אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .19.05.19-25.05.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .19.05.19-25.05.2019

 


טיפ לילידי  מזל השבוע

בשבוע הקרוב יגיע לבקר במזל שלכם כוכב התקשורת הידוע כשליט שלכם ושמו מרקורי. זהו בהחלט זמן שבו תוכלו לממש את יכולת הדיבור והתקשורת הטובה שלכם.


טלה

בשבוע הקרוב, יבקר בבית הכספים שלכם הכוכב שמתאים לו להיות בעיקר במקום הזה ושמו וונוס. כוכב זה יעזור לכם לערוך מחדש את המצב הכלכלי שלכם ולדעת מה נכון לכם לעשות ועל מה אתם תאלצו לוותר כדי למצות את מקסימום היכולת הכספית שלכם. זה גם הזמן לבקש מאנשים שאתם סומכים עליהם, עזרה והכוונה בתחומים אלה, כיוון שלבד, לעיתים קשה לכם להסתדר.


שור

הכוכב וונוס נמצא השבוע במזל שלכם ולמעשה למשך כל החודש הקרוב. כוכב זה מקושר איתכם ואף שולט במזל שלכם ולכן בתקופה הקרובה תרגישו שאתם מצליחים יותר בתוכניותיכם ומקבלים עזרה מחברים קרובים שסומכים עליכם ואתם

על דעתם. זה הזמן לפנק את עצמכם בדברים שאתם מעוניינים בהם ושלאחרונה לא הרשיתם לעצמכם לקנות אותם.


תאומים

אתם נמצאים בתקופת יום ההולדת וייתכן שעדיין אתם חווים תקופה שבה יש לכם רצון וצורך להסתגר בעצמכם. אין לכם סבלנות לשמוע צרות של אחרים ואתם מרוכזים בתוך הקונכייה שלכם. זוהי תקופה משמעותית ובונה עבורכם כיוון שעל ידי התכנסות פנימה יש לכם יותר יכולת להבין את עצמכם ואת המניעים שלכם להתנהגות בנסיבות השונות. לאחר התובנות תוכלו להגיע להחלטות ולביצוע.


סרטן

למרות הצורך שלכם בשקט ואפילו להתבודד קצת עם עצמכם ומחשבותיכם, נראה שהחיים לא מאפשרים לכם זאת ואתם מוצאים עצמכם מוזמנים לאירועים שבתקופות אחרות לא הייתם הולכים לשם, אך עכשיו בתוקף הנסיבות אין לכם יכולת להתנגד. אתם עובדים קשה מאוד ולעיתים אף מעבר לכוחותיכם. חשוב מאוד שתאפשרו לעצמכם מנוחה פיזית .


אריה

אתם בולטים מאוד בכל מקום אליו אתם מגיעים ונראה שבמקום העבודה שלכם יש לכם הצלחות שבעבר לא היו לכם. מומלץ לכם להיעזר בחברים קרובים בנושאי הקריירה שאתם רוצים לדחוף עבור עצמכם ולא להיכנס לעימותים בנושאים שמראש אתם יודעים שיש לכם נטייה להתרגז בגללם ולהגיד דברים שהם מעבר למקובל בעיתות מריבה.


בתולה

זוהי תקופה שבה אתם אמורים להרגיש שלמרות הקשיים שהיו לאחרונה , הנה בכל זאת המזל שפר עליכם מבחינה מקצועית ואתם מתחילים ליהנות מפירות השקעתכם במשך כל החודשים האחרונים. הכוכב יופיטר שמביא איתו שפע נמצא אצלכם בבית המשפחה הקרובה ונראה שתקבלו מהם את התמיכה שלה אתם שואפים כדי ליזום  הזדמנויות חדשות.


מאזניים

אתם משלמים מחיר יקר עבור הצורך שלכם להיות בסדר עם הסביבה הקרובה ועם כל מי שאתם חושבים שנכון לכם להיות איתו בקשר מקצועי. ייתכן ומרוב שאתם רוצים לפרגן לאחרים, לא כל אחד רואה את הדברים בדרך שאתם רואים אותם ולכן חשוב לעשות תיאום ציפיות על מנת לוודא שכולכם מבינים את פני הדברים במידה שווה. היזהרו מלפעול באינטנסיביות בנושאי קריירה.


עקרב

בית הכספים שלכם מופעל בצורה מאוד אינטנסיבית בגלל העובדה שכוכב השפע נמצא בנסיגה בבית הכספים שלכם ולכן נראה שאין לכם את הכספים שאתם שואפים לקבל אותם. אתם חייבים לעשות שינוי בצורת החשיבה שלכם ולא לצפות שאחרים יישאו בהפסדים שלכם. עליכם להכריח את עצמכם לחשוב בצורה שקולה נטולת אגו שתעזור לכם להתגבר על המכשולים.


קשת

זוהי תקופה מאוד מאתגרת עבורכם כיוון שאתם מרגישים שהכול קשה לכם ואתם מתעייפים מהר מאוד. חשוב מאוד שבמשך התקופה הקרובה ולא רק בשבוע הקרוב תקשיבו לשפת הגוף שלכם ותרשו לעצמכם לנוח כמה שיותר. זה הפתרון לימים שבהם אתם מרגישים שאתם מותשים וירודים אנרגטית. לאחר התיישרות הכוכב שלכם מהנסיגה בחודש אוגוסט, תחזרו להרגיש טוב.


גדי

בימים הקרובים תרגישו שאתם דואגים לאחרים שקרובים אליכם הרבה יותר מאשר לעצמכם וזאת בגלל העובדה שכוכב העשייה עובר לבית המקושר עם שותפויות עסקיות ו/או אישיות ולכן אתם עלולים להיות יותר קצרי רוח מהרגיל. תאלצו להבין שלא כל דבר תלוי בכם ולכן תוכלו לעזור לעצמכם במידה רבה כשתבינו שנושאים רבים שעליכם לפתור, למעשה תלויים בעוד אנשים.  


דלי

נראה שמרבית האנרגיה שלכם הולכת למקום שבו אתם מרגישים את המחויבות הגדולה ביותר עבורכם והוא המעגל המשפחתי שלכם. חשוב מאוד שלא תתייאשו מאנשים קרובים גם אם אתם בטוחים שהם עושים טעויות, שהיו יכולות להימנע מהם אם רק היו מקשיבים לכם. אתם צריכים להבין שכל אחד לומד ומבשיל בזמן המתאים ולא תוכלו לקצר לאחרים את התהליך והתובנות .


דגים

אתם חשים מחויבות גדולה לאנשים שבמשך החיים היו בשבילכם בכל פעם שהייתם זקוקים להם. נראה שהגיע גם הזמן שלכם לפנק את עצמכם ולשדרג את החיים במקום המגורים שלכם. ייתכן שתרגישו צורך ליצור דברים שהם רק בשביל עצמכם כמו תחביב כלשהו לנשמה על מנת להתאוורר, אך עדיין מומלץ לעשות זאת ללא השקעת שעות רבות מדי, כיוון שעדיין אתם בשלב של הצבת גבולות.  

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי