אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .14.10.18-20.10.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .14.10.18-20.10.2018

טיפ לילידי השבוע

השבוע עומד להיות שבוע משמעותי בו אתם מתחילים מחזוריות חדשה מבחינה כספית , עקב ריבוי כוכבים בבית הכספים שלכם.  


טלה

בשבוע הקרוב תעסקו בתוכניותיכם הכלכליות הקיימות וגם העתידיות כיוון שמסתבר שמגיע לכם כספים שעד היום התעכבו ואתם יכולים להיעזר בהם להגשמת תוכניותיכם. הכוכב אוראנוס שמביא איתו מהפכים , נמצא בבית הכספים שלכם ועלול לגרום לכם לחוסר יציבות כלכלית ולצורך להשתחרר מכל מה שכבל אתכם עד היום למחויבות כספית .    


שור

אתם נמצאים בחצי השנה שלאחר יום ההולדת וזה הזמן לחשבונות נפש משמעותיים.  נראה ששגרת חייכם מופרת על ידי אירועים חדשים בחייכם שעד לאחרונה לא הייתם שותפים להם. מומלץ לכם להגיד מה שאתם חושבים על מנת שלא תצברו מתחים או כעסים על האנשים במעגל הראשון של חייכם וזאת מאחר וונוס כוכב היחסים הבין אישיים נמצא בנסיגה אצלכם בבית הזוגיות.


תאומים

הכוכב וונוס שאחראי על קשרים בין אישיים, נמצא בבית העבודה שלכם ובנסיגה למשך התקופה הקרובה. לכן, חשוב מאוד שבמקום העבודה שלכם לא תצברו מתחים בנושאים אלו ובעיקר חשוב ללבן שיחות עד תומן, כדי לא להגיע למצב שאתם אומרים דבר מסויים ואילו אנשים מבינים אתכם אחרת. בנוגע לעבודה, ייתכנו שינויים והתפתחויות.  


סרטן

כוכב השפע יופיטר מבקר בבית המקושר עם צעירים מכם ונותן לכם תחושה שהנה אתם עסוקים איתם יותר מהרגיל והתחלות חדשות עומדות בפניכם. לא תמיד ההתחלות הן כפי שהייתם רוצים, אך הן מתדפקות אצלכם בדלת. ייתכנו שינויים פתאומיים חברתיים בגלל ניגודי אינטרסים ועכשיו הוא הזמן המתאים לכם לפתוח את תיבת פנדורה הקטנה ולהתעמת עם מי שצריך.


אריה

הכוכב מארס שמביא איתו צורך בויכוחים אך גם בעשייה, נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות. עובדה זו מצביעה על כך שייתכן ואתם חייבים לבדוק מחדש את ההתנהלות המקצועית והאישית שלכם. ייתכן שאתם פועלים בצורה שלא בהכרח נכונה וטובה לכם. מאחר ואתם בתקופה אישית רגישה, נראה שבזמן הזה עליכם לשמור שבעתיים על כספכם.  


בתולה

בחודש הקרוב יהיה לכם נכון לבצע את כל התוכניות שעד עכשיו לא הייתם בטוחים שזה הדבר הנכון עבורכם. הכוכבים הרבים שנמצאים בבית המקושר עם לימודים וקשרים עם אנשים קרובים , יתנו לכם את התמיכה והכוחות הדרושים למימוש תוכניותיכם. זהו שבוע שבו תוכלו לבדוק כל דבר לעומק בדיוק כמו שאתם אוהבים .   


מאזניים

זהו שבוע שייתכן ותרגישו בו דכדוך פנימי כלשהו וזאת בגלל העובדה שאתם בתקופת יום ההולדת ולעיתים תרגישו שהעשייה מאוד קשה עליכם ולמעשה תהייה כך גם במשך כל החודש הקרוב. זהו אומנם זמן שבו תוכלו לתכנן דברים אך זמן הביצוע עדיין לוקה בחסר בגלל שינויים מתמידים. נושאי כספים עדיין מציקים לכם מאוד, אם כי אתם בכיוון הנכון.


עקרב

זהו חודש משמעותי גם בגלל העובדה שמתחילה עבורכם תקופת טרום יום ההולדת. בנוסף, הכוכבים מרקורי האחראי על התקשורת וגם הכוכב וונוס שנמצא אצלכם בנסיגה במזל, מחדדים ומקצינים נושאים שונים שאתם מחויבים להתחשב בהם ולפעול על פיהם. ובכל זאת , יש לכם יכולת לקבל תובנות חדשות על החיים שיעזרו לכם מאוד בהמשך.


קשת

חודש לפני יום ההולדת  מתחילה אצלכם עכשיו ירידה אנרגטית בגלל תסמונת טרום יום ההולדת וריבוי כוכבים בבית חסום. כוכב שמשפיע על יחסים ונמצא בבית חסום , גורם לכך שאתם מרגישים בדידות גדולה מהרגיל והכוכב סטורן מנגד מגביל לכם את יכולת ההתרחבות הכלכלית.  זוהי תקופה שצריך כוח לעבור אותה ואתם בתחושה שאתם מעדיפים שיניחו לכם לנפשכם.


גדי

אתם נמצאים בהתחלות חדשות מבחינה חברתית ולכן זוהי תקופה מצוינת לבסס את המעמד שלכם ולהכניס אנשים חדשים לחייכם. מומלץ לכם לנסות ולהיפתח לאפשרויות חדשות ולא לתת למצבי רוח משתנים לעכב אתכם מלממש את תוכניותיכם. השתדלו לארח ולהתארח כמה שיותר, כיוון שעובדה זו תגרום להתרחבות המעגל החברתי שלכם.


דלי

מבחינה אישית ומקצועית נראה שאתם נמצאים במקום טוב ואנשים מאוד מעריכים את היכולת שלכם להתקדם. הגעתם לשלב שבו אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם ולמרות שביניכם לבין עצמכם אתם בהתבלטויות כיצד להמשיך ולהתנהל, כלפי חוץ אתם מקרינים עוצמה פנימית שהם אלה אשר משאירים בסופו של דבר את הרושם על האחרים .


דגים

מבחינה חברתית ואישית נראה שאתם נמצאים בתקופה של שגשוג ואנשים מאוד מעריכים את מה שאתם עושים בשבילם ועובדה זו מתבטאת במעגל הרחוק וגם במעגל הקרוב של חייכם. מאחר ואתם אוהבים לפעול מאחורי הקלעים , הפעילו את האינטואיציה שלכם כיצד להתנהל עם אנשים שלא תמיד מוכנים להקשיב לכם. בחוכמה תוכלו להגיע למטרות שלכם.
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי