אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .16.12.18-22.12.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .16.12.18-22.12.2018

 

טיפ לילידי השבוע

הכוכב וונוס שמביא איתו מחשבות על מערכות יחסים יימצא במשך כל השבוע הקרוב בבית תת המודע  שלכם, כך שזה הזמן להתכנס בתוך עצמכם ולא לחשוף את רגשותיכם.


טלה

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית המקושר עם תפיסת העולם שלכם ולכן נראה שאתם עוברים עכשיו אירועים שונים בחייכם שגורמים לכם להבין את החיים אחרת ממה שהבנתם עד כה ולכן גם גובה מכם מחיר רגשי. בנוסף, כוכב העשייה המוכר בשמו מארס שנמצא בבית תת המודע נמצא אצלכם במקום בו קשה לכם להחצין את תוכניותיכם ולכן מעלה אצלכם את סף העצבנות עד יכולת להגיע להתפרצות.  


שור

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בתחום השותפויות בחייכם ולכן זהו זמן מצוין לבדוק האם אתם נמצאים במקסימום היכולת שלכם לעשייה בהתאם לציפיות שלכם מעצמכם כיוון שנראה שלקרובים לכם לא תמיד ברורה עובדה זו והם דורשים מכם לתת מעבר ליכולותיכם. הכספים שאתם כל כך מצפים להם, עדיין מתעכבים ולא מתקבלים ולכן זה הזמן לבדוק את מצב הרזרבות הכספיות שלכם.


תאומים

אתם נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן עובדה זו גורמת לכם לתסכול ביניכם לבין עצמכם ולתהייה האם אתם פועלים בכיוון הנכון. ייתכן וזה הזמן לבקש את עצתם של אחרים שאתם מאוד מעריכים אותם, אך באותה ההזדמנות עליכם לוודא שאלה שאתם באים לבקש את עצתם ייתכן והם מאוכזבים מכם בגלל שלא מילאתם את הציפיות שהיו להם מכם ועכשיו הם מהססים כיצד לנהוג איתכם.


סרטן

אלה ימים מאוד עמוסים עבורכם בגלל העובדה שהשמש בשמיים וגם כוכב השפע נמצאים בבית העבודה שלכם ולכן כרגע אתם עמוסים מעבר לכוחותיכם ויהיה זה הזמן הנכון עבורכם לבדוק מיהם הפרטנרים המתאימים לכם כדי לחולל ביחד איתם את המהפך שהייתם מעוניינים בו בחיים המקצועיים . בכל מקרה, את מירב ההשקעה שלכם מומלץ לכם לכוון לתחום יחסי האנוש והגיבוש בעבודה.אריה

כוכב וונוס שמביא איתו הקלה ושמחה במערכות יחסים וכספים נמצא אצלכם בבית המשפחה הקרובה אליכם ולכן נראה שאתם מאוד שמחים לשתף את הקרובים לכם בתוכניותיכם האישיות להתקדמות. מצפות לכם נסיעות קצרות על מנת שתוכלו לממש את עצמכם ובשלב זה חשוב שתשלבו בתכניותיכם צעירים מכם הקרובים והזקוקים לכם, כדי שיהיה לכם זמן איכות החשוב לשניכם יחדיו.


בתולה

השבוע עומד להיות אינטנסיבי במיוחד בגלל העובדה שאנשים שעד היום החשבתם אותם כקרובים לכם מאוד מתחילים לאכזב אתכם ויוצרים אצלכם ניגוד בין התקווה והציפיות למציאות. נראה שבימים הקרובים תצטרכו להתעמת כמה וכמה פעמים עם המעגל המשפחתי הראשון של חייכם, כיוון שנראה שמשם תתחילו להרגיש שאתם לא מספיק מקבלים את הפרגון שלדעתכם ראוי לכם.


מאזניים

בתקופה הקרובה החיים האישיים שלכם עומדים להשתנות כתוצאה מהעובדה שכוכב השפע יופיטר מבקר אצלכם בבית הסביבה הקרובה. אנשים קרובים מפרגנים לכם ורוצים לשהות במחיצתכם. זוהי תקופה מרגשת ורבת אחריות לגבי נושאים שונים בחייכם.הכוכב שלכם, וונוס נמצא אצלכם כרגע בבית הכספים ולכן זה הזמן להרשות לעצמכם ליהנות ולפנק את עצמכם .   

עקרב

אתם המזל שיכול בתקופה הזו ליהנות באופן מלא מביקור כוכב היחסים הבין אישיים במזל שלכם, כיוון שאתם מזל שיכול למצות את מקסימום השפעת הכוכב. אתם מבינים בתקופה הזו את החיים בדרך שונה לחלוטין ממה שהבנתם עד היום ולכן אתם פתוחים לקבל את ההזדמנויות והאפשרויות הטובות שעד היום אולי הייתם פוסלים אותן . זה הזמן שלכם לשנות ולצמוח מתוך השינוי.

קשת

אתם המזל שעוברים את אחת התקופות היותר קשות של חייכם מבחינה כלכלית בגלל העובדה שסטורן הכוכב שמביא איתו קשיים נמצא אצלכם במקום המקושר עם כספים ומביא אתכם למחשבות והרהורים כיצד עליכם לפעול על מנת לא ליפול כלכלית . זה גם הזמן שלכם לנקות שאריות העבר מחייכם שחוסמות אתכם מלהתפתח כראוי. ולמרות הקושי כוכב השפע שנמצא במזל שלכם יבוא לעזרתכם.

גדי

מבחינה כספית אתם עוברים את אחת התקופות היותר מעניינות בחייכם כיוון שיש לכם הזדמנות אמיתית לשינוי במידה ואתם מעוניינים לפתח את חייכם בכיוונים חדשים. הגיע הזמן שלכם להגיע למקומות גבוהים אליהם אתם שואפים ועד היום מסיבות שונות לא הצלחתם לממש אותם. הכוכב סטורן במזל שלכם הוא למעשה הדבר אותו אתם צריכים להפנים על מנת להביא לשינוי ושחרור מכבלי העבר.   

דלי

נראה שעד היום חייכם המקצועיים היו מנוהלים בדרך מאוד ברורה או שלפחות ככה חשבתם והנה עכשיו בעקבות אירועים שונים בחייכם אתם מתחילים להבין שאתם רוצים עוד הישגים בחייכם ואולי אפילו לשנות את הכיוון המקצועי שלכם. הכוכב שאחראי על מערכות יחסים נמצא עכשיו בבית הקריירה שלכם, כך שזה הזמן הנכון לעזור לעצמכם במימוש תוכניותיכם החדשות להצלחה .  

דגים

נראה שתפיסת העולם שלכם משתנה בעקבות העובדה שכוכב השפע יופיטר נמצא אצלכם בבית הקריירה ומעניק לכם הזדמנויות חדשות. תובנות חדשות יכולות לגרום לכם לתת יותר מעצמכם, גם אם זה עלול להגיע על חשבונכם האישי בשלב הזה. החיים מזמנים לכם אירועים שונים מבחינה מקצועית ואישית , וזאת על מנת שתוכלו לבחון כדאיות והאם כדאי לכם לעשות שינוי בתחום.  

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי