אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .1.02.2020-.26.01.2020

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .1.02.2020-.26.01.2020

 

 

טיפ לילידי השבוע 

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת יימצא במזל שלכם החודש. עובדה זו מאפשרת לכם יכולת ביטוי וורבלית  טובה מאוד. זה הזמן להביע את דעתכם ועמדותיכם. 


טלה

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בפרק זמן של החודש הקרוב בבית הקריירה ובבית המסמל את המעמד החברתי שלכם. שילוב זה מצויין כדי להשריש את מעמדכם גם במקום העבודה שם אתם עדיין נאבקים על מקומכם , אך נראה שהמקורבים אליכם כבר יודעים שמעמדכם איתן ואנשים משחרים לפתחכם כך שבמידה מסוימת כל מה שתבקשו תקבלו ויחד עם כך מוטב עדיין להסתיר את רגשותיכם האמיתיים בפנים.


שור

כוכבים משמעותיים כמו השמש בשמיים וכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת נמצאים בבית הקריירה שלכם. מצד אחד אתם במצב שזה הדבר שהכי חשוב לכם, אך לא בטוח שהוא בא לכם בקלות שכזאת כיוון שאתם נתקלים בהתנגדויות רבות שמעוררות את זעמכם ומוציאות את הילד הרע שבכם החוצה. נסו בזמן זה להיעזר בחברים קרובים שיכולים לעזור לכם בשעת צרה ושלא איכזבו אתכם בעבר.


תאומים

סביבת תנאי העבודה והקריירה שלכם הוא הדבר החשוב עבורכם ולכן כדאי לשתף חברים קרובים בכל התוכניות שלכם, כדי שיעזרו לכם להחליט ודעתם באופן טבעי תהייה הוגנת.  זה הזמן לתכנן נסיעה שתוכל לעזור לכם בשיפור היכולת המקצועית שלכם ותקדם אתכם .  אל תתנו לרעשי רקע חיצוניים להסיט אתכם מתוכניותיכם.  חיזוק הידע שלכם בתחומי הקריירה יעזור לכם מאוד בקידומכם האישי.


סרטן

הכוכב מארס עדיין נמצא בבית העבודה שלכם והוא זה אשר מאפשר לכם את היכולת והכוח לבצע את כל אותם תוכניות שאתם מתכננים לעשות. זה בדיוק הזמן שבו אתם צריכים להחליט מהו הכיוון הנכון עבורכם ועבור הסביבה שלכם ולכן בשלב זה בחייכם אתם צריכים לשתף את הקרובים לכם והנמצאים איתכם במעגל הראשון של חייכם. נראה שצפויים לכם שינויים משמעותיים. 


אריה

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן תקופה זו תמיד  משמעותית כיוון שהיא מביאה יחד איתה חשבונות נפש של מה עליכם לעשות וכיצד עליכם לבנות את עצמכם בדרך שתוביל אתכם להצלחה ולשפע. אתם מושפעים מהסביבה הקרובה ולכן לא תמיד עושים את  מה שאתם באמת רוצים  ולכן לפני החלטות חשובות מן הראוי שתשתפו את המשפחה שלכם לקבלת דעה נוספת. 


בתולה

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית המשפחה וגורם לכך שהאנרגיות שלכם חדות מאוד ואתם מגיבים באגרסיביות יתר שאינה אופיינית לכם. כיוון שכך ומאחר ואתם מודעים לבעייתיות שנוצרה מומלץ לכם להיות יותר עדינים ולא לפעול ללא מחשבה בכל פעם שמשהו מכעיס אתכם. נקודת אור עבורכם היא החלק היצירתי בחייכם שדורש שיפור ואכן יש לכם יכולת לממש את התחביבים שלכם ולהביאם לידי אומנות שניתן למכור.


מאזניים

אתם נמצאים בתקופה טובה מבחינה אישית , כיוון שהכוכבים מחברים אתכם למקום שבו אתם רצויים ומאוד מבוקשים על ידי האנשים הקרובים אליכם בסביבתכם הקרובה. אתם משקיעים שעות רבות כדי להיות בסדר עם כולם ומנסים לסגור מעגלים ופערים של המשפחה הגרעינית שלכם. נראה שצפויות לכם בשורות משמחות ואתם יכולים להיות שמחים שהגעתם למצב זה.

 

עקרב

זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית מבחינה רגשית כיוון שנראה שסוף סוף מצאתם את הדרך והכיוון הנכון על מנת להוכיח את יכולותיכם האישיות. אתם נחושי החלטה להראות את היכולות  והנאמנות שלכם למשפחת המוצא ואתם מאוד מוערכים בשל כך. זה הזמן לנסות ולחשוב מחוץ לקופסא על מנת לחשוב כיצד אתם יכולים לשדרג את ייעודכם בעוד דרכים רבות ובעיקר מקוריות. 


קשת

אתם חווים קשיים רגשיים שונים על רקע משפחתי כיוון שאתם מנסים בכל כוחכם למצוא את האנשים המתאימים לכם שייתנו לכם להרגיש קן חם , בית ומשפחה ומנסים לעיתים קרובות מדי לוותר על עצמכם למען תחושה זו. הגיע הזמן שתניחו לעבר ותלמדו להסתפק במה שיש לכם מתוך הבנה שזה הדבר הנכון ויש לכם את כל הכלים האישיים והרגשיים לפרוץ את חומות התסכול.


גדי

כספים שאתם בונים עליהם נראה שמועדם להגיע אליכם מתקרב, אך ביחד עם זאת לא תוכלו לעשות את כל מה שאתם מתכננים, כי עדיין אתם חייבים לחשב את צעדיכם ומעשיכם. הכוכב שלכם סטורן המעכב, עדיין נמצא בבית הכספים שלכם וגורם לכם להבין שאינכם יכולים לפעול ביד חופשית ועדיף לכם לשתף אנשים שאתם סומכים עליהם , כדי שיעזרו לכם כיצד ומתי להגיע להחלטה. 


דלי

אתם נמצאים בתקופת יום ההולדת ולכן מצד אחד זוהי תקופה של חוסר אנרגיה בגלל סיום תקופה לא פשוטה ומצד שני עליכם להבין ולהפנים שאתם למעשה סוגרים את העבר ופותחים פתח להתחלות חדשות ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית , שרק בעוד חודש בערך תתחילו להרגיש את השפעתה.  אל תתנו לחששות לעכב אתכם, עדיין יש ספיחים אך אתם מצליחים להתגבר על הבעייתיות שנוצרה. 


דגים

עליכם לשמור על עצמכם בכל הנוגע לקשריכם ה המקצועיים, כיוון שנראה שלאחרונה לעיתים קרובות אתם נסערים מדי. זה בדיוק הזמן לנסות ולהרפות במקצת את תוכניותיכם ולא להכריח אנשים בדרכים מניפולטיביות לחשוב כפי שאתם חושבים או מאמינים שכך צריך להיות. השתדלו להיות  יותר מעורבים מבחינה חברתית ולנסות להשפיע עם היכולות הטובות שלכם ביחסי אנוש . 


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי