אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .11.11.18-17.11.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .11.11.18-17.11.2018

טיפ לילידי  מזל השבוע

ילידי החודש יכולים ליהנות השבוע מביקורו של כוכב השפע יופיטר , האחראי על כספים שנכנס אצלכם למקום המקושר עם מצבכם הכלכלי. יש לכם סיבה לשמוח.  


טלה

תחום העבודה עומד להיות מופעל אצלכם, כיוון שהמטרה שלכם היא להפוך את העיסוק שלכם לקריירה. נראה שאתם מופעלים בצורה אינטנסיבית על ידי אירועים אישיים שלאחרונה הייתם מעדיפים שלא יתרחשו כלל. ייתכן כי יזדמנו לכם נסיעות ואירועים במקומות המרוחקים ממקום המגורים הטבעי שלכם ושינוי זה יהיה מבורך עבורכם ולכן כדאי לכם לזרום.


שור

זהו שבוע משמעותי שבו השמש בשמיים מבקרת בבית השותפויות שלכם ונותנת לכם את האפשרות להחליט כיצד אתם מעוניינים להשקיע בקרובים לכם ועד כמה אתם מוכנים להשקיע מעצמכם על מנת שהיחסים הקרובים שלכם יצליחו. ייתכן וכספים שאתם מצפים לקבל, לא יגיעו בקצב שאתם מוכנים לו ועובדה זו יכולה להכניס אתכם לבעיה כלכלית ולתקשורת מאתגרת.


תאומים

בעוד כשבוע עוברת השמש למזל קשת הוא המזל הקוטבי לכם וכבר עכשיו ייתכן ויש לכם התלבטויות לגבי מה אתם רוצים לעשות ואיך אתם רוצים שאנשים יקבלו את מה שאתם עושים עבורם. גם הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת יעבור לבית השותפויות שלכם וישהה שם בנסיגה למשך שלושה שבועות כך שנראה שצפויים לכם עימותים בנושאים הקרובים ללבכם.


סרטן

הכוכב סטורן שמביא צורך בנחישות ואחריות נמצא אצלכם בבית השותפויות, עובדה שמעלה את הרצון שלכם להיות אסרטיביים ביחס לדעות שלכם. עליכם להיזהר לא לפעול בצורה פזיזה מדי בכל פעם שאתם חושבים שאתם צודקים ורוצים להיות בטוחים שאכן הדברים והמעשים שלכם יתקבלו בברכה. עדיין אתם נמצאים בשלב של התלבטות של מה לעשות ביחס לאלה התלויים בכם ובפרנסתכם.


אריה

הקשיים בחייכם האישיים נמצאים עכשיו בעיצומם כיוון שהאחריות החדשה שניחתה עליכם מעיקה עליכם למדי וגם אם אתם מנסים להיות אובייקטיבים וסבלניים הרי שנראה שאתם נוחים להתפרצויות ואתם עלולים לאבד שליטה ברמה שיכולה לגרום לכם לנזק במידה ולא תצליחו להתאפס ולהבין שלא תמיד צודק ונכון להגיד כל מה שאתם חושבים.


בתולה

בשבוע הקרוב תתחיל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי במקום המקושר עם משפחת הגרעין שלכם והוא המעגל הראשון של חייכם. לכן, ייתכן ויתרחשו אירועים שיגרמו לכם להתעמת עם התחושות הפנימיות שלכם ותאלצו להסכים לאירועים פחות נוחים שתצטרכו להשלים איתם על מנת שתוכלו להרגיש שאתם בסדר עם הסביבה הקרובה שלכם. זה הזמן להתאמץ ולהרגיש שאתם מתוגמלים באהבה.  


מאזניים

הכוכב מרקורי שאחראי על ניידות ותקשורת נמצא בבית הכספים שלכם למשך החודש הקרוב ובנסיגה. משמעות עובדה זו היא שתקשורת ותזוזה יהיו כרוכים זה בזה במהלך התקופה הקרובה. נראה שאתם צריכים לבדוק עם אנשים מומחים כיצד אתם צריכים לפעול בתחומי העיסוק שמתאימים לכם , כדי שגם תרוויחו כספים בעקבות עשייה זו. היזהרו מהוצאות יתר בתקופה הקרובה.


עקרב

הכוכב מרקורי האחראי על התקשורת יימצא בבית הכספים שלכם במשך כל החודש הקרוב ובנסיגה ולכן ייתן לכם יכולת להגיע לתובנות משמעותיות שיוכלו לעזור לכם לשנות את דרך התנהלותכם הכלכלית על מנת לעשות לעצמכם חיים טובים ונוחים יותר. וזאת במקביל לכוכב סטורן שנמצא במקום המקושר עם הסביבה שלכם כבר תקופה ארוכה וגורם לכם לקחת אחריות על חייכם מתוך אין ברירה.


קשת

השמש השבוע עדיין נמצאת במקום המקושר עם תת ההכרה. עובדה זו תגרום לכם לנסות להבין את עצמכם בצורה יותר מעמיקה, כך שתוכלו להגיע ליסודות ולשורשים שמניעים אתכם ומהם נובעים דפוסי ההתנהגות שלכם. במקביל , הכוכב מרקורי שאחראי על תקשורת יהיה במזל שלכם בנסיגה וייתן לכם יכולות ביטוי שיתאימו למקומות בהם אתם רוצים להטביע את חותמכם.


גדי

הכוכב סטורן נמצא כבר במזל שלכם ונותן לכם את הסבלנות והמשמעת הדרושה לבצע פעולות הדורשות יכולת פיזית משמעותית ביותר. זהו המקום הטבעי לכוכב זה כך שזה בדיוק הזמן שלכם לבצע את פעולותיכם במקסימום היכולת שלכם ואם גם ניתן לשלב מרץ וההנאה – מה טוב. בגלל נסיגת כוכב התקשורת בבית תת המודע שלכם, ייתכן ותשכילו לא להגיד את כל העולה על דעתכם

דלי

הכוכב מרקורי יימצא החודש בנסיגה בבית החברים והחברה ונראה שהאירועים בחייכם ינסו לדחוף אתכם להשיג קשרים עם אנשים שונים על מנת להגיע למטרות החשובות לכם. בשלב הזה יהיה נכון לפעול מאחורי הקלעים לפני שאתם פועלים ישירות. כמו כן, יהיה נכון עבורכם להבין את מניעיהם של האנשים האחרים בחייכם, על ידי כך שתנסו להבין מהם הכוחות שמפעילים אותם


דגים

קיימת אצלכם התעוררות מבחינה חברתית כך שתמצאו את עצמכם במרכזה של פעילות שתקיימו למען עצמכם. מבחינה אישית זוהי תקופה שבה תנסו להתקרב יותר לאנשים שאתם מוצאים אותם כמועילים כיוון שתבינו שאתם חייבים למצות את מקסימום האירועים לטובתכם. אלה מכם שעובדים, תוכלו לגייס את האנשים בסביבה הקרובה לכם לטובתכם האישית, כך שתרגישו שאתם משפיעים ומוערכים.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי