אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  12.3.15 – 6.3.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 12.3.15 – 6.3.15
הורוסקופ

 

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  12.3.15 – 6.3.15

 

 

דגים   19.2-20.3      הירח המלא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מצביע על צורך להגיע לאיזון בין הרצונות והצרכים שלכם לבין אלו של השותף ובן או בת הזוג שלכם. הירח במזל בתולה מצביע על צורך ליצור יותר בהירות וסדר בהתנהלות שלכם מול השותפים שלכם. משולש הנוצר במזלות האש מצביע על אפשרות לממש וליצור דברים ברמה הארצית אם זה בעבודה בקריירה ובתחום העסקי וכלכלי.

 

טלה    21.3-20.4     למרות היותכם סמוך ליום הולדתכם האנרגיות שלכם נמצאים בשיאם בזכות כוכב מאדים השולט על מזלכם ונמצא גם במזל טלה ומשרה המון כוח ויכולת להוציא לפועל דברים. היצמדותו של מאדים לכוכב אוראנוס השבוע עלול גם להצביע על התחממות מהירה והתפרצויות וחוסר סבלנות כלפי הזולת. אמנים ויוצרים שביניכם יוכלו לזכות לחשיפה גדולה ולהצלחה מהירה.

 

שור  21.4-20.5     ירח מלא שיתרחש בבית האהבה שלכם מצביע על התרגשות מאוד גדולה ואפשרות להתאהב בסוף השבוע הקרוב. היחסים עם ילדיכם ועם החברים שלכם נדרשים ליצור איזון ותרגישו גם צורך להגיע לאיזון בין שליטה לחוסר שליטה בעיקר בכל מה שקשור לגבולות עם אותם גורמים. שותפויות עסקיות עשויות להירקם מאחורי הקלעים ויצאו לפועל בשבועות הקרובים.

 

תאומים  21.5-21.6     חיי החברה שלכם יהיו במוקד תשומת לבכם השבוע והביקוש לנוכחותכם יגבר ולכן תוזמנו למספר אירועים בו זמנית. בעבודה ובקריירה צפוי יותר בהירות יחד עם זאת אתם עלולים להרגיש עדיין עומס ותבקשו להקריב יותר מזמנכם למען הזולת. הפנויים שביניכם עשויים להתאהב באדם הקשור לחו"ל או בזמן נסיעה לחו"ל. ירח מלא בבית המשפחה שלכם מצביע על צורך להקדיש יותר זמן למשפחה.

 

סרטן   22.6-22.7      יצירת זוויות הרמוניות בין מאדים ואוראנוס הנמצאים בבית הקריירה שלכם ובמזל טלה לבין כוכב צדק הנמצא בבית הכספים שלכם מצביע על שבוע המאפשר לכם למנף את ההצלחה שלכם בתחום המקצועי לשיפור מעמדכם המקצועי והכלכלי. בתחום הזוגיות ועם שותפים לעומת זאת יתכנו יותר חילוקי דעות ומאבקים ואף אפשרות לסיום הקשר עם בן או בת הזוג ועם שותפים למיניהם.

 

אריה 23.7-22.8     מקבץ של כוכבים במזלות מיסוד האש ובזוויות הרמוניות מצביע על התגברות היצירתיות התשוקה וההתלהבות לעשות וליצור בכל שטחי החיים. הצלחה צפויה לאמנים וליוצרים שביניכם יחד עם זאת משום שכוח הרצון יהיה בשיאו יתכנו החלטות מפתיעות וחדות בעיקר בתחום המקצועית. ירח מלא בבית הכספים שלכם ובמזל בתולה מצביע על צורך להתנהל בצורה מאוזנת יותר ופחות רגשית.

 

בתולה 23.8-22.9      ירח מלא במזל שלכם מצביע על צורך לאזן בין הצרכים שלכם לאלו של האחר בעיקר מול בני זוג ושותפים ולהרפות מעט מהשליטה שלכם ומהצורך בפרפקציוניזם במה שאתם עושים. מבחינה כלכלית יתכנו מאבקים על רקע של כספים ממקור חיצוני כדוגמת צוואה או מקור אחר במיוחד מול הילדים שלכם שעלולים להתנגד לצעדים שלכם. קשר רומנטי עלול להסתיים באופן מפתיע.

 

 

מאזניים  23.9-23.10       ירח המלא שיתרחש בסוף השבוע הקרוב ובמזל בתולה מצביע על התרחשויות בעולמכם הרגשי כמו כן על פעילות בתחום המקצועי מאחורי הקלעים. השבוע תרגישו צורך לאזן בין השכל לרגש ולהשקיע יותר בבריאותכם הפיזית. היצמדות בין מאדים לאוראנוס בבית השותפויות שלכם ויצירת זווית דיס הרמונית לכוכב פלוטו בבית המשפחה משביע על מתח אפשרי בין בן הזוג למשפחה שלכם ועל קושי לשתף פעולה עם בני הבית ואחד ההורים.

 

עקרב   24.10-21.11     בכל הנוגע לעשייה בתחום המקצועי ובעבודה אתם במיטבכם ומצליחים להתחבר לתחום היצירתי יחד עם זאת בכל הנוגע ליחסי אנוש ולתקשורת עם הסובבים אתכם אתם עלולים להיות פחות קשובים ואפילו לפעול בצורה חד משמעית ובאופן מפתיע כולל החלטה על סיום ההתקשרות עם מקום עבודה או גורם מקצועי כלשהו. בריאותית חשוב שתנוחו יותר ולא תתישו את עצמכם השבוע.

 

קשת  22.11-21.12      אתם עומדים לפני שבוע מאוד יצירתי עם מקבץ של חמישה כוכבים במזלות מיסוד האש. הצלחה מפתיעה צפויה לאמנים וליוצרים שביניכם שיוכלו לזכות להכרה ציבורית רחבה. יחד עם זאת קשר רומנטי עשוי להסתיים במפתיע ואפילו בצורה מעט מכאיבה. בנושאים כספיים יתכנו מאבקי כוחות ואי הסכמה עם הילדים שלכם. השתדלו לנהוג בצורה מאוזנת יותר ואחראית עם כספים.

 

גדי  20.1 – 22.12      האווירה בבית ועם המשפחה עלולה להתלהט השבוע והמתח עלול לגבור כולל עם אחד ההורים שלכם. חשוב שתשמרו על איפוק ולא תפעלו שלא כהרגלכם בצורה אימפולסיבית מתוך תסכול וכאב לפחות עד ליום רביעי. בכל הנוגע לתחום הכספי חשוב גם כאן להמתין מספר ימים כדי לקבל החלטה צלולה ושקולה ולא להיחפז, כך תמנעו מטעויות.

 

דלי   21.1-18.2     היווצרות ירח מלא בבית כספי הזולת יכול להצביע על צורך באיזון בנושאים כספיים והרחבת שיקול הדעת לגבי פעילות בנושאי השקעות שונות או כספים שאתם ממונים עליהם. התקשורת והיחסים עם הסובבים אתכם בעיקר בני משפחה עלולים להתלהט ויתכן ותגיבו בצורה קיצונית מדי כולל פרידה או ניתוק שלא תוכלו לחזור בכם ולכן היו זהירים יותר. זהירות נדרשת גם על הכביש שם אתם עלולים להסתכן יותר השבוע.
כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה בטלפון : 072-3401003

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי