אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .10.11.2019-16.11.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .10.11.2019-16.11.2019

 

טיפ לילידי השבוע

ילידי שבוע יום ההולדת יכולים ליהנות מהשבוע מתחילתה של תקופה חדשה, אם כי די באיטיות מבחינתכם בגלל נסיגתו של הכוכב מרקורי כוכב התקשורת במזל שלכם, שעדיין חוסם את דרככם.   


טלה

הכוכב מארס שמביא איתו צורך בשינויים מהירים ומיידיים נמצא בבית השותפוויות שלכם  וגורם לכם לרצות לשנות את סגנון חייכם מקצה לקצה, עובדה שגורמת לכך שאתם נסערים במידה רבה ונוחים להתרגז ולכעוס. תחום נוסף ומאוד משמעותי, הוא הצורך שלכם להוכיח את יכולותיכם הכלכליות ודווקא בתחומים שבהם כל כך רציתם להרשים את הקרובים לכם, אך איכשהו לא תמיד עלה הדבר בידכם. 


שור

ייתכן ובעקבות אירועים שונים תאלצו להיכנס לעימותים לא רצויים עם אנשים קרובים לכם בגלל שוני בהבנה לגבי תחומי חיים שונים. זה הזמן שלכם להרגיע את האחרים ולבקש מהם שיסמכו עליכם ועל החלטותיכם. זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם, כיוון שהיא בדיוק מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם והזמן מתאים לחשבונות נפש של כיצד ואיך אתם רוצים לבנות את המשך דרככם. 


תאומים

המאור הגדול הוא השמש וגם כוכב התקשורת נמצאים בבית העבודה שלכם, עובדה טובה כשלעצמה, אלא שהכוכב שלכם מרקורי עדיין בנסיגה ולכן זה לא הזמן הנכון להשקיע את מלוא יכולתכם על מנת להוכיח את  עצמכם ולהראות לממונים עליכם שההשקעה והאמון שנתנו בכם לא היתה לשווא. רק לקראת סיום חודש דצמבר ייתיישר כוכב זה וגם אתם תוכלו לצעוד בבטחה כדי להמשיך וליישם את התוכניות שלכם. 


סרטן

הכוכב יופיטר שמביא הזדמנויות נמצא השבוע עדיין בבית העבודה שלכם וכך יישאר עד לסוף השנה האזרחית ולכן חשוב שתבדקו היטב הצעות שתקבלו כי בהחלט ייתכן שמה שעכשיו נראה לכם כמציאה ממשית יתגלה בהמשך כמשהו שנתתם בו יותר מדי אמון ובסופו של דבר לא יועיל לכם,  לא אישית ולא מקצועית. חשוב מאוד שבזמן זה תיעזרו באנשים מקצועיים ולא תקבלו החלטות לבד.


אריה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה ואנרגיה יימצא בשבוע הקרוב עדיין במקום המקושר עם הסביבה הטבעית בה אתם חיים. יש לכם צורך להתחדש ולשפר את תחומי חייכם באופן כזה שתוכלו ליהנות ולהרגיש בבית בסביבת המגורים שלכם. כמו כן, יש לכם אפשרות ורצון להשאיר חותם בכל מקום בו אתם נמצאים והמקום הראשון שעכשיו חשוב שתתמקדו בו , הוא המשפחה הנמצאת במעגל הראשון שלכם. 


בתולה

נראה שאתם מאוד עסוקים בבדיקה וחקירה מעמיקה של אנשים שנמצאים בסביבת המגורים הטבעית שלכם וחשוב לכם להיות בשליטה על חייהם דרך העובדה שאתם לעיתים מתנהגים בדרך שתגרום להם לחשוב שהנה אתם באמת דואגים ורוצים לעזור. בדקו עם עצמכם מהם המטרות האמיתיות שלכם ואל תתנו לעצמכם ליפול למקומות שבהם אתם עושים דברים, לא מתוך התכוונות אמיתית.


מאזניים

לאחר תקופה מאוד ארוכה שבה היו לכם קשיים כלכליים נראה שעכשיו הגיע הזמן שלכם להתחיל ליהנות מההשקעה שהשקעתם לאחרונה בקידום עצמכם מבחינה מקצועית. ואולם, כרגע כוכב התקשורת נמצא אצלכם בנסיגה בבית הכספים ולכן מצבכם עדיין אינו יציב ואתם מוצאים את עצמכם מוציאים כספים בלתי צפויים במקומות שמאוד חשוב לכם להשפיע , אך לא התכוננתם לכך ועכשיו אתם קצת דחוקים. 


עקרב

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת מבצע החודש את נסיגתו במזל שלכם וזוהי הזדמנות מצויינת עבורכם להפנים נושאים ותחומי עניין שהיה לכם מאוד קשה להבין. לא תהייה לכם ברירה אחרת ולכן הגיע הזמן לשחרר או לפחות להבין שלא כולם חושבים כמוכם ולא לנסות להשקיע אנרגיה אין סופית בלשנות אנשים ובסופו של דבר להתאכזב מהתוצאות. אינכם יכולים להמשיך כבעבר ועליכם ליצור לעצמכם פתח להזדמנויות חדשות.


קשת

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית המקושר עם המצב החברתי שלכם ונראה שהמעמד שלכם מזנק למקומות חדשים ומעניינים שעד היום לא הייתם בשלים כדי להפנים את האפשרויות שנפלו בחלקכם. במהלך החודש הקרוב תהייה בכם התלבטות בין הצורך להתכנס בתוך עצמכם ובין הצורך להבליט את עצמכם כמתבקש מכם. זה בהחלט הזמן המתאים עבורכם לנוח במקצת ולפעול בשנית לאחר יום ההולדת. 


גדי

אתם עוברים שינויים משמעותיים כבר תקופה ארוכה ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות עם מעבר הכוכב מארס בבית הקריירה שלכם. הוא זה אשר נותן לכם את הכוח לפעול ולהוזיז עניינים. נראה שאתם בתקופה מצוינת שבה אתם מאוד רוצים להוכיח לעצמכם שהנה אתם יכולים גם להיות קלילים חברתית, אך איכשהו לא תמיד הדבר עולה בידכם. זה הזמן לזרום עם הנסיבות הקיימות


דלי

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא במקום המקושר עם המעמד החברתי שלכם וכיוון שכך, אתם נמצאים בתקופה טובה למרות היות כוכב התקשורת מרקורי שנמצא בנסיגה. זה הזמן לנסות ולבסס את מעמדכם החברתי ונראה שאנשים קרובים אכן נענים לכם וגם הם מחפשים את קרבתכם. חשוב שתנסו להיות שלמים עם עצמכם מבחינה מקצועית, כיוון שנושא זה עדיין מאוד רגיש אצלכם.  


דגים

אתם חשים בצורך להתעוררות ולריגושים ואתם מחפשים את אפשרויות הבילוי שיקחו אתכם לבלות ועדיף כמה שיותר רחוק ממקום המגורים הרגיל שלכם. כוכב התקשורת מרקורי , שאחראי גם על תנועה ונסיכות נמצא בנסיגה במקום המקושר עם חו"ל ולכן  ייתכנו שינויים בתיכנונים שאתם מנסים לסגור. אל תקחו על עצמכם אחריות כלשהי בתקופה זו, כיוון שכל כולכם בשלים לחפש לעצמכם מקום למלא את המצברים. 


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי