אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .19.08.18-25.08.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .19.08.18-25.08.2018

טיפ לילידי השבוע

זוהי תקופה מיוחדת עבור ילידי השבוע, כיוון שהכוכב המקושר עם כסף והמוכר בשמו וונוס בא לבקר אתכם ולהעניק לכם מהשפע שהוא מביא למשך החודש הקרוב.


טלה

בחודש הקרוב אתם עומדים לארח את השמש במקום המקושר אצלכם עם כל נושאי העבודה ולכן תהייה זו תקופה מצויינת לבקש העלאת שכר או לקבל אחריות והזדמנויות נוספות בעבודה/קריירה. אתם מרגישים שאתם עובדים תחת לחץ ולעיתים נמאס לכם מכך, אך הדבר הנכון הוא לנסות ולהבין מה מקור הלחץ ולנסות ולאזן אותו על מנת לא לפגוע באלה שאינם קשורים לכך.


שור

אתם עסוקים עם נושאי בית ומשפחה וניכר מאוד שאלה שהכי מרגיזים אתכם, הם גם האנשים הקרובים אליכם ביותר מבחינה רגשית. מאחר ולעיתים קרובות אתם מרגישים שאתם עוצרים את רגשותיכם ולא בהכרח אומרים מה שאתם חושבים, הרי שעכשיו אתם עוד יותר חסרי סבלנות פנימית ויש לכם נטייה להתפרץ בכל פעם שמישהו לא מבין אתכם ולא עושה כרצונכם.


תאומים

זוהי תקופה מצויינת עבורכם לחזק את היחסים התוך משפחתיים , כיוון שאתם חווים את ביקורה של השמש במקום המקושר עם המעגל הקרוב ביותר אליכם והוא המשפחה. זוהי גם ההזדמנות לקבל את הצעת הידידות והנסיון לפיוס מתוך המעגל המשפחתי ובכך לסגור מעגלים ישנים שהיה לכם קשה ביחס אליהם. וזאת, בגלל שהדברים התיישבו אצלכם במקומות מקומות כואבים שהיה לכם קשה לשחרר.


סרטן

זוהי אחת התקופות היותר עמוסות של חייכם שבה יש לכם לעיתים קרובות תחושה קשה שאתם נבחנים על ידי היקום ביכולת הסבל שלכם וביכולת שלכם לתקשר עם אנשים נוספים שמאוד חשובים לכם. תאלצו לברור את סדרי העדיפויות שלכם מאוד בזהירות, כיוון שנראה שכולם זקוקים לכם וכל הדברים נראים חשובים בעת ובעונה אחת. זה הזמן להיעזר בקרובים משפחה וחברים שמציעים את עזרתם.אריה

הכוכב יופיטר בא לבקר אתכם במקום החשוב לכם ביותר בתקופה הזו והוא המשפחה, כך שנראה שאתם עולים על דרך המלך. זהו זמן שבו תרגישו שאתם פורחים גם מבחינה כלכלית ויש לכם את היכולות האישיות לפתור בעיות משמעותיות שנסחבו במשך שנים ורק עכשיו הגיעו לפתרונן הנכון. הכוכב מארס מתיישר בנסיגה הנוכחית בבית העבודה שלכם וייתן לכם את הכוח הדרוש לבצע את המשימות העומדות בפניכם.


בתולה

אתם חווים תקופה מעניינת בגלל העובדה שאתם פועלים בשני מישורים שונים שכרגע לא נראה שהם מקבילים . מצד אחד אתם נמצאים בחודש נחמד בגלל ביקור הכוכב וונוס בבית הכספים שלכם והיכולת להיפתח לעוד אפשרויות כלכליות ומצד שני כוכב התקשורת שהוא גם הכוכב שלכם מתיישר השבוע מהנסיגה שלו בבית תת המודע שלכם וחושף אתכם לפחדים ישנים והתנסויות שמגיעות בעטיין.  


מאזניים

אתם עדיין עסוקים במיתוג שמכם מבחינה אישית ומקצועית ונראה שאתם מאוד מוערכים על ידי הקרובים לכם וקרבתכם מתבקשת בכל מקום. זוהי תקופה שבה אתם יכולים ליהנות מיחסים בין אשיים טובים במיוחד ובהכרה צבורית על עשייתכם. השמש נכנסת אליכם למקום המקושר עם תת ההכרה ולכן מומלץ לכם בתקופה זו להקשיב קצת יותר לתחושות הפנימיות שלכם ולפעול בהתאם.


עקרב

זוהי תקופה קשה עבורכם כיוון שאתם נבחנים כעת באחד הדברים היותר משמעותיים בחייכם והיא יכולת ההסתגלות שלכם למצבים השונים של החיים. גם אם אתם צודקים אין הדבר אומר שאתם צריכים להגיד את דעתכם בפניו של אדם עד כדי להלבין אותו. אתם חזקים ולעיתים חוזק זה עומד בעוכריכם, כיוון שאתם נתפסים כאנשים חזקים אך לא  מתפשרים. מערכות יחסים בשלב הזה עדיין לא תהיינה גלויות לחלוטין.


קשת

זוהי תקופה מאוד לא קלה עבורכם בגלל העובדה שאתם מרגישים את האנרגיה של הכוכב סטורן שגורם לכם לקחת החלטות קשות בתחומי החיים ובעיקר כספים. גם ביקורו של כוכב השפע בבית תת המודע שלכם לא בהכרח מביא לכם נחת, כיוון שאתם מתעמתים עם נושאים שונים שעולים והגיע הזמן לפתור אותן. חשוב שתהיו מאוד זהירים בכל העשייה שלכם ובמקומות שקשה לכם להחליט, מוטב לכם לקבל ייעוץ.


גדי

אתם עוברים תקופה לא קלה למרות שיש לכם יכולת להסתיר אותה על ידי התנהגות  שתיראה לאנשים שאינם מכירים אתכם שהכל בסדר אצלכם. מומלץ לכם  להיות יותר חשופים לכיוונים שהחיים מנווטים אתכם אליהם ולא לפחד לשנות מה שנראה לכם כנכון. קשיים שונים נחשפים ואתם תאלצו להתמודד איתם ולפתור אותם בצורה הטובה ביותר. הבנייה שלכם תהייה צעד אחר צעד.דלי

הכוכב מארס שהמביא איתו עשייה מתיישר מנסיגה ארוכה בבית תת המודע שלכם וגורם לכם להקשיב יותר לאני הפנימי שלכם ומשם לקבל טיפים להמשך עשייה נכונה. ייתכן ובחלק מהפעמים תמצאו עצמכם מגיבים בצורה דעתנית ואף נעימה מדי לדעתכם, אך אין ספק שחשוב מאוד שתהיו גם אסרטיביים, כיוון שלעיתים נחמדות יתר מובנת על ידי האחרים כחולשה.


דגים

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה קשה במיוחד כיוון שהיא כרוכה גם בחשבונות הנפש שאתם עושים ובצורת החיים שלכם שמשתנה בהתאם לנסיבות. לעיתים יש לכם תכונה שאתם אומרים לצד שכנגד מה שהוא מעוניין לשמוע ולא בהכרח את הדברים הנכונים. חשוב מאוד שתיגמלו מתכונה זו, כיוון שהיא גורמת לכם לעיתים קרובות מדי להיראות לא אמינים.* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי