אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .17.03.19-23.03.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .17.03.19-23.03.2019

טיפ לילידי השבוע

ילידי השבוע יכולים להיות מרוצים מאוד מעצמכם כיוון שאתם מרגישים מלאי כוחות פיזיים למלא את המטרות שהצבתם לעצמכם בתחומים המתאימים לכם.


טלה

כוכב העשייה מארס המקושר עם המזל שלכם יבקר אצלכם בבית הכספים במשך כל החודש הקרוב ויגרום לכם לתנופה אישית שתאפשר את מימוש תוכניותיכם ולהרים פרויקטים שמזמן רציתם לעשות ובעיקר בתחום הכלכלי. תקופת יום ההולדת תמיד מאותגרת עם צורך במנוחה ושקט נפשי ולכן נסו להיות יותר עם עצמכם, למרות שייתכן ויצפו מכם גם לבילויים חברתיים.


שור

כוכב העשייה הגיע למזל שלכם וישהה שם גם במשך כל החודש הקרוב ועובדה זו מצוינת כדי לגרום לכם לקחת אחריות ולעסוק בתחומים שאתם דוחים לימים יותר דינמיים מבחינתכם . החודש יעבור עליכם בהרבה חשבונות נפש כיוון שהשמש בשמיים נמצאת בבית תת ההכרה שלכם וגורמת לכם להיות יותר מסוגרים בתוך עצמכם ופחות תקשורתיים. אל תלחמו כנגד רגשותיכם.


תאומים

מבחינה חברתית תהיו עמוסים עם הרבה הצעות ליציאות, בילויים ולהיכרויות עם אנשים חדשים. אבל, מאחר וכוכב התקשורת מרקורי האחראי על המזל שלכם עדיין נמצא בנסיגה הרי שעכשיו זו ההזדמנות שלכם לבחון את כל ההחלטות שהחלטתם לאחרונה על רקע מקצועי ולבדוק האם הן עדיין נכונות לכם. לימדו לעשות הפרדה בין תחושת ההנאה הרגעית לבין הצורך לבסס את עצמכם מקצועית.


סרטן

אתם חשים בתסכול בין הצורך שלכם להיות בחוג האנשים הקרובים לכם בתקופה הקרובה לבין השקעה בעבודה . גם העובדה שמצופה מכם להיות מקוריים ובכל פעם להמציא את עצמכם מחדש על מנת לשדרג את יכולותיכם המקצועיות באופן כזה שתשאירו את הרושם המתאים על הממונים עליכם.  נראה שתהיו חייבים למצוא את שביל הזהב בין עשייה למען קידום עצמכם בעבודה ובין הצורך שלכם במשפחתיות.

אריה

הימים הקרובים יתאימו לכם לנסיעה למקום מרוחק על מנת להתאוורר מכל ההחלטות הקשות שהיה עליכם להחליט לאחרונה. נראה שקשרים עם מקומות מרוחקים יכולים לעזור לכם להרגיע את נשמתכם הסוערת. המחויבות שלכם למשפחה גורמת לכם להבין שלא הכול אפשרי ויהיו דברים שיהיה לכם קשה יותר להסתדר איתם ממה שחשבתם ולכן, נסו לעשות סדר בסביבה הקרובה על מנת שיהיה לכם מקום ודאי לחזור אליו.


בתולה

ייתכן שבימים הקרובים לא תוכלו ליהנות מהשקט אותו תכננתם ושאתם זקוקים לו כל כך. נראה שתיאלצו להיות עסוקים בענייני משפחה ושותפויות עסקיות שיטרידו את מנוחתכם. מאחר והכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה ,במקום רגיש עבורכם, עדיף שלא תיקחו החלטות בנושאים משמעותיים, עד אשר תהיו בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון אותו אתם מבקשים לעצמכם להמשך תוכניותיכם.


מאזניים

ימי השבוע יהיו מצוינים עבורכם לבדוק מה מטרותיכם ומה הצורך העמוק ביותר שלכם על מנת שתוכלו להיות שלמים עם עצמכם. נראה שהימים יעברו עליכם בהתלבטות האם עליכם לתת יותר מעצמכם או פחות על מנת לשמור על סביבת מגורים שקטה ונעימה. גם השותפים לכם לחיים ידרשו מכם הרבה יותר מכפי שאתם מסוגלים לתת ועובדה זו תעיק עליכם עד כדי כך, שייתכן ותיגררו למריבות מיותרות.


עקרב

השבוע עלול להביא איתו כמה ימים של עצבנות בגלל העובדה שהכוכב מארס שמביא איתו מלחמתיות נמצא בבית הזוגיות שלכם ואתם תהיו נוחים יותר להתפרץ. יכולת ההכלה שלכם תהייה מזערית וזה הזמן שלכם לבדוק מה כל כך מטריד אתכם שגורם לכם לכזה אי שקט. יהיה לכם סיכוי להיקלע שלא באשמתכם למצב חדש בעבודה בו עליכם להוכיח את עצמכם מחדש ועובדה זו גורמת לכם לרצות לקום וללכת.


קשת

בימים הקרובים תרגישו צורך עז למלא מצברים שלאחרונה התרוקנו מעט ויהיה בכם צורך לבלות ולהרגיש טוב ככל שניתן בדרך חדשה מיוחדת וספונטנית. תקבלו את הכוחות הנדרשים לביצוע כל תוכניותיכם והכוכב מארס הנמצא כרגע במזל שור הוא בית העבודה שלכם מאיר עליכם מטובו ונותן לכם כוחות פיזיים מחודשים לביצוע תוכניות ומשימות. ייתכן ולא כולם בבית יסכימו עם דעותיכם, אך אתם תהיו איתנים בדעתכם.


גדי

ימי השבוע יעברו עליכם בהתלבטויות פנימיות חוזרות ונשנות כיצד עליכם לפעול ולנהוג עם הקרובים לכם במעגל המשפחתי הראשון, השני ואף השלישי. נראה שהנטייה הטבעית שלכם לפעול בצורה פרקטית ויעילה לא עומדת הפעם לטובתכם ואתם מרגישים רגשי אשם מול האחרים על כך שבימים רגילים אתם די עסוקים בעצמכם ובקידום תוכניותיכם. זה הזמן עבורכם לחשוב כיצד אתם משדרגים את היחסים במעגל הראשון.


דלי

ימי השבוע יעברו עליכם בניסיון לבקר את הקרובים לכם בחיק המשפחה. יש בכם צורך להשלים חסכים ואתם בוחנים ובודקים אפשרויות חדשות שיאפשרו לכם לתכנן אופציות חדשות לחיים. מבחינה כספית אתם קרובים מאוד להחליט החלטות משמעותיות שיעזרו לכם לתכנן את עתידכם בצורה טובה, יעילה וחסכונית יותר. להחלטות רציניות חכו עד שכוכב התקשורת מרקורי יצא מנסיגה בבית הכספים שלכם.


דגים

ימים מעניינים ומאתגרים עוברים עליכם . כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי נמצא אצלכם במזל וגורם לכם ולכל התקשורת שלכם, להיות פחות רהוטה מתמיד בגלל העובדה שאתם מנסים להגיד את כל העולה על דעתכם ולסגור חשבונות. קיימת אפשרות שלא כולם ישמחו לשמוע את דעתכם ובמיוחד לאחר שאכזבתם אותם בדרך התנהגותכם. נסו להגיע לסגירת מעגלים רק בסיום הנסיגה בסוף החודש.


* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי