אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .17.11.2019-23.11.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .17.11.2019-23.11.2019

 


טיפ לילידי  מזל השבוע

ייתכן והשבוע אתם עדיין חווים תקופה של ירידה אנרגטית ולא נראה שהחיים מאפשרים לכם לנוח ולכן השתדלו לא לקחת עליכם מעמסת יתר מעל ההכרח. 


טלה

הצורך שלכם בעצמאות כלכלית לוקח אתכם אל מעבר למקומות שהתכוונתם אליהם מראש וייתכנו מצבים של עליות וירידות פיננסיים. כיוון שכך, אתם נוחים יותר לכעוס השבוע והסביבה לא תמיד מבינה או מפרגנת לכם על תוכניותיכם כיון שאתם נראים כנועזים מדי או מנסים לדחוף את האחרים למקומות שלא מתאים להם כרגע. נסו בשלב זה להתמקד בקריירה ולא בכספים.


שור

אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם והיא רוויה במתחים וקונפליקטים משמעותיים ביניכם לבין הקרובים לכם. נראה שהחיים עומדים להשתנות ודברים שעד היום מאוד לחצו עליכם כבר פחות משמעותיים ממה שאתם יכולים להכיל כרגע והזמן שעובר רק מקל עליכם את ההחלטות לגבי אופן החשיבה כיצד להתנהג. 


תאומים

הכוכב וונוס יימצא במהלך כל החודש הקרוב בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולכן צפו לכך שאנשים שאכזבו אתכם מאוד בתקופה האחרונה יבואו לבקש את סליחתכם ואתם תוכלו לפתוח איתם דף חדש. ייתכן שהתקופה תהייה מלווה בהתלבטות כיצד להתנהג איתם , כיוון שאתם כבר יודעים שלא כל ההחלטות שלכם היו נכונות ולמרות הכול התעקשתם לנהוג כפי שחשבתם שנכון לכם.


סרטן

הכוכב מארס המביא איתו כוחות פנימיים ואף פיסיים, נמצא בתקופה הזו במזל מים הוא מזל עקרב ועובדה גורמת לכך שאתם מונעים על ידי אמוציות פנימיות מאוד חזקות ולעיתים אפילו לא מודעים לכך שאתם מגיבים באימפולסיביות רגשית לדברים שבעבר הייתם מאוד נינוחים בגללם. זו בדיוק התקופה שבה אתם חייבים ללמד את עצמכם סבלנות ואיפוק


אריה

הכוכב אוראנוס המביא שינויים נמצא בבית הקריירה שלכם וגורם לכם לחוסר יציבות, אך גם בצורך לרצות התחלות חדשות . בתקופה זו מעורב גם הכוכב סטורן בבית העבודה שלכם וגורם לכם לעמוד באחריות שאתם מתבקשים לה כדי הצליח. מן הסתם ההתחלות היו מלוות בקשיים משמעותיים שבהם נדרשו מכם כוחות פיזיים ונפשיים על מנת שתוכלו להתמודד עם כל האירועים החדשים. 


בתולה

הכוכב שלכם מרקורי מתיישר בבית המקושר עם הסביבה הקרובה שלכם וגם עם לימודים שמזמן תכננתם, אך הנה עכשיו הזמן לבצע ולסגור את הפרטים הקטנים על מנת שתוכלו לממש אותם. לקראת סוף החודש כאשר הכוכב יתייצב סופית וילך קדימה תוכלו להמשיך בתוכניות שלכם להתקדם ולהתפתח ונראה שגם הסביבה הקרובה שלכם תפרגן לכם בכך. 


מאזניים

הכוכב סטורן המביא איתו לקיחת אחריות מבקר אצלכם בשלב הזה בבית המשפחה  הקרובה שלכם עובדה שמלמדת שכנראה אתם הם אלה שלוקחים אחריות על כולם. לאחרונה נתגלו הרבה חילוקי דעות ביניכם לבין הקרובים לכם כתוצאה מניגוד אינטרסים שהחודש הקרוב יוקצנו עד כדי כך, שלמרות שלעיתים ינסו לפייס אתכם, לא תרגישו שאתם באמת מוכנים לפיוס משמעותי.


עקרב 

השבוע נמצא הכוכב וונוס בבית הכספים שלכם, כך שנראה שאתם יכולים להתחיל להיות יותר רגועים מכיוון שהתחלות חדשות מחכות לכם בעקבות מהלך זה. וונוס הוא הכוכב שאחראי על כספים ולכן מומלץ לכם להעיז ולצאת מתוך המעגל שחייתם בו עד עכשיו ולצאת לכיוון של התחלות חדשות ומרגשות. ככל שתתעכבו כך יקשה עליכם יותר לפרוץ את המחסום ששמתם לעצמכם.


קשת

השבוע עומד להיות מרגש מאוד עבורכם כיוון שהכוכב וונוס נמצא במזל שלכם ויגרום לכם לשמחות ולריגושים כאלה שבאמת ישמחו אתכם. עברתם תקופה ארוכה ומשמעותית שבה היה לכם מאוד קשה וההתלבטויות על חייכם הדירו שינה מעיניכם. תקופה זו נגמרה כיוון שמיום ההולדת הקרוב אתם תעיזו להיות אתם עצמכם והקליפות ששמתם על עצמכם ינשרו מאליהם .


גדי

זוהי תקופה מצוינת מבחינה חברתית להחצין את החלק התקשורתי שלכם ולגייס לעצמכם אוהדים חדשים שמאוד מעריכים את יכולותיכם. כוכב התקשורת שמתיישר במקום המקושר עם המעמד האישי שלכם יקל עליכם לבנות את עצמכם בדרך שאתם שואפים לה. ייתכן ובחלק מהדברים עדיין אינכם סומכים על האחרים ולכן אתם מעדיפים את הרגשות הפנימיים שלכם לשמר לעצמכם.  


דלי

אתם נמצאים בפני דילמות משמעותיות על רקע החיים המקצועיים שלכם ומתלבטים מאוד מה לעשות. מאחר ואינכם אובייקטיבים בדרך החשיבה שלכם כרגע וגם כוכב התקשורת נמצא כרגע בנסיגה במקום המקושר עם החלק המקצועי של חייכם, מומלץ לכם מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע , או עם אנשים שאתם סומכים עליהם מאוד לפני שאתם מגיעים להחלטות כלשהן משנות חיים.


דגים

יש לכם עוד כחודש ימים עד אשר כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר ייצא מבית הקריירה שלכם ולכן אם עדיין נשארו לכם תוכניות שעוד לא ביצעתם, עכשיו זה הזמן לעשותם וליהנות מפרות השקעתכם. כוכב התקשורת נמצא בנסיגה בבית המקושר עם נסיעות, כך שסביר להניח שאתם משקיעים את עצמכם ברצון ליציאה מהמסגרת ורק לקראת סוף החודש לחזור לשגרה.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • לתחזית אישית, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי