אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .11.08.19-17.08.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .11.08.19-17.08.2019

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע

גם השבוע עוברים עליכם ימים נעימים של פינוק בגלל קרבת כוכב וונוס הידוע בכך שהוא מביא רצון להתפנק ולפנק ואכן שבוע זה יהיה מלא בילויים ושמחות. 


טלה

לאחר התיישרותו של כוכב התקשורת בבית המשפחה שלכם, נראה שהוא גרם לכם להכרח לטפל בנושאים אישיים לא פתורים במעגל המשפחתי. השבוע לאחר שהכוכב עבר לבית הבילויים שלכם, נראה שהיכולת המילולית שלכם תהיה טובה  עבורכם כך שתוכלו לבטא את עצמכם ומטרותיכם בכל מקום שתבחרו. השבוע יהיה גם הזמן המתאים לבלות בחוג המשפחה ולהשלים פערים . 


שור

נושאי משפחה ממשיכים להטריד אתכם וביתר שאת בגלל העובדה שמחצית מהכוכבים המשפיעים על המזל שלכם בשמים משפיעים עליכם בזוית מאתגרת המאפשרת קונפליקט במעגל המשפחתי הראשון של חייכם. היזהרו מהתפרצויות משמעותיות, כיוון שסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד. השתדלו להיות סבלניים ולהקשיב גם למה שאחרים אומרים לכם. 


תאומים

זוהי תקופה טובה לטיפוח סביבת המגורים שלכם גם אם אינכם חיים בביתכם שלכם. זה בדיוק הזמן שבו יש לכם צורך פנימי לשפר את צורת חייכם וסביבת חייכם היומיומית. מבחינה כספית עכשיו שכוכב התקשורת יצא מבית הכספים שלכם, נראה שאתם מתחילים להרגיש בהקלה. שימו לב שבכל נסיגת כוכב מרקורי אתם מופעלים בדרך אינטנסיבית ומלחיצה.  


סרטן

הנושאים הכלכליים תופסים את עיקר מחשבותיכם, כיוון שבהתנהלות החדשה של חייכם, אתם עלולים להיכנס להוצאות שהן גבוהות מכפי יכולותיכם. זה בדיוק הזמן לקחת לעצמכם פסק זמן לחשיבה כדי להיות בטוחים שאתם פועלים בכיוון הנכון . בני המשפחה מצפים מכם באופן טבעי שתעזרו להם ומאחר והם קרובים אליכם מאוד רגשית ומבחינתכם, זה הזמן הנכון להראות מעורבות. אריה

כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי יצא מנסיגה ונכנס השבוע למזל שלכם ומצטרף לטיפ שציינתי שאתם בתקופה טובה מאוד מבחינה אישית, רגשית ואף כלכלית נראה שאתם בכיוון הנכון. הכוח בידיים שלכם להחליט החלטות ואתם בהחלט יכולים להפעיל זאת, על מנת להשיג את המטרות שלכם. מומלץ השבוע להכניס קצת יותר התייחסות רגשית לקרובים אליכם.


בתולה

גם בשבוע הזה אתם ממשיכים להיות מושפעים ממעבר הכוכבים האישיים הנמצאים במקום קשה להחצנה ולמימוש ולאנשים כמוכם שתמיד מנסים להוכיח את יעילותכם, עובדה זו גורמת להתלבטויות ואף לחוסר בטחון. נראה שבתחומים של מערכות יחסים אישיות ומקצועיות, עדיין אין זה הזמן לגלות את תוכניותיכם ובהחלט מומלץ לחכות עוד חודש עד לעשייה בשטח. 


מאזניים

אתם נמצאים בתקופה שהתרחשויות רבות בחייכם מתנהלות דרך חיי החברה שלכם. נראה שאתם בוחנים את כל האפשרויות הקיימות מולכם ומנסים לממש את מקסימום האפשרויות הקיימות. זה הזמן לנצל קשרים קיימים על מנת לחזק את מעמדכם, כיוון שלעיתים אתם לא בטוחים שאכן אתם במקום הנכון מבחינה אישית וחברתית ועובדה זו מאוד מציקה לכם. 


עקרב 

התוכניות המקצועיות שלכם מתחילות להבשיל ולשאת פרי. זה בדיוק הזמן שאתם עדיין לא מגובשים בדעותיכם, אך הכיוון כבר ברור לכם. הקשיים הכלכליים עדיין מרובים בגלל נסיגת כוכב השפע בבית הכספים שלכם. חכו עם הוצאת כספים שאינם הכרחיים בשלב זה. נראה שאתם מוערכים מאוד במעגל בו אתם חיים, כיוון שכולם יודעים להעריך את סגולותיכם הטובות. 


קשת

נראה שאתם מתחילים להסתגל לכוכב סטורן שמביא איתו עיכובים וקשיים כלכליים. קשיים משמעותיים נמצאים כבר מאחוריכם ובעיקר אלה הבריאותיים שעיכבו אתכם בדרככם. מחודש ספטמבר תחוו התחלות חדשות בגלל התיישרות הכוכב שלכם יופיטר, מהילוכו האחורי והוא גם הכוכב שלאחרונה עיכב אתכם משמעותית. חשבו בצורה אופטימית, על מנת שתוכלו לייצר הצלחה.


גדי

כוכב השפע יופיטר שנמצא בנסיגה בבית תת ההכרה שלכם גורם לכך שאתם מחוברים לתת ההכרה באופן מאוד אינטואיטיבי . נצלו פוטנציאל זה כדי להעשיר את היכולות שלכם בגביית כספים מאנשים שמושכים אתכם זמן רב, אך אינם עומדים בהבטחותיכם. זו ההזדמנות לפנות אליהם בדרכי נועם ולהסביר להם עד כמה חשוב לכם לפתור את הקשיים.

דלי

אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית שבעיקרה חשבונות נפש על מה עשיתם בשנה האחרונה , כיצד אתם רוצים לחיות את חייכם ומה עליכם עדיין לעשות על מנת שתוכלו לסמן לעצמכם וי כשתגיעו למטרות הנכספות. ייתכן ונושאי כספים עדיין לא מגובשים אצלכם, אך זה בדיוק הזמן שבו עליכם לבדוק בעזרת ייעוץ חיצוני מהי הדרך הנכונה עבורכם לפעול.


דגים

כוכב השפע עדיין בנסיגה בבית הקריירה שלכם ולכן אתם עובדים קשה ולעיתים קשה מדי בגלל הצורך שלכם להספיק ולסגור קצוות. ייתכן שבתקופה האחרונה התקרבתם יותר לאנשים שבעבר הייתם מרוחקים מהם. נראה שהפעם אתם במקום הנכון על מנת לסגור קצוות וגם לפתח קשרים על רקע מקצועי שיעזרו לכם בהמשך לעלות על דרך המלך.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי