אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .24.02.19-02.03.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .24.02.19-02.03.2019

טיפ לילידי  מזל השבוע

בשבוע הקרוב היכולות האינטואיטיביות שלכם יהיו גבוהות במיוחד, בגלל העובדה שכוכב המסמל רוחניות ומוכר בשמו נפטון משפיע עליכם לטובה ונמצא במזל שלכם.


טלה

זוהי תקופה מצוינת עבורכם לחזק את המעמד האישי שלכם בקריירה בגלל העובדה שבית הקריירה שלכם מואר על ידי הכוכב המקושר עם יחסים בין אישיים כמו וונוס והכוכב סטורן שיכול לקבע לטובה את התקשורת עם הזולת ולתת לכם את האחריות הדרושה לשינויים המתאימים. זה הזמן הנכון לכם. גלו סבלנות כלפי אלה שלא מנהלים את החיים כמוכם.


שור

בית החברים האישיים שלכם, כמו גם חברים על רקע מקצועי מושפעים על ידי הכוכבים שאחראים על התקשורת ומוארים על ידי השמש בשמיים באור חיובי ולכן זה הזמן לבדוק עם האנשים בסביבתכם הקרובה , כיצד הם יכולים להשפיע ולעזור לכם בנושאים אלה. ייתכן ותקבלו עזרה שלא תוכלו לסרב לה גם אם כרגע אינכם יכולים לנצל את כולה לטובתכם.


תאומים

אתם נמצאים בתקופה רגישה שבה אתם מתלבטים ביניכם לבין עצמכם מה לעשות וכיצד להמשיך עם העיסוק שלכם מבלי לפגוע בעצמכם. התלבטויות אלה עלולות לקחת מכם אנרגיה ולכן חשוב שתרשו לעצמכם פסק זמן כלשהו שיאפשר לכם זמן למחשבה. בית הזוגיות שלכם עומד להיות מופעל על ידי הכוכב יופיטר שמביא המון אפשרויות והזדמנויות בנושא זה ולכן חשוב במיוחד לפעול במתינות.


סרטן

נושאים חברתיים שונים והמימוש שלכם כדי לעזור במקומות אלה עשוי לעזור לכם למצב את עצמכם בצד הנכון של המפה, אם רק תפעילו את החלק הנוסף באישיותכם והוא היכולת לדרוש באסרטיביות את מה שמגיע לכם. ייתכן ולא  תקבלו את כל מה שאתם רוצים וצריכים , אך הפעם יש לכם יכולת לנווט את הצרכים שלכם בצורה כזו שתוכלו לממש את התוכניות של


אריה

הכוכבים המקושרים עם יחסים בין אישיים נמצאים במקום פחות מפרגן עבורכם ולכן  נראה שאין לכם יותר מדי סבלנות לשמוע אחרים ואתם מעדיפים להתכנס בתוך עצמכם. ייתכן שכל מה שקשור למעגל הראשון של חייכם מפעיל אתכם ואתם בטוחים שאתם רוצים לשנות את הנושאים שלא מוצאים חן בעיניכם. מסתבר שהקשורים לכם אינם מעוניינים לשתף פעולה איתכם ואתם סובלים בשל כך.


בתולה

אתם נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן זוהי תקופה מאוד משמעותית בגלל העובדה שאתם מתלבטים מה כדאי לעשות ואיך  להמשיך עם כל התוכניות העתידיות שלכם. זוהי תקופה שתיזכר כחשובה גם בעתיד, כיוון שכוכב השפע שמבקר הפעם בבית המשפחה שלכם מאפשר לכם שינויים טובים במעגל הראשון של חייכם ואתם בהתלבטות לגבי אופן הביצוע.


מאזניים

נושאי עבודה מאוד משמעותיים עבורכם בשלב זה כיוון שאתם זקוקים להרבה אנרגיה כדי ליישם את תוכניותיכם ולהוציאן לפועל. ואולם המחויבות שלכם למשפחת המוצא, גורמת לכך שאתם משקיעים זמן רב מעצמכם על מנת לקדם תוכניות שנראות לכם חשובות בתחום המשפחתי. נסו לשלב בין הרצונות להשקיע במשפחה לצד העבודה , בילוי זמן איכות ומיזעור אכזבות.  


עקרב

הכוכב מארס נמצא בבית הזוגיות שלכם ומעניק לכם שפע של אנרגיה ותוכניות בתקופה זו של חייכם. כוכב זה מקושר עם המזל שלכם ונותן גם את הכריזמה והעוצמות הדרושות לכם, על מנת לפעול בצורה הטובה ביותר. ייתכן ואנשים קרובים אליכם במעגל הראשון של חייכם לא יאהבו את העובדה שאתם פועלים בעיקר כדי לממש את עצמכם ופחות מתחשבים באחרים.


קשת

הכוכב סטורן שיושב בבית הכספים שלכם, לא מאפשר לכם להרגיש חופשיים ולעשות מה שנראה מתאים ונכון לכם. במקביל, מבקר במזל שלכם הכוכב יופיטר שמביא הזדמנויות ומקצין במידה מסויימת את התחושה שאינכם יכולים לפעול בצורה חופשית. עליכם להישאר מתונים ואת ההזדמנויות לבדוק באופן יסודי על מנת לא ליפול בפח של אופטימיות יתר


גדי

חששות ופחדים שונים עולים וצפים כרגע על פני השטח כיוון שכוכב השפע נמצא במקום שיכול לעזור לכם בהתמודדות עם הכוחות הפנימיים שלכם, הוא בית תת ההכרה. מהלך זה גורם לכך שנושאים שונים יוצאים אל פני השטח. במידה ותצליחו להתמודד עם העובדה שאתם חייבים לעשות שינוי בעקבות התובנות שלכם , הרי שההצלחה העתידית מובטחת לכם בדיוק כפי שרציתם.


דלי

הכוכבים שמביאים איתם תקשורת טובה נמצאים בבית הכספים שלכם וגורמים לכך שיש לכם מזל בנושאים שאתם בוחרים להתמודד איתם ולהגיע לתוצאות טובות. ייתכן שמבחינה מקצועית לא תצליחו להתמודד כפי שאתם רוצים עם כל התוכניות ועובדה זו תגרום לכם להגיב בצורה אגרסיבית למדי אל אנשים קרובים. מומלץ לכם למתן את תגובותיכם במקביל ללימוד היכולת של דחיית סיפוקים.


דגים

אתם ילידי יום ההולדת הגעתם לימים אלה עם תחושה נוגה במקצת כיוון שאתם מרגישים שהקרובים אליכם אינם מבינים ללבכם כפי שהייתם רוצים. הבדידות דופקת בדלת ואתם אינכם יכולים לאפשר לעצמכם להחצין את רגשותיכם האמיתיים. זה הזמן שלכם לפתוח מעגלים עם אנשים שונים בתחום חייכם האישיים שלאחרונה אתם יודעים שהתאכזבו מכם ומדרככם.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי