיכה שלהם בכל פעם שתרצו לפרוץ את גבולות המסגרת הרגילה שלכם.


שור

אתם עסוקים עם השותפים לכם בחיים שלדעתכם האישית צריכים לעזור לכם יותר בתוכניותיכם וזאת לאחר שהשקעתם בהם. אתם מעוניינים ומתאים לכם  לעבוד במסגרת שתהייה חברית ופחות ממוסדת . הפעם נראה שתמצאו את האנשים המתאימים לכם לצורך זה.  תקבלו עזרה ותמיכה מהסובבים אתכם ונראה שתוכלו ליהנות משיתופי פעולה שבעבר לא היו בטוחים לגביהם.  


תאומים

בשלב זה של חייכם נראה שאתם צריכים להיות קשובים לאנשים חדשים ובמיוחד לאלה שיש לכם איתם שותפות אישית וחברתית. ייתכן שהדרישות שלכם מהחיים והציפיות שלכם מאנשים קרובים לא תמיד עולים בקנה אחד עם נסיבות חייכם שלאחרונה משתנות מעת לעת. זה הזמן לקחת פסק זמן מהמחויבות היום יומית ולבדוק עם עצמכם מהו סדר העדיפויות הנכון לכם.


סרטן

כוכבים רבים נמצאים עכשיו בבית המשפחה והמעגל הראשון של חייכם וגם בבית העבודה ונראה שאתם נעים בין שני מעגלים אלה ומונעים בכוח האנרצייה. בזמן קושי אתם מקבלים כוחות מהיקום שעד לאחרונה אפילו לא הייתם מודעים לקיומם וליכולת שלכם לפעול במצבי לחץ. מומלץ לכם לפעול בשותפויות וביישוב הדעת ולא להגיע להחלטות חשובות לבד.


אריה

כוכב השפע נמצא אצלכם בבית היצירה והאומנות עם השפעה חזקה גם על נושאי ילדים וצעירים מכם שמושפעים מהקירבה שלכם, גם אם אתם לא בני משפחה. זה בדיוק הזמן שבו חשוב מאוד שתצליחו ליישב סכסוכים עם אנשים שיכולים להועיל לכם וזה גם הזמן להגיע לפתרון עם אנשים נוספים שהגעתם איתם למצבים של אי הסכמה על רקע תפיסת עולם שונה.


בתולה

כוכב השפע שמבקר בבית המשפחה שלכם מעניק לכם את היכולת להתחלות חדשות ואתם שמחים על כך. עובדה זו משמחת מאוד כיוון שלאחר תקופה כל כך קשה שעברתם נראה שיש לכם יכולת ללמוד משגיאות העבר ולבנות את עתידכם בצורה מסודרת ונכונה. ייתכן והחודש תאלצו להגיע להחלטות די משמעותיות כדי לעשות סדרי עדיפויות חדשים בחייכם.


מאזניים

הכוכב מארס נמצא בבית העבודה שלכם וזוהי תקופה מצוינת עבורכם, כיוון שכוכב זה הוא אשר נותן את הכוח לפעול ולהוציא תוכניות לפועל. אתם מזל שדי מתלבט ולעיתים קרובות קשה לכם לנקוט בהחלטות משמעותיות ולפעול בצורה ישירה ועניינית בגלל הצורך להיות בסדר עם כולם. מבחינה בריאותית אתם חייבים להוריד הילוך ולתת לגוף שלכם לנוח ולהתאושש.


עקרב

הכוכב ונוס שאחראי על מערכות יחסים עומד להיכנס השבוע למזל שלכם ומאחר ותהליך זה מתרחש אחת לשנה וחצי הרי שזוהי תקופה מצוינת עבורכם לחדש ולאוורר את מערכות היחסים שלכם. נראה שתקבלו עזרה ממקומות בלתי צפויים ולכן חשוב מאוד שבשלב זה של חייכם לא תוציאו כספים מיותרים, אלא תפעלו בשיקול דעת ובשיתוף פעולה.


קשת

למרות שאתם חווים בצורה יותר דרסטית את האובדן האנרגטי של תקופת טרום יום ההולדת הרי שזה בדיוק הזמן הנכון עבורכם להגיד את כל מה שחשוב לכם לאנשים שעדיין לא סגרתם איתם מעגלים. נראה שהפעם תוכלו לעשות זאת בצורה מסודרת ולא תחששו מתגובות העתיד. את הרגשות האמיתיים שלכם עדיין כדאי לכם להגיד בצורה מאוד זהירה ולא לפעול בצורה אימפולסיבית.


גדי

מאחר והשמש בשמים וגם כוכב השפע נמצאים כרגע בבית של תת מודע , הרי שאתם מופעלים בשפע על ידי אותו כוח סמוי שגורם לכל דפוסי ההתנהגות לצאת החוצה, לעיתים בגדול ולעיתים יותר בקטן. זה הזמן שהאינטואיציה שלכם תהייה הרבה יותר טובה ומעמיקה וכדאי לכם מאוד להקשיב לה בכל פעם שאתם לא בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון.


דלי

השבוע זהו זמן מצוין על מנת להיראות יותר בחוגים חברתיים שחדשים לכם ולכן חשוב שתרשו לעצמכם לקחת חופשה קצרה ונעימה כדי שתוכלו להיטען מחדש אנרגטית. שיחות לא נוחות עם הקרובים יסגרו קצוות שנשארו פתוחים ויאפשרו לכם  לפתוח דף חדש בחייכם. הכוכבים בשבוע זה פועלים לטובתכם מבחינה חברתית , וחשוב שתלמדו לאחוז בהזדמנויות.


דגים

חשוב מאוד השבוע ללמוד להקשיב לגוף הפיסי שלכם שמבקש מכם לנוח ולא להעמיס על עצמכם יתר על המידה מטלות והתחייבויות. נראה שתהיו בלבטים של מה נכון לכם לעשות ולפי הנתונים בשטח לא בהכרח נראה שתעשו את הבחירות הנכונות והן לשים את הטובה העצמית שלכם לפני טובתם של האחרים. כיוון שכך, יש לכם יכולת להרגיש עייפות ומותשות פיזית גבוהה מהרגיל.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי