אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .13.01.19-19.01.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .13.01.19-19.01.2019

טיפ לילידי השבוע

זהו שבוע מצוין שבו תרגישו שיש לכם רצון וצורך להשקיע מעצמכם בכל הקשור לתחום האישי של חייכם, ואכן זהו בהחלט הזמן הנכון להעז ולצמוח מתוך הקושי.  


טלה

זהו זמן מעולה לשווק את עצמכם בכל הקשור לנושאי הקריירה בחייכם. ייתכן שמבחינה מקצועית, אתם נמצאים בתקופה שבה אתם יכולים להכיר אנשים מתאימים שיעזרו לכם לקדם את עצמכם למקומות הנכונים לכם יותר. זהו שבוע שבו תרגישו שיש לכם יכולת טובה לחזק את עצמכם בכל נושאי העבודה ולוודא שהציפיות שלכם מאחרים לא תהיינה גבוהות במיוחד, וריאליות ביחס לנסיבות הקיימות.


שור

אתם נמצאים בתקופה רגישה מבחינה אישית ולכן אתם יכולים למנף את הרגישויות שלכם למקומות של שיתוף עם אנשים קרובים לכם שחושבים כמוכם. כנראה שאתם מסוג האנשים שסומכים רק על עצמכם עובדה שמרוב עומס יכולה לגרום לכם להרגיש לעיתים חולשה ועייפות, בגלל העובדה שאתם משקיעים המון זמן בניסיון לשווק את עצמכם. הגיע הזמן לקחת לעצמכם חופשה מרעננת במקומות רחוקים.   


תאומים

זוהי תקופה שבה אתם מנסים לגבש לעצמכם עמדות ביחס למצב הכספי שלכם ובעיקר לבדוק האם מגיעות לכם הטבות כלכליות ממקורות שונים. מחשבות יתר עלולות לגרום לעייפות מצטברת שבה תתלבטו ביחס לכל הנוגע במימוש עצמכם בתחום המשפחתי והזוגי. יש לכם תוכניות כיצד אתם רוצים לראות את חייכם העתידיים, אך כרגע עדיין אתם נמצאים במצב שבו אתם  מנסים כמה אפשרויות . 


סרטן

אתם נמצאים עכשיו בתקופה שהיא כחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן זוהי נקודה שבה אתם צריכים לתהות ביניכם לבין עצמכם מהם ההישגים שלכם עד היום ומהם ההישגים אליהם אתם שואפים להגיע בהמשך על מנת שתממשו את עצמכם. זוהי תקופה מעייפת ומתסכלת במידה מסוימת , גם בגלל עומס עבודה מצטבר שגורם לכם להיות חסרי מנוחה ולעיתים בשל כך תהיו נוחים לכעוס מהר מדי.


אריה

זהו שבוע מצוין לחזק את מעמדכם האישי בקרב השותפים לכם בחיים המקצועיים. כוכבים רבים נמצאים בבית העבודה שלכם כך שגם אם חשבתם לעשות שינוי משמעותי בעבודה – השבוע יהיה הזמן המתאים לדבר על כך וגם לראות אם יש דרך להתחיל כבר עכשיו בשינוי שאתם  מבקשים לעצמכם. ייתכן ובמשפחה הקרובה לכם מתעוררים קשיים – היו ערים לכך והשתדלו להיות בסדר עם כולם. 


בתולה

זוהי תקופה שבה כוכב השפע יופיטר משפיע על בית המשפחה שלכם ומאפשר לכם הזדמנויות חדשות שמזמן שאפתם אליהם, אך עד עכשיו הדברים לא התממשו כמו שאתם רוצים. זה הזמן לוודא שתפיסת העולם שלכם זהה לאנשים במעגל הראשון של חייכם ואין ביניכם ערכים אישיים מנוגדים לדעות האישיות שלכם לגבי איך לבצע את הדברים. עליכם להיות שלמים עם כל פשרה שתהיה.  


מאזניים

זוהי תקופה שבה אתם מרגישים שאתם חייבים להיות תלויים בבני המשפחה הקרובה לכם למרות שזה מהווה ניגוד גמור לצורך הבסיסי שלכם כרגע. אתם נמצאים בעובדות חיים שנכפו עליכם לאחרונה – והנסיבות הן אלה שמכתיבות את דרככם. חשוב שתפעלו הגיונית ובשיקול דעת. כדי להקל על עצמכם את העומס שבו אתם שרויים, מומלץ לכם לצאת קצת מחוץ לבית למקום שתרגישו שממלא אתכם אנרגטית .


עקרב

בחודש הקרוב יימצא מארס הכוכב שמביא איתו עשייה מרובה בבית העבודה שלכם כך שתהיו הרבה יותר רגישים לכל מה שקורה אצלכם בעבודה בתקופה הקרובה. זהו חודש שהתגובות שלכם תהיינה הרבה יותר חדות וייתכן אף לא נעימות לזולת. מומלץ לכם לקחת פסק זמן ולא להחליט החלטות תחת לחץ אלא רק בצורה הגיונית תוך כדי בדיקת השטח מכל הכיוונים.  


קשת

זוהי תקופה שבה אתם מרגישים שאין לכם שליטה על החיים, אלא החיים מנהלים אתכם ובמיוחד בתחומי חיים שונים שבה אתם חייבים עזרה אך אין לכם מושג אם אתם מקבלים את העזרה הנכונה לכם, כיוון שאין לכם מושג בתחומים אלה. לדוגמא, כל נושאי התיקונים והשיפוצים כשאתם נזקקים לבעלי מקצוע שונים ונאלצים להתפשר, גם אם אתם יודעים שגובים מכם תשלום יקר מדי.


גדי

ריבוי הכוכבים במזל שלכם כולל את הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים ומעיד על כך שאתם נמצאים עכשיו בשלב של התחלות חדשות ולכן מוטב לכם לשמור על סודיות לגבי  המהלכים אותם אתם מתכננים. ההצלחה טמונה בדיסקרטיות וביכולת שלכם לא לגלות את תוכניותיכם. כוכב התקשורת נמצא כבר במזל שלכם עובדה שתעזור לכם במשך כל החודש הקרוב ביחסים עם הקרובים לכם עד לקבלת העזרה הדרושה .


דלי

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם תת המודע ונראה שאתם מנסים להתחיל חיים חדשים, אך עדיין רב הנסתר על הגלוי. כוכב מארס המביא עשייה נמצא במקום המקושר עם הסביבה האישית שלכם ולכן זה הזמן לנסות ולשפר את סביבת המגורים שלכם.  מבחינה רגשית אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מרגישים ניתוק מסוים מאנשים קרובים ומעדיפים להשאיר זאת כך. 


דגים

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מחוברים יותר לחברים ואנשים קרובים ומבקשים מהם תשובות מתוך הבנה שיש לכם יכולת לעזור לכם להבין מדוע היה לכם צורך להתנהל בצורה מסוימת שלא תמיד גרמה לקרובים לכם להסכים עם ההתנהגות שלכם. נושאי כספים מאוד מטרידים אתכם ולכם חשוב שבשלב הזה לא תחמירו עם עצמכם, כיוון שעכשיו אתם רגישים יותר מתמיד וכדאי לנצל את התובנות לדברים חיוביים .
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי