אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .20.01.19-26.01.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .20.01.19-26.01.2019

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב ייכנס כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי למזל שלכם ויכולת הדיבור והחשיבה שלכם יחוו יכולות של אינטואיציה גבוהה וחשיבה מחוץ לקופסא, כך שתוכלו לפתור בעיות מציקות.


טלה

זוהי תקופה שבה מומלץ לכם לחזק את מערכות היחסים החברתיות והמקצועיות שלכם , כיון שנראה שאתם נמצאים בתקופה שבה יש לכם יכולת להבליט את עצמכם ולזכות בהערכה שלה מאוד חיכיתם. ייתכן כי בתחילת השבוע תחושו גם בעייפות, כבדות ואף מצוקה פיזית. אך במידה ותדעו לנוח ולשמור על עצמכם – האיזון יישמר. אל תדחיקו את הרגשות שלכם ולמדו לבטא עצמכם כהלכה.  


שור

זה הזמן להתחיל בפרויקט יצירתי. כוכבים של מעורבות רגשית בקריירה ליד חשיבה ייחודית נמצאים השבוע בבית הקריירה שלכם. יהיו לכם אנרגיות טובות להתחיל ו/או להמשיך בכל תוכנית שכבר מזמן רציתם לעשות. הזמן במקרה הזה פועל לטובתכם גם במישור הרגשי. יש לכם יכולת למגנט אליכם את המתאימים ביותר וליהנות מכך. הקשיבו לאינטואיציה שלכם, בכל פעם שתהיו בהתלבטות כיצד לפעול.


תאומים

הכוכב וונוס שמביא איתו שיפור במערכות יחסים נמצא כרגע במקום המקושר עם כל נושאי הזוגיות שלכם וצמוד לכוכב השפע יופיטר שמביא הזדמנויות , כך שנראה שאתם בתקופה טובה מבחינה זו עם פוטנציאל להצליח במערכת יחסים שמתחילה עכשיו. למרות שאתם מזל שנותן מרחב לאחר, היזהרו בתקופה זו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם רגשית. קיימת אצלכם כרגע נטייה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים וריבים.


סרטן

הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים משמעותיים ועמוקים נמצא אצלכם בבית השותפויות והזוגיות ולכן אתם עושים שינויים מאוד משמעותיים שאפילו חשיבה עליהם יכולה לערער לכם במידה מועטה את הבטחון. אתם דואגים לשנות את סגנון חייכם והשותפים לכם לחיים נאלצים להסכים עם תוכניותיכם ומטרותיכם. השבוע תעסקו בתחום הכספי ובנסיון לסגירת חשבונות של אנשים שחייבים לכם כספים .


אריה

זהו חודש מאוד משמעותי, כיוון שאתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת. הרשו לעצמכם להיות כנים כלפי נשמתכם והקשיבו למסרים שהיא מנסה להעביר לכם. ייתכן ואתם פועלים תחת לחץ ועובדה זו קיימת בגלל שלאחרונה אתם מנסים לרצות את השותפים לכם בחיים בגלל ההבנה שאתם צריכים ללמוד להתפשר עם הקיים –נראה שהחיים  מלמדים אתכם שקשה לעשות זאת ולעיתים גם לא כדאי.


בתולה

אתם יכולים בשבוע הקרוב להיות כל כך קרובים לאנשים עד אשר אתם יכולים לקרוא את רגשותיהם.  נצלו זאת בדרך חיובית כדי שתוכלו להתקרב ליקרים לכם , מבלי ללחוץ עליהם יתר על המידה, רק שיבינו שאתם ממש רוצים בטובתם. גם נושאי עבודה יכולים להיות מאוד פוריים ואתם עשוייםם לקבל עזרה מאחרים, על מנת שתוכלו לעמוד בתוכניותיכם ולשתף בכך גם את הקרובים לכם.


מאזניים

הכוכב נפטון המביא איתו חוסר וודאות נמצא אצלכם בבית הבריאות ולכן ייתכנו מצבים בהם תרגישו חולים, אך לא תימצא לכך סיבה פיזיולוגית. התשובה תמונה בתת ההכרה שלכם ובנטייה בתקופה הזו לחלות במחלות פסיכוסומאטיות. זה הזמן להסתגר ולהפחית במגע עם אחרים. ייתכן ואנשים קרובים במשפחה הגרעינית שלכם יזדקקו לכם ואתם תאלצו לעזור להם, עובדה שתסיט אתכם ממטרותיכם הראשוניות.  


עקרב

בשבוע הקרוב תמשיכו לעסוק בענייני כספים שלכם וגם של הקרובים לכם מאחר ויש לכם יכולת להשפיע על חייהם. למרות שאתם לעיתים קרובות בהתלבטות כיצד לנהוג, אתם פועלים נכון כל פעם שאתם מקשיבים לאני הפנימי שלכם. אתם מאוד בולטים ומשאירים רושם חיובי בכל מקום בו אתם נמצאים. בשלב זה של חייכם אתם מגלים את החוזקות שלכם וביחד עם כך, אתם גם יודעים איך להפעיל את קסמיכם האישיים ולהשאיר אוירה נינוחה ורגועה.


קשת

בשבוע הקרוב תאלצו לעסוק בכל מה שקשור לענייני כספים בגלל העובדה שייתכנו אצלכם הוצאות גבוהות שלא תכננתם אותם מראש. ייתכן ולעיתים אתם חשים שנמצא לכם כל הזמן להילחם ולכן אתם צריכים ללמוד לפזר את כוחותיכם בהדרגה, על מנת שלא תישחק לכם האנרגיה. כוכב וונוס שמביא איתו גם הקלה כלכלית נמצא בבית הכספים שלכם, כך שאין לכם מה  לחשוש שלא תסתדר


גדי

מבחינה כספית אתם נמצאים בעיצומו של זמן שבו אתם נדרשים להפעיל את כל הרעיונות היצירתיים שלכם על מנת לעבור תקופה זו. יש לכם הזדמנות לעשות כסף וייתכן ובמשפחה הקרובה יהיו כאלה שמאמינים בכם וביכולות שלכם והם יעזרו לכם בכל מה שתבקשו. הרשו לעצמכם לצאת קצת מהשגרה על מנת לשווק את עצמכם בדרך הטובה ביותר ובדרך הזו להביא את רעיונותיכם להכרה ציבורית.


דלי

ייתכנו בעיות שעלולות להיווצר על רקע עסקי. הכוכב מרקורי האחראי על חשיבה ייכנס השבוע למזל שלכם , כך שיש לכם הזדמנות לשווק את עצמכם ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר על מנת שגם אחרים יכירו ביכולותיכם. ייתכן ותאלצו לשמור חלק מתוכניותיכם האישיות בסוד, אך זוהי התנהלות נכונה עד אשר תדעו שאתם באמת עושים את הדבר הנכון ובזמן הנכון. היעזרו באנשי מקצוע במידה וקשה לכם להחליט לבד.


דגים

אתם מרגישים עכשיו שהכוכב יופיטר המשפיע עליכם מטובו נמצא בבית הקריירה שלכם ומביא לכם הזדמנויות חדשות של הצלחה מקצועית והערכה מצד הממונים עליכם. העובדה שאתם מצליחים גורמת לכם לתחושה מאוד טובה ולחיזוק הבטחון העצמי שלכם. מבחינה חברתית זה הזמן גם לרכב על גל ההצלחה ולשווק את עצמכם. זוהי בדיוק הדרך הנכונה להמשיך בתוכניותיכם העתידיות ולשתף בכך גם את האחרים.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.


* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות.

לתחזית אישית, מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי