אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .21.04.19-27.04.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .21.04.19-27.04.2019

 

 

טיפ לילידי השבוע

השבוע נפתח בכך שאתם צמודים אל כוכב השינויים וההפתעות אוראנוס, עובדה שגורמת לכם לרצות לדבר ולהביע את עצמכם כמה שיותר, בפורומים המתאימים לכם.


טלה

השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית הכספים ותימצא שם גם במשך כל החודש הקרוב. זוהי בדיוק התקופה שתהיו מאוד עסוקים בכל הקשור למצב הכספי שלכם ותרגישו שהנה אתם חייבים לעשות שינוי כלשהו, כיוון שייתכן והמצב הכלכלי שלכם דורש שתעשו קיצוצים וצמצומים שנמנעתם מהם עד כה. השתדלו לא להכנס למריבות עם האנשים שקשורים אליכם מבחינה כספית.


שור

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית הכספים וגורם לכך שיש לכם ימים של עשייה ותנועה פיזית ומילולית. מאחר וכוכב מארס מביא יחד איתו את הצורך בעשייה, זהו גורם מדרבן מצויין עבורכם בגלל העובדה שקצב העשייה שלכם איטי בדרך כלל. גם כוכב התקשורת מרקורי מצידו שנמצא החודש בבית תת המודע שלכם, יעזור לכך שתהיו יותר מחוברים להחלטות הפנימיות שלכם.


תאומים

הכוכב מארס שמאוד מתאים לאישיות שלכם, נכנס למזל שלכם ועבורכם זוהי תקופה מצוינת לפנק ולהתפנק בכל תחומי העשייה החשובים לכם. זה הזמן להרשות לעצמכם לקנות אביזרים שכבר מזמן חשבתם שאתם צריכים אותם עבורכם ולא הרשיתם לעצמכם. מומלץ לכם יותר לחשוף את רגשותיכם לעיני כל, כדי לקבל פידבק מהסובבים אתכם. אין ספק שאם תשלבו גם הקשבה לתת ההכרה – תצאו נשכרים.


סרטן

השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית המקושר עם המעמד שלכם בחברה ועם הצורך שלכם להביע את עצמכם בדרך כזו שתבליט אתכם ואת יכולותיכם. מאחר ולא תמיד תצליחו  לעשות זאת, הרי שנראה שתצטרכו להשלים עם העובדה שלא תמיד אתם הקובעים וגם מעליכם יש ממונים. עובדה זו מאוד מקוממת אתכם וגורמת לכם לחשוב שאולי אתם צריכים לשנות מקום עבודה על מנת לקבל את העצמאות החשובה לכם.אריה

השמש בשמיים נמצאת אצלכם במקום המקושר עם הקריירה האישית שלכם ולכן יש לכם דחף לעבוד חזק מאוד על מנת לממש את עצמכם בדרך שכבר מזמן רציתם לעשות ובעיקר להרשים את האחרים ביכולותיכם. מאחר ולא תמיד אתם יכולים לקבל את מירב שיתוף הפעולה, הרי נראה שסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד הפעם, כך שעליכם ללמוד לשלוט בכעסים ולא להרשות לעצמכם התפרצויות.


בתולה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא בבית הקריירה שלכם ולכן נראה שהשבוע אתם מתחילים תקופה יותר טובה בכל הקשור לשיווק עצמכם בתחומים שחשוב לכם להישמע. זה גם הזמן לנסות ולחזור לקשרים ישנים על מנת לקבל מהם חיזוקים במידה ואתם בטוחים שאתם צודקים לגבי דרך התנהגותכם בנושאים מסויימים שבהם הייתם חייבים הסברים לאלה שפגעתם בהם, אך התחמקתם מלעשות זאת.


מאזניים

העובדה שאתם נמצאים בחצי השנה שלאחר יום ההולדת מחדדת אצלכם תחומים בהם מאוד חשוב לכם לבטא את עצמכם ועכשיו אתם מרגישים שהגעתם לנקודת המפנה שהיא סוג של אל חזור ובמידה ועכשיו לא תממשו תוכניותיכם כפי שכבר מזמן רציתם , הרי שייתכן ואתם מאבדים אפשרות שאולי לא תחזור. נסו לגייס תמיכה וגם כספים מאחרים על מנת שעוד אנשים ייקחו חלק באחריות.


עקרב

העובדה שהכוכב סטורן שמביא הכרח לשינוי, נמצא בבית הסביבה הקרובה שלכם גורם לכך שיש לכם צורך לשנות לשפר ולשדרג את המקום בו אתם חיים. גם אם אתם חשים קושי, הרי שהוא נובע מההכרח לעשות שינוי למה שמתאים לכם יותר. עד היום זרמתם עם מה שקיים ולא באמת מימשתם את עצמכם והנה החיים דוחקים בכם להחליט מהם סדרי העדיפויות שלכם על מנת שבאמת תוכלו להצליח.


קשת

אתם נמצאים בתקופה שבה לקחתם על עצמכם אחריות כלכלית רבה שאולי בתחילה הבהילה אתכם במקצת, אך עכשיו אתם נושאים אותה על גביכם בהנאה מכיוון שהעשייה גורמת לכם להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם. התכונות שעכשיו בולטות אצלכם יותר הן אלה שהיו חסרות לכם עד עתה כדי להשלים את חוסר הבטחון שהייתם שרויים בו ולאט לאט הפעם הדברים יסתדרו לכם על הצד הטוב ביותר.


גדי

הכוכב סטורן שמביא איתו עשייה מתוך קושי בגלל המודעות שאינה מניחה לכם להישאר במקום שאתם נמצאים, נמצא הפעם במזל שלכם וגורם לכם שוב ושוב להרגיש שאתם מתאמצים על כל דבר שאתם מנסים להצליח בו. מצד אחד אתם מנסים להתעמת עם הקשיים ומצד שני לעיתים קרובות מדי, אתם בטוחים שעשיתם כל מה שהיה הכרחי עבורכם על מנת להצליח. אל תתיאשו – המשיכו לנסות.  


דלי

המקום בו אתם חיים מאוד מעסיק אתכם ואינכם בטוחים כיצד אתם יכולים לשפר את הסביבה הטבעית שלכם כיוון שאתם מאוד שקועים בתוך עצמכם. על מנת לראות את התמונה בשלמותה, חשוב שתצאו קצת אל מחוץ לנסיבות על מנת שתראו את כל המכלול. זה גם הזמן לשפץ את כל הטעון שיפוץ ולהרשות לעצמכם להתפרע במקצת על מנת שתרגישו שהנה עשיתם משהו חדש וייחודי שירענן אתכם.


דגים

אתם עסוקים מאוד עם כל המעגל המשפחתי הקרוב ביותר אליכם ונהנים לעזור לכולם על מנת למלא את עצמכם ואת היכולות שלכם. מבחינה כספית אינכם מתוגמלים כמו שבאמת מגיע לכם ונראה שאתם אפילו מוותרים על כך ולא תמיד מתעכבים על מנת לנסות להיות מסופקים גם רגשית. כיוון שכך, הרבה פעמים אתם חשים בתסכול של חוסר וודאות ונשארים בתקווה ובציפיה שהדברים ישתנו , אך בנתיים אינכם עושים כלום.

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי