אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .12.01.2020-18.01.2020

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .12.01.2020-18.01.2020

 

טיפ לילידי השבוע

שבוע מאוד משמעותי עבורכם בגלל ריכוז כוכבים בשמיים במזל שלכם. במידה ועדיין לא גיבשתם תוכניות , היעזרו בסבלנות – עד סוף החודש. 

טלה

הקריירה שלכם בראש מעייניכם עכשיו, בגלל ריבוי כוכבים במזל גדי הוא בית הקריירה שלכם . נראה שאתם פועלים תחת לחץ ונוחים לכעוס בגלל העובדה שהכול בא אליכם בבת אחת ועם הרבה עומס שלעיתים קשה לכם לעמוד בו. ייתכן ויחסי האנוש שלכם רגישים יותר בחודש האחרון , בגלל אינטנסיביות האירועים שמתרחשים לאחרונה בחייכם. 

שור

זוהי תקופה מאוד מעניינת ומאתגרת עבורכם, כיוון שאתם מופעלים על ידי הכוכבים בדרך כזו שגורמת לכם לרצות להשתנות ולהרבות בנסיעות על מנת לקדם את עצמכם. נראה שאתם לחוצים שלא כרגיל ומעוניינים שיבינו אתכם, אך אתם פחות קשובים לאחרים ונראה שבשבוע האחרון הייתם כעוסים ברמות שכאלה שנשארתם עם משקעים.  

תאומים

בשבוע הקרוב יימצא כוכב מארס בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויגרום לכם לתנועתיות רבה. ביחד עם העובדה שהכוכב מביא עשייה, הוא עלול גם להביא תחושת מלחמתיות ונראה שאנשים בסביבה שלכם ירגיזו אתכם בדרך כזו שתהיו נוחים לכעוס. חשוב מאוד שתלמדו לשלוט באימפולסיביות שלכם ותבנו  לעצמכם בסיס אישי וכלכלי מוצק.

  

סרטן

נראה שכוכב השפע יופיטר שנמצא עכשיו בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מביא לכם אומנם שפע, אך לא בכיוון שאתם רוצים והשפע מצוי דרך העובדה שאנשים אחרים מפעילים אתכם ולא אתם גורמים לדברים להתרחש. נסו לקחת צעד אחד לאחור ולא להשקיע עד בלי די , כיוון שנושא נוסף שאתם צריכים ללמוד אותו הוא - גבולות. 

אריה

כוכב התקשורת מרקורי עומד להיכנס לבית הזוגיות שלכם ועובדה זו יכולה לגרום לכם לשיחות שלא יהיו נוחות או נעימות לכם, כיוון שנראה שהפעם לא ישתקו לכם אלא יענו לכם בצורה אסרטיבית כך שתחושו את תחושת חוסר הנוחיות בצורה חזקה. מומלץ לכם לשמור על מוצא פיכם ולהשקיע את מקסימום האנרגיה בכל הקשור לנושאי עבודה ויצירה.

בתולה

המעגל הראשון של חייכם מפעיל אתכם בדרך כזו שכל דבר מקפיץ אתכם ואתם מרגישים בחוסר מנוחה גובר והולך. אתם נוחים לכעוס ולהגיד באסרטיביות גם אם הצד שכנגד לא יהיה מעוניין בכך. אתם נמצאים במקום שבו חוסר היכולת שלכם לשתוק, גובר על כל הגיון. היצירתיות שלכם כל כך גבוהה עכשיו, שאתם יכולים לפרוק דרכה את כל המתחים.  

מאזניים

אתם מאוד עסוקים עם עצמכם ובמה שאנשים אחרים עושים לכם. ההיעלבות שלכם לאחרונה קשורה בכך שקשה לכם לעשות הפרדה בין עיקר לתפל ואתם תופסים כל אירוע אישי כנגדכם. המקום הדומיננטי ביותר עבורכם בשלב זה הוא בית המשפחה שלכם. זה המקום הטבעי ששם אתם יכולים להחצין את רגשותיכם ולדעת שתתקבלו ללא כל תנאים. 

עקרב

הכוכב מארס שמביא עשייה נמצא אצלכם בבית הכספים וגורם לכך שכדאי לכם בשלב זה לבדוק מהם האפשרויות שלכם לקיים את עצמכם מבחינה כלכלית ולהיות עצמאיים. בשבוע הקרוב בעקבות אירועים רגשיים שונים , אתם עומדים להיות מופעלים בדרך כזו שצורת מחשבתכם עשויה להשתנות. למעשה כל השינויים שאתם עוברים עכשיו, בונים את העתיד שלכם.  

 

 קשת

הכוכב מארס שמביא עשייה אינו הכוכב המזוהה איתכם, אך כאשר הוא נכנס למזל שלכם למשך חודש אתם חשים שזהו זמן שבו אתם יכולים לבנות את עצמכם ולהתחיל מחזוריות חדשה בחיים. נושאים כספיים רבים עדיין נשארו פתוחים אצלכם ורק עם הגיעם לפתרונם הטוב, תדעו שהדרך נפתחה לפניכם ואין מכשול חדש כלשהו שיצוץ ולא תדעו לפרק. 

גדי

מרבית הכוכבים נמצאים במזל שלכם ורק טבעי שאתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה ומאתגרת במרבית תחומי החיים. מצד אחד נפתחו בפניכם השנה הרבה חלונות הזדמנות,  אך מצד שני עובדה זו דורשת מכם מחיר לא מועט ולא תמיד אתם רוצים או יכולים לשלם את מחיר השינויים. כוכב החשיבה יעבור השבוע לבית הכספים שלכם ויעזור לכם להגיע להחלטות. 

דלי

לשמחתכם הרבה בקרוב, הרי שמרבית הכוכבים שמאכלסים היום את מזל גדי הוא בית תת המודע שלכם, עומדים לצאת החוצה מהחושך אל האור. משמעות עובדה זו היא כי אתם ילידי המזל שנחשבים לחכמים ומיוחדים, יכולים לסמוך על בורא עולם שיפתור בפניכם את הבעייתיות שנוצרה בחייכם. הפחדים המרובים שחשתם, עומדים להתפוגג ולהתמסמס כלא היו. 

דגים

מבחינה חברתית אתם המזל שעכשיו הכי בונה את עצמו ויש לכם יכולת לממש  את הצורך שלכם ב"יחד". אתם מוכנים לעבוד קשה לשם כך ומוכנים לקבל כל חיזוק שיחשב משמעותי בעיניכם על מנת להתעודד ולחזק את התחושה שאתם נמצאים במקום הנכון. בנוסף, כוכב העשייה מארס נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכך שתחום זה מואר אצלכם בשלב זה – ובהצלחה. 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. כדי לקבל תחזית אישית , מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

   

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי