אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .10.02.19-16.02.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .10.02.19-16.02.2019

טיפ לילידי  מזל השבוע

בשבוע הקרוב ייכנס כוכב העשייה מארס לבית המשפחה הקרובה שלכם ויישאר שם למשך כל החודש הקרוב, ולכן זה הזמן לפעול לפתרון בעיות במסגרת המשפחתית.   


טלה

זוהי תקופה מצוינת מבחינה אישית וחברתית כיוון שהשמש בשמים נמצאת אצלכם בבית המעמד החברתי ומעירה תחום זה. אתם נמצאים בתקופה מצוינת להכיר אנשים חדשים ולהתרועע איתם במקומות חדשים וטובים שיכולים להואיל לכם בעתיד כדי לקדם את עצמכם. ייתכן ותאלצו לפעול בחודש הקרוב מאחורי הקלעים, אך אין ספק שהדברים יסתדרו לטובתכם ועדיף שלא תחשפו תוכניותיכם.


שור

עברתם חודש מאוד משמעותי בכך שרציתם להשביע רצונם של אנשים שקרובים אליכם מבחינה אישית ומקצועית, אך לא נראה שאתם עדיין שלמים עם עצמכם ביחס לכך. נראה שצורך זה לווה בהתפרצויות בכל פעם שהדברים לא הסתדרו לטובתכם. נסו לקחת פסק זמן מקשיי היום יום ולצאת קצת יותר בין אנשים שלאו דווקא אתם מכירים ולכן אינכם חייבים בשום אינטראקציה אישית.


תאומים

החודש הקרוב עומד להיות טעון עבורכם בגלל העובדה שכוכב התקשורת המוכר בשם מרקורי ואף מקושר עם המזל שלכם יהיה בבית הקריירה שלכם ועובדה זו מלמדת על כך שסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד בחודש הקרוב ולכן חשוב שתלמדו לספור עד עשר בכל הנוגע לקשרים ושיחות. ייתכנו תסכולים על רקע אישי ועל רקע העובדה שאנשים קרובים לכם לא בהכרח מבינים אתכם.


סרטן

זוהי תקופה מצוינת לקביעת סדרי עדיפויות וללמוד לשים את עצמכם במרכז החיים.  נראה שאתם קשורים לאנשים נוספים ועובדה זו מגבילה את יכולותיכם להיות עצמאיים בחשיבה ובעשייה. ולמרות קשיים אלה , חשוב מאוד שתעזרו לעצמכם ותמצאו זמן להתרענן ולצבור כוחות חדשים. היחסים בבית ובעבודה נמצאים במקום טוב עבורכם וזה הזמן להמשיך בקו שהתחלתם.


אריה

אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית שהיא כמחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם בה אתם נמצאים בשלב שאתם מאוד רוצים התחלות חדשות ועושים את המקסימום לשם כך, גם אם הדבר אומר שימוש באחרים לצרכים האישיים שלכם. היזהרו עם תכונה זו כיוון שהמציאות תטפח על פניכם שוב ושוב ותשלמו את המחיר על החלטות שגויות.


בתולה

למרות ההבטחות שלכם לבני המשפחה התלויים בכם ואף לעצמכם להשתנות, הרי כשהמציאות מגיעה אתם חוזרים להיות מה שאתם במהות ועובדה זו גורמת לתסכול לקרובים לכם שלא משלימים עם המציאות החדשה. אתם מתקרבים למחצית השנה שלאחר יום ההולדת ומאחר וזוהי גם תקופה של חשבונות נפש, כדאי מאוד שתשקיעו בקשרים שלאחרונה מאוד זנחתם.


מאזניים

נושאי המשפחה הקרובה היו מאוד דומיננטיים עד לאחרונה ונראה שהייתם עסוקים מאוד עם הקרובים לכם עד כדי כך שזנחתם במקצת את תוכניותיכם ועובדה זו גרמה לכם לדאגה ותסכול גם אם לא הראיתם זאת כלפי חוץ. יש לכם נתינה מאוד גדולה לאנשים שאתם אוהבים ולעיתים אין לכם גבולות. ייתכן ובתקופה הקרובה אנשים שקרובים לכם יבקשו שתבלו איתם יותר זמן ממה שמתאים לכם.


עקרב

כוכב השפע המוכר גם בשמו יופיטר נמצא כבר אצלכם בבית הכספים וישהה שם במשך כל החודשים הקרובים ולכן תקופה זו תהייה מאוד עמוסה מבחינה כלכלית ותאלצו לעשות מחדש חישובים כספיים. יתכנו עיכובים לגבי כספים שהייתם בטוחים שתקבלו ונראה שבפרק זמן זה של חייכם אתם נאלצים להיעזר באחרים. הגיע הזמן שתצאו לעצמאות ותבנו לעצמכם עתיד כלכלי.


קשת

בשבוע הקרוב תמשיכו להיות עסוקים בצורך שלכם לממש את עצמכם ולשים את הצרכים האישיים שלכם בקדמת חייכם לפני שאתם משקיעים באנשים אחרים שקרובים אליכם, אך גוזלים מזמנכם. חשוב מאוד שתקפידו לשמור על גישה חיובית כיוון שרק היא תעזור לכם להתמודד עם הקשיים ועם העובדה שהחיים מבקשים מכם עכשיו לקחת אחריות על חייכם.


גדי

ושוב אתם עסוקים בחיפוש עצמי ובחיפוש דרך אישי בתחומים החשובים לכם והם כספים ומערכות יחסים. נראה שלמרות שאתם עובדים קשה ומנסים למצוא פתרונות, עדיין אינכם יכולים להיות מסופקים מהתנהלות הדברים כיוון שהדרך להגיע לכל אותם מקומות ששאפתם להגיע אליהם, רחוקים מהישג ידכם. ההקלה תגיע לאחר זמן ועבודה פנימית לאתר את מה שמעכב אתכם

דלי

יש לכם תחושה שהנה אתם נמצאים בהתחלה חדשה והתוכניות שלכם סוף סוף נושאות פרי. הנושאים הכספיים יהיו מאוד משמעותיים בחודש הקרוב וייתכנו שינויים שעד עכשיו לא הייתם בטוחים שיצאו אל הפועל , אך מאחר ופעלתם בצורה חכמה, הכול מתארגן בדיוק בדרך ובצורה שאתם רוצים. קחו לעצמכם טווח זמן של שנה עד שהשינויים יקרמו עור וגידים.


דגים

מאחר ואינכם אומרים את האמת לעצמכם לעיתים קרובות מדי ביחס להרגשתכם הרי שאתם עוברים תקופה מאוד לא קלה שבה אתם מתעמתים עם עצמכם בעקבות ההתנהלות שלכם שנראה שפגעה באחרים. זה הזמן לנסות ולחדש קשרים שסיימתם אותם בגלל לחץ שהופעל עליכם. נסו לפעול במקסימום הרגישות על מנת להחזיר את האמון שאבד אצל האחרים, כלפיכם.
  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי