אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .2.06.19-8.06.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .2.06.19-8.06.2019

 

טיפ לילידי השבוע

השבוע יגיע סוף סוף לבקר במזל שלכם הכוכב האחראי על מערכות יחסים בשם וונוס ויעזור לכם לפרוח בנושא זה, לאחר תקופה בה הסתרתם את רגשותיכם.


טלה

אתם נאלצים לעסוק בחלק המקצועי של חייכם בגלל ריבוי כוכבים משמעותיים בבית הקריירה שלכם ולכן נראה שעובדה זו גם גורמת לכם לקחת אחריות על מעשיכם וזאת בגלל העובדה שאתם נדרשים לעמוד בציפיות של הקרובים לכם ולהיות בסדר איתם. מאחר והקרובים במקרה זה יכולים להיות גם בני משפחה מדרגה שנייה או אפילו שלישית, נראה שיש לכם מה לאבד במקרה ותוותרו על חלון ההזדמנויות.  


שור

אתם עוברים תקופה משמעותית מבחינה כלכלית בשל הימצאותה של השמש בבית הכספים שלכם. זוהי תקופה של חודש שבה תצטרכו לחשב כמה פעמים את ההתנהלות שלכם ולהיות ערים לעובדה שאתם לא לבד בכל מה שאתם מתכננים לעשות. אתם מחוייבים לסביבה שבה אתם מתנהלים עם אנשים קרובים לכם ולכן התחשבו גם בדעותיהם לגבי תהליכים שאתם נאלצים לעבור .  


תאומים

נושאי מימוש אישי ומקצועי משמעותיים כרגע בחייכם ואתם עוברים תהליך לא נוח בשל אי הוודאות הכרוך בכך. אתם מתנדנדים וכל פעם משנים את דעתכם באשר למה שאתם רוצים לעשות. מאחר ואתם בשלב התהייה, הרי שנושא נוסף חשוב כרגע שגם אותו אתם צריכים לקחת בחשבון והוא כספים, בעקבות כניסת הכוכב שלכם מרקורי שנכנס לבית הכספים שלכם בשבוע זה.   


סרטן

הכוכב מארס שמביא עשייה נמצא כרגע במזל שלכם אך מביא גם אינטנסיביות שאינכם אוהבים אותה ולכן נראה שאתם מופעלים על ידי גורמים חיצוניים שונים שאינכם מעוניינים להיות קשורים איתם במסגרות האישיות של חייכם, אך אין לכם ברירה ואתם נאלצים להתפשר. נושאי כספים מאוד יטרידו אתכם, כיוון שהשינוי אותו אתם מבקשים לעשות גורר אחריו גם שינויים בהיבט הכלכלי ואף החברתי.


אריה

הכוכב יופיטר נמצא בבית הילדים והקרובים לכם, אך בנסיגה עד לחודש ספטמבר ולכן נראה שאינכם רואים את כל המתרחש בצורה ברורה ורהוטה ובמקום להיות עם אלה המעוניינים בקרבתכם , אתם מעדיפים לתפוס מרחק ולהפגין אי סבלנות מרובה בכל פעם שמבקשים מכם לעשות משהו המנוגד לדעתכם האישית.  מאחר ואתם מאוד עסוקים עם עצמכם, יהיה נחמד אם תקשיבו ותתיחסו גם לאחרים. 


בתולה

הכוכב מארס שנמצא במזל סרטן נמצא אצלכם בבית המעמד החברתי והחברים הקרובים לכם ולכן , לאחר שבמחצית השנה האחרונה הייתם הרבה יותר נחבאים אל הכלים , הגיע הזמן שלכם לעמוד בשורה הראשונה ולהביע את דעתכם. גם מבחינה מקצועית אתם עומדים להיות בולטים בהרבה מפעמים קודמות בהם נאלצתם להתפשר עם האחרים, ולכן חשוב  מאוד שהפעם תפעלו באומץ ובמלוא הכוח.


מאזניים

יש לכם הזדמנות לנסוע, לבלות ולטייל במקומות חדשים שעד עכשיו רק חלמתם עליהם וזאת בגלל העובדה שהשמש בשמיים מאירה לכם את המקום המקושר לחו"ל ואף כוכב וונוס שמביא פינוקים והוא הכוכב שלכם ייכנס השבוע לבית המקושר עם חו"ל ולכן אתם סוף סוף יכולים להרשות לעצמכם לחלום על מקומות רחוקים שיכולים להתאים לביקור. אל תשכחו את ענייני הבית והמשפחה שאתם צריכים לטפל בהם.


עקרב

נושאי זוגיות , יחסים וכספים מאוד מטרידים אתכם ובמיוחד מערכות היחסים שאתם נמצאים בהם עם אחרים. אינכם יכולים לסמוך על אף אחד שיעזור לכם ונראה שהעובדה שאתם לא מנסים לעשות פעולות משמעותיות על מנת לטפל בסבך ההתרחשויות בחייכם,  אינה מועילה לכם. מבחינה כלכלית זוהי תקופה מאוד מתסכלת, בגלל נסיגת כוכב השפע, ולכן מומלץ לחכות לחודש ספטמבר הקרוב. 


קשת

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד טעונה עבורכם כיוון שאתם בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת מצד אחד וגם הכוכב שלכם יופיטר שהגיע לבקר אצלכם – לא מחייך ונמצא בנסיגה. מצד שני - זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית בכל התחומים אליהם אתם שואפים להגיע. זוהי למעשה נקודת זמן שהיא תקופת שיא לכל התוכניות שהיו לכם בשנה האחרונה ועכשיו הגעתם לשלב שבו עליכם לשנס מתניים.  


גדי

נושאי זוגיות ויחסים מטרידים אתכם בגלל ביקור כוכב העשייה והיחסים הבנויים על תקשורת – מרקורי בבית השותפויות שלכם. עובדה זו מביאה איתה לנקודת שיא נקודות אישיות משמעותיות בחיים שלכם וחשוב מאוד שתשקיעו בעבודה וביחסים שווה בשווה. אתם קרייריסטים מלידה ולא מוכנים לעיתים לקבל סרוב כתשובה. מאחר וכרגע גם הכוכב שלכם סטורן מבקר במזל שלכם, ייקח עוד כשנה לפחות עד אשר תתאזנו.   


דלי

הכוכב סטורן שמביא חששות לצד החלטות, נמצא בבית תת המודע שלכם ולכן אתם נתונים ללחצים נפשיים משמעותיים וכל דבר נוטה להפחיד אתכם מעבר לפרופורציות הרגילות. גם כוכב ההפתעות אוראנוס שהוא הכוכב שלכם מקרין אליכם, כך שאתם צפויים לשינויים מעבר לסטנדרט אליו אתם רגילים. אל תפחדו משינויים עתידיים ואל תהססו לעמוד על דעתכם מול גורמים של אוטוריטה מכל סוג שהוא.


דגים

מאחר והשמש בשמיים שהוא המאור הגדול נמצא אצלכם בבית המקושר עם המעגל הראשון של חייכם, הרי שנראה שתמצאו את עצמכם מאוד נסערים בשל נושאים שעולים עכשיו על הפרק וגורמים לכם לעצבנות וזאת בעיקר בשל חוסר גבולות שלא העמדתם בזמן מול האנשים הקרובים לכם. הצורך שלכם להיות בסדר עם כולם, עולה לכם בהרבה עוגמת נפש מבחינה רגשית.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי