אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  15.04.2016 – 21.04.2016

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 15.04.2016 – 21.04.2016

טלה   21.3-20.4    ריבוי של שישה כוכבים במזלות מיסוד האש כמו המזל שלכם וביניהם שלושה במזל טלה מצביע על שבוע מאוד נמרץ עם הרבה אנרגיות והמון יצירתיות. לאמנים וליוצרים שביניכם זהו שבוע עם הרבה הזדמנויות לפרוץ קדימה ולהתבלט במה שאתם עושים, אל תפספסו זאת. כלכלית יש לכם רעיונות מעשיים לשיפור מצבכם הפיננסי. בעבודה לעומת זאת אתם מתפכחים ממה שקורה שם ומקבלים תובנות.

 

שור   21.4-20.5     כוכב מרקורי הנמצא במזל שלכם ויוצר מבנה של כוכבים הרמוני עם צדק ופלוטו מצביע על היכולת שלכם לקחת רעיונות מעשיים ויצירתיים וליצור שפע של הכנסות כספיים והצעות עבודה עבורכם. הימצאותו של הירח בבית העבודה והמשפחה שלכם ובמזל אריה בסוף השבוע מצביע על רצון להיות עם המשפחה אך גם לארח חברים וליהנות מהסובבים אתכם בביתכם.

 תאומים  21.5-21.6      הירח הנמצא במזל אריה יוצר משולש הרמוני במזלות האש ומצביע עבורכם על שבוע מאוד שופע ונמרץ בתחום החברתי עם הרבה הכרויות חדשות בעיקר בסוף השבוע הקרוב. עם בני זוג ושותפים אתם נמצאים בתקופת התפכחות ויתכן ואתם עדיין מאוכזבים ולכן בשלב זה שחררו ותיהנו מחיי חברה פעילים. בקריירה יש תחושה של חוסר בהירות בשלב זה אך בקרוב זה יחלוף.

 

סרטן  22.6-22.7     הירח שליט המזל שלכם אשר נכנס לבית הכספים והרכוש שלכם ולמזל אריה ויוצר משלוש הרמוני עם עוד כחמישה כוכבים במזלות מיסוד האש מצביע על המון יצירתיות וביטחון ללכת אחר השאיפות והרצונות שלכם ועל האפשרות להגשים אותם ולהפיק מכך גם הצלחה כלכלית. יחד עם זאת במקום העבודה אתם מגלים גם מי ניסה להכשיל אתכם או לפחות מי היריבים שלכם.

 

אריה  23.7-22.8      הימצאותו של הירח במזל שלכם אשר יוצר מבנה של משולש הרמוני עם כוכבים אחרים במזל אש מצביע על שפע של אנרגיה יצירתית ויכולת להוציא דברים לפועל. כמו כן בסוף השבוע אתם נהנים ממפגשים משפחתיים, חברתיים והיכרויות ויוצרים קשרים חדשים. היכולת שלכם להוציא רעיונות מבריקים לפועל עשוי להטיב עמכם כלכלית. בעבודה לעומת זאת יש נטייה ליותר מתיחויות ומאבקים.

 

בתולה  23.8-22.9      משולש דיס הרמוני בין כוכב צדק הנמצא במזל שלכם לבין הכוכבים נפטון מאדים ושבתאי מצביע על צורך לטפל במספר דברים שהוזנחו הקשורים לבית, משפחה, הורים וגם בני זוג. כמו כן ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האש מצביע על צורך להתחבר לתשוקות הפנימיות שלכם וללכת אחריהם מבלי לחשוש מהתוצאות בכל רגע וממה יגידו עליכם. משולש הרמוני הבנוי מכוכבים מיסוד האדמה מצביע על הצלחה אפשרית לאמנים וליוצרים שביניכם.

 

מאזניים  23.9-23.10      ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת בבית הזוגיות שלכם אך יחד עם זאת יוצרת זוויות מאתגרות לכוכבים אוראנוס ופלוטו מה שעלול להצביע על שבוע מאתגר מאוד במערכות היחסים שלכם עם בן או בת הזוג שלכם או עם שותפים למיניהם. יחד עם זאת משולש הרמוני של כוכבים במזלות מיסוד האש מצביע גם על שבוע מאוד דינאמי עם הרבה פעילות בתחום החברתי שבו אתם מתבלטים ומובילים.

 

 

עקרב  24.10-21.11      כוכב מאדים אשר נמצא ביחד עם כוכב שבתאי שניהם בנסיגה בבית הכספים שלכם ובזוויות מאתגרות לכוכבים נפטון וצדק מצביע על תקופה מאתגרת מאוד מבחינה כלכלית ועל צורך להיערך מחדש ולשנות את דרכי הפעולה שאימצתם לאחרונה. כמו כן יתכן ודברים ירגיש לכם בתחום זה תקוע. מקצועית יתכן ויתעוררו קשיים ביחסים עם גורמים שאיתם אתם נמצאים בקשרי עבודה אך אתם יכולים גם לחשוב על שינוי דרך.

 

קשת  22.11-21.12       ריבוי כוכבים במזלות מיסוד האש מאפשר לכם להתחבר יותר בקלות עם היכולות היצירתיות שלכם. הצלחה צפויה לאמנים וליוצרים שביניכם השבוע. יחד עם זאת הבית והמשפחה מצריכים מכם יותר תשומת לב והקרבה ויכולים להוריד מהזמן שאתם מקדישים לנושאים אחרים כמו עבודה וקריירה. כלכלית ובזוגיות צפוי שבוע טוב יותר עם אפשרויות חדשות.

 

גדי  20.1 – 22.12      כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם, מזל גדי יוצר מבנה של משולש הרמוני עם הכוכבים צדק ומרקורי כולם במזלות מיסוד האדמה מה שמצביע על האפשרות לבנות דברים בהיבט הכלכלי והמקצועי ביתר קלות ולאורך זמן ובהצלחה. מקבץ נוסף במזלות מיסוד האש מאפשר לכם להתחבר לעולמכם הפנימי והרגשי ולעשות שינוי יסודי שיקפיץ אתכם קדימה גם בהיבט המשפחתי.

 

דלי  21.1-18.2      מבחינה חברתית פועלים אצלכם שני כוחות. אחד הצורך להשתחרר ממספר אנשים, קשרים או גורמים שלא מטיבים עמכם יותר והצורך לפעול ממקום אחר. מצד שני יש רצון לבנות משהו חדש, אחר, מלהיב יותר כמו קבוצה או ארגון שבו אתם הכוח המניע ושבו אתם במיטבכם. כלכלית חשוב שתתנהלו בצורה מפוכחת יותר ותהיו מחושבים יותר עם כספים שלכם ושל אחרים ותימנעו מעצות של אחרים בשלב זה.

 

דגים  19.2-20.3       כלכלית אתם נמצאים לפני שינוי מאוד חשוב שבו אתם משנים את ההתייחסות והיחסים שלכם למשאבים שלכם כולל הלא חומריים ויכולים ליצור ערוצים חדשים שיאפשרו לכם יותר הכנסות לאורך זמן ובאופן יצירתי יותר. מקצועית אתם נמצאים לפני פריצת דרך אך גם צריכים להשקיע זמן לעצמכם ולבן או בת הזוג שלכם על מנת לא לצאת מאיזון באופן משמעותי.

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה שבועית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר, ועם מומחים רבים נוספים. ASKme - נבחרת המיסטיקנים של ישראל, מעמיד לרשותך מיסטיקנים בכירים שמייעצים ונותנים תשובות בענייני זוגיות ואהבה, החזרת אהבה, פרנסה, קריירה, משפחה וילדים וכל תחומי החיים.

בטלפון : 072-3401003 שלוחה  55הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי