אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .24.03.19-30.03.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .24.03.19-30.03.2019

טיפ לילידי  מזל השבוע

השבוע הוא זמן מתאים להשקיע יותר מרץ ואנרגיה בכל הקשור לתחומי הקריירה שלכם, מבלי לשתף את האחרים במטרותיכם העתידיות, אלא בעשייה בלבד.


טלה

במהלך החודש הקרוב תהיו מחוברים יותר אל תת המודע ולצרכים של הסביבה שלכם כיוון שהאינטואיציה תהיה טובה מהרגיל. זה בדיוק הזמן שבו עליכם להקשיב רק לעצמכם גם אם היא תהייה שונה מהאחרים. אתם מקבלים עכשיו מסרים ותובנות מאוד עמוקות כיצד להמשיך ולהתנהג עם הסובבים לכם וגם מה ואיך לפעול מבחינה עתידית כלכלית.


שור

זוהי תקופה מצוינת מבחינה חברתית, כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם היכולת שלכם למנף את עצמכם מבחינת המעמד האישי על ידי הכרויות עם האנשים המתאימים. אל תתביישו לנהוג עניינית בכל פעם שמזמינים אתכם למקום מסוים והרשו לעצמכם לעשות סדרי עדיפויות שיכולים לעזור לכם להתפתחות האישית ופחות להתחשב בצורכי האחרים.


תאומים

כל מה שקשור לנושאי קריירה עומד אצלכם בפני שינוי בגלל העובדה שנלקחת מכם אנרגיה רבה מאוד עד כדי כך שאתם מרגישים שחוקים. ייתכן ותקבלו בשורות טובות שירככו לכם את הצורך להחליט כיצד אתם יכולים לשאת בעומס האישי מול העומס המקצועי ולכן הרשו לעצמכם לקחת פסק זמן, עד אשר תגיעו להחלטות המתאימות שעדיף שתיקחו עם סיום הנסיגה בסוף החודש.


סרטן

תפיסת העולם שלכם עומדת להשתנות כתוצאה מכל מה שאתם חווים כרגע בחייכם. ייתכנו קשרים עם אנשים שונים בגלל העובדה שאתם צריכים להתייעץ עם אנשי מקצוע שיכולים לעזור לכם כיצד לפעול בתקופה עדינה זו. ייתכנו מעתה שינויים משמעותיים גם בגלל העובדה שהשמש בשמיים מעמתת אתכם עם נושאי קריירה ומביאה לשינויים משמעותיים.


אריה

הכוכב יופיטר המקושר עם שפע והצלחה נמצא אצלכם בבית היצירה עד ליום הולדתכם כך שזה בדיוק הזמן שבו יש לכם פוטנציאל להצליח בתוכניותיכם לטווח הארוך ולהפעיל את היצירתיות שבכם. נראה שאכן תצליחו ליישם את מטרותיכם הקרובות וגם הרחוקות ולכן מומלץ שתשקיעו ביצירת קשר משמעותי עם אנשים קרובים כמו בני משפחה ועוד כאלה שאתם חייבים להם תודה.


בתולה

זוהי תקופה מאתגרת כיוון שאתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ומרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם שותפויות. כיוון שכך, נראה שאתם נמצאים בסוג של דילמה כיצד אתם רוצים להמשיך ולהתנהל מבחינת יחסי האנוש שנדרשים מכם, הן במשפחה והן מבחינת יחסי עבודה. חכו עוד כחודש עד ליציאת הכוכב שלכם מרקורי מנסיגה כדי להגיע להחלטות.


מאזניים

שבוע זה עומד להיות מאוד אינטנסיבי עבורכם כיוון שמרבית הכוכבים נמצאים בבית העבודה שלכם, עובדה שמלמדת על כך שתאלצו לעמוד בהרבה התחייבויות אישיות בגלל צורת העבודה שלכם. נראה שתצליחו לעמוד בעומס הרב שלכם גם אם הוא יהיה הרבה מעל היכולות שלכם או ממה שהורגלתם אליו. במקביל, אתם חייבים ללמוד להקשיב לגוף שלכם ולא להגיע למצב של התשה.


עקרב

הכוכב מארס שמביא עשייה נכנס לבית הכספים שאמורים להתקבל מאחרים וכאלה שאולי אפילו ויתרתם עליהם. עובדה זו מלמדת שדברים שלא עשיתם בצורה מסודרת בתקופה האחרונה מבחינה כספית, יהיו כאלה שיצופו ויעלו על פני השטח על מנת שתוכלו לשפר ולפעול בצורה שונה ויעילה יותר. למרות חוסר הרצון שלכם להתעמת עם נושאים אלה, נראה שלא תהייה לכם ברירה.


קשת

אתם מרגישים את כובדו של הכוכב סטורן שמביא איתו עיכובים וקשיים ונמצא אצלכם בבית הכספים ולכן נראה שאתם חושבים פעמיים באם לעשות מהלך כלשהו מבחינה כלכלית. למרות שבדרך כלל אתם אמיצים ואין לכם בעיה לקפוץ למים עמוקים בכל תחום, הרי שהפעם בגלל העובדה שגם כוכב השפע יופיטר עומד להיכנס לנסיגה – חשוב שתלכו עם האינטואיציה ותדחו החלטות משמעותיות.


גדי

שני כוכבים מאוד משמעותיים אך שונים מאוד באופיים זה מזה נמצאים במזל שלכם והם סטורן הכוכב שלכם שמפחד משינויים ורוצה להשאיר אתכם בעבר ומנגד, הכוכב פלוטו שרוצה ומבקש מכם למחוק את העבר ולהתחיל חיים חדשים במקומות שחשוב לכם לעשות זאת ולהפסיק לפחד ממה יגידו אנשים עליכם, במידה ותחוללו שינויים מהפכניים בחייכם.


דלי

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית הכספים עובדה שמלמדת על כך שכרגע מתנהלת בחייכם פעילות מאוד אינטנסיבית סביב כל הנושא הכספי. זה בדיוק הזמן לבחון את ההתנהלות שלכם ולבדוק האם אתם פועלים נכון. מאחר ואתם אנשים מאוד אינדיבידואליסטים באישיותכם, הרי שקשה לכם לקבל הכוונה ובכל זאת , זה בדיוק הזמן ללכת ולהתייעץ עם אנשים מביני עניין.


דגים

מרבית הכוכבים נמצאים עכשיו במזל שלכם עובדה שמלמדת על כך שאתם נמצאים בתקופה שיש בה פעילות רבה ואתם נדרשים לעשייה רבה על מנת להוכיח שיש לכם מה להציע. כל זה יכול לבוא בתחום המקצועי ששם נדרשת כרגע מירב תשומת הלב. במידה ובשנה הקרובה תעמדו בציפיות של האחרים מכם, הרי שדרככם אל ההצלחה סלולה עבורכם.

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי