אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .23.09.18-29.09.2018

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב תוכלו לגייס אנשים מהתחום הפיננסי שיוכלו לעזור לכם לבדוק את  התחום הכספי כיוון שיש לכם הזדמנויות להתחלות חדשות מבחינה כלכלית.


טלה

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום הולדתכם וזה הזמן לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים. נראה שיש לכם צורך לבדוק את ההתנהלות האישית שלכם מול המשפחה ואכן תקבלו את האישורים מהם לכך שאתם צריכים להשקיע הרבה יותר, כדי שיורגש שאכן אתם נותנים מעצמכם. זה הזמן לנסות ולהשקיע יותר זמן איכות עם המקורבים לכם, כיוון שנראה שהם זקוקים לכם יותר משהם מוכנים להודות בכך.


שור

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם בבית המקושר עם יחסים אישיים וגם מקצועיים ולכן זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לבדוק מה אתם יודעים על השותפים שלכם שעדיין לא ידוע לכם, כיוון שעכשיו זה הזמן לבצע שינוי. במידה וכבר תיכנסו למחוייבות יהיה לכם קשר יותר לפרוץ את הדרך החוצה במידה ותתחרטו. ואולם, מאחר וגם כוכב השפע נמצא אצלכם בבית הזוגיות זה בדיוק הזמן לפתח קשרים ולא לחשוש.


תאומים

בשבוע הקרוב מומלץ לכם להשקיע את זמנכם בתחום ההמקצועי. וונוס הכוכב האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם עבודה ולכן זה גם הזמן לנסות ולדחוף את עצמכם דרך יחסי אנוש בעבודה ובכך להעלות את ערככם בעיני האחרים. ליחסים בין אישיים תהייה משמעות מאוד גדולה בשבוע הקרוב, כיוון שלמעשה היא תהווה פתח כלשהו ליצירת מערכות יחסים טובות יותר, שיקדמו אתכם בהמשך.


סרטן

השמש בשמיים וגם כוכב התקשורת נמצאים אצלכם בבית המשפחה ולכן נראה שבשבוע הקרוב תהיו עסוקים מאוד עם נושאי משפחה. אתם צריכים לבדוק עם עצמכם האם אתם מתנהלים נכון כלכלית על מנת שתוכלו להסתדר עם כל ההוצאות החדשות. אתם מחוברים מאוד לאנשים צעירים מכם וגם לקרובים לכם והשבוע יהיה לכם צורך ורצון לבלות איתם הרבה שעות איכות.


אריה

הכוכב מארס נמצא בבית השותפויות שלכם ולכן אתם יכולים להצליח ולקבל את האנרגיות הדרושות לכל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הזה. מאחר ותהיו נוחים לכעוס ולהתרגז בגלל מעבר כוכב מארס שמביא איתו גם צורך במלחמתיות, חשוב מאוד שתלמדו לנתב את הכעסים שלכם למקומות אחרים. ייתכן וחלק מבני המשפחה יכולים לחשוב שאתם פועלים לא נכון ואינכם עושים את המקסימום, על מנת להצליח בתחומים החשובים לכם.  


בתולה

בפרק זמן זה של חייכם אתם פועלים מתוך מחשבה מאוד עמוקה של מהם הנושאים שמנהלים אתכם בחיים. קיים בכם צורך לקבל תשובות בכל הנוגע להתנהלות הכספית שלכם על מנת שתדעו כיצד להמשיך ולהתנהל בצורת חייכם. ייתכן ואינכם בטוחים שאתם במקום הנכון, אך כל הסביבה תומכת בכם וסומכת עליכם מאוד כדי שתוכלו לעשות את המקסימום שאתם מבינים שמוטל עליכם על מנת לקדם את עצמכם.


מאזניים

הכוכב מרקורי נכנס למזל שלכם ולכן זה הזמן הנכון לבדוק איזה עוד דברים אתם יכולים לעשות עבור עצמכם על מנת להתפתח ולהתקדם. נצלו קשרים אישיים שיעזרו לכם להתקדם בחיים באופן כזה שתוכלו להיעזר בהם בהמשך. גם מבחינה כספית זה הזמן שדברים נפתחים עבורכם ותוכלו להפעיל עוד אנשים וחברים קרובים, כך שדרכם תוכלו להתרחב כלכלית.


עקרב

הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם כך שזוהי תקופה טובה להתחלת התחלות חדשות הן במישור האישי הרגשי והן במישור הכספי. כוכב זה שמביא איתו מערכות יחסים טובות, מבקר אצלכם וגורם לכך שאתם חווים התחלות חדשות ומשמחות. הרשו לעצמכם ליהנות כמה שיותר כיוון שאתם בתקופה טובה ואינכם תמיד חייבים להביע את דעתכם , אלא להשאיר אותה לעצמכם .  


קשת

נראה שמבחינה חברתית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם כיוון שהשמש בשמיים מבקרת אצלכם במקום הידוע כמביא אירועים חברתיים משמחים. כמו כן, נראה שתעדיפו לא לחשוף את רגשותיכם ותעדיפו לשמור אותם לעצמכם. ושוב, אל תתנו לחששות ולפחדים לנהל אתכם מעבר למה שאתם מסוגלים להכיל. מצאו דרכים לשחרר את הכעסים הפנימיים שלכם.


גדי

אתם נמצאים בתקופה שבה המניות שלכם בעלייה. נראה שאתם מבוקשים בכל מקום ואנשים משחרים לפתחכם. המילה שלכם הינה משמעותית מאוד ואנשים אוהבים אתכם בעבור מה שיש לכם להציע. למרות שאתם מייחלים לקשר עמוק בהחלט, ייתכן שאתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה נכנסים הרבה אנשים לחייכם אך לא בהכרח גם נשארים איתכם לאורך זמן , כיוון שהיחסים הינם יותר על בסיס חברתי.  


דלי

הכוכב מארס המביא איתו עוצמות ועשייה יבקר אצלכם במזל למשך כל החודש הקרוב לאחר תקופה ארוכה של נסיגה ויביא איתו את הרצון שלכם להתפתח ולהצליח. מיקום זה יסמל גם את היחס שלכם לשיתוף וליחסים בין אישיים. נראה שאתם נמצאים בהתלבטות כלשהי, בין מה לעשות שטוב לכם באופן אישי ובין מה לעשות כדי לשמח את האחרים. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט שאתם נמצאים בסדר העדיפויות הראשון.


דגים

אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינה חברתית ואישית והיום שלכם מלא בתנועה עד כדי כך שאתם יכולים להתיש את עצמכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשחרר קצת לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח. הקשיבו לצרכים הכי עמוקים שלכם שנובעים מתוך תת המודע ונסו לשחרר מעצמכם את הצורך להוכיח לעצמכם שאתם אהודים על ידי אחרים, בכך שאתם מוותרים על הצרכים של עצמכם לטובתם של האחרים.
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי