אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .25.08.19-31.08.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .25.08.19-31.08.2019

 

טיפ לילידי השבוע 

כוכבים רבים נמצאים במזל שלכם ויאפשרו לכם שבוע ואף חודש אינטנסיבי במיוחד. נצלו כל הזדמנות שמגיעה אליכם.


טלה

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית העבודה, כך שנראה שנושא זה מעסיק אתכם במיוחד וגורם לכם לטפל בנושאים מקצועיים רבים שמזמן הטרידו אתכם. במידה ואתם עדיין חשים בחוסר סיפוק בעבודה, מומלץ לכם לחשוב על אפשרויות חדשות שיכולות למנף אתכם, כיוון שנראה שאתם חיים עכשיו דרך עבודה והצורך שלכם לממש ולהוכיח את עצמכם בדרכים רבות הוא רב במיוחד. 


שור

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית המוגדר כמקום המשויך לביטוי האישי שלכם, דרך יצירה ותחביבים שגורמים לכם למלאות ולסיפוק. כמו כן, נראה שאתם מחוברים לאנשים צעירים מכם במשפחה ועכשיו זה הזמן לבטא ולממש את הרצון שלכם ליחד. אתם מהווים דוגמא לאחרים, כך שחשוב שתרשו לעצמכם לבטא את עצמכם במלוא מובן המילה, כך שלמקורבים לכם יהיה מודל לחיקוי. 


תאומים

הכוכב יופיטר שמביא איתו הנאה ויצירה התיישר בבית השותפויות שלכם לאחר תקופה ארוכה ונראה שתחושת הרווחה מביאה איתה את הצורך לבזבז כספים להנאות שעד היום לא הרשיתם לעצמכם. זה הזמן לפנק את עצמכם, כיוון שנראה שלא תמיד היו לכם תנאים טובים כפי שהם היום ולכן כדי לפצות את עצמכם ייתכן ותהיו נוטים לבזבזנות יתר, אך אל תרגישו בשל כך רגשי אשם. 


סרטן

הכוכב וונוס נמצא בבית הכספים שלכם כך שעבורכם זו חגיגה. תקופה של אירועים אישיים ומשפחתיים שיכולים לגרום לכם להרגיש מאוד אהובים ורצויים על ידי אחרים. יש לכם צורך לפנק ולהתפנק וזה בדיוק הזמן שבו תוכלו לומר לעצמכם שהנה הגיע גם הזמן לדאוג לאחרים הקרובים אליכם, בשל אירועים משמחים. גם הכוכב מרקורי שהוא כוכב התקשורת שנמצא בבית הכספים גורם לכם להתנהלות חדשה על רקע כספי


אריה

אתם לאחר יום ההולדת שלכם עם מסקנות ותובנות חדשות לחיים. כוכבים מאוד משמעותיים נמצאים בבית הכספים שלכם, כך שתקופה זו היא מאוד משמעותית עבורכם ועליכם לוודא שאינכם עושים שום צעד כלכלי שאינו נכון עבורכם, רק בגלל הצורך שלכם להראות לאחרים שגם אתם יכולים לעמוד בתנאים המאפשרים לכם לעמוד בסטנדרט המצופה מכם. התנהגו בתבונה. 


בתולה

מבחינה אישיותית זוהי תקופה טובה לחזק את מערכות הקשרים הבין אישיים שלכם, על רקע העובדה שאתם מאוד מרגישים חזקים ותורמים לקרובים לכם ולמעשה בדרך כזו אתם גם נתרמים על ידי האחרים. מרבית הכוכבים בשמים נמצאים במזל שלכם, כך שעכשיו אתם מרגישים עם אנרגיות חזקות, למרות שנהוג לומר שסביב תקופת יום ההולדת קשה יותר. אתם בשבוע טוב עבורכם - נצלו זאת.


מאזניים

אתם נמצאים בתקופה שבה נכנסתם מרצון להסגר נפשי וחברתי. נראה שנושאים רבים שתכננתם אותם לא יצאו לפועל בשל תכנון לקוי, שבו לא חשבתם על כל האפשרויות העומדות בפניכם. חשוב מאוד שתיקחו לעצמכם פסק זמן ותארגנו את המחשבות והחשיבה שלכם מחדש. כל תוכנית חדשה שאתם מתכננים, עדיף שתתייעצו קודם לכם ותממשו אותה רק לאחר יום ההולדת שלכם. 


עקרב

הכוכב מארס שהוא השליט השני של המזל שלכם נכנס לבית החברים והמעמד החברתי שלכם, לביקור למשך כל החודש הקרוב. משמעות עובדה זו היא כי תקבלו את הכוחות הנדרשים על מנת לפעול בכל התחומים החברתיים החשובים לכם. עדיף שבזמן זה תצאו כמה שיותר כדי שתגיעו למקומות ולאנשים הנכונים, שיעזרו לכם להתפתח. זה בדיוק הזמן הנכון לפתוח לעצמכם דלתות חדשות. 


קשת

בחודש הקרוב  יהיו כוכבים רבים אצלכם בבית הקריירה ונראה שאתם עומדים להגיע לשיא חדש ומשמעותי, לאחר תקופה ארוכה שבה ניסו לשים לכם מכשולים. הרשו לעצמכם לקחת אחריות בתחום זה ואפילו אחריות חדשה ומאתגרת שאתם קצת חוששים ממנה. זה בדיוק הזמן והרגע שלכם להראות את יכולותיכם וגם הכוכב שלכם יופיטר שידוע ככוכב המיטיב שיצא מהנסיגה, יעזור לכם בכך. 


גדי

זוהי תקופה מתאימה לחיזוק מערכות היחסים האישיות והאינטימיות שלכם כיוון שנראה שבצורך שלכם לחיפוש מהות ומשמעות בחייכם, לא תמיד הייתם עם האנשים הנכונים עבורכם ולכן זה הזמן לברור את היקרים לכם ולעבוד על הקשר שביניכם. מומלץ לכם שזו תהיה מטרתכם בחודש הקרוב, עד אשר תגיעו לבשלות המתאימה לכם. שנו תפיסת חשיבה ותראו שאתם חשים בהקלה.   


דלי

עברתם תקופה מאוד לא פשוטה ומאוזנת ולכן מומלץ לכם לקחת לעצמכם זמן לחשיבה ולהחלטה, מה מתאים לכם ומה לא. אלה מכם שנולדו בשליש הראשון של המזל , עדיין צפויים לשינויים, אך יהיו אלה שינויים שסופם טוב עבורכם  - כך שאין לכם מה לפחד מהם. נסו לבסס את הקשרים האישיים והחברתיים שלכם על בסיס כנה ואמיתי ותחושו בהנאה איך אתם נותנים ומקבלים בחזרה לקרובים לכם. 


דגים

החודש נכנסו כוכבים רבים לבית השותפויות שלכם בחיים המקצועיים והאישיים ולכן נראה שתהיה לכם הרבה מאוד עבודה לעשותה, אך מצד שני במידה ולא תקשיבו לצרכים האמיתיים של עצמכם אתם צפויים לויכוחים ולמריבות על רקע תפיסת חיים שונה. זה בדיוק הזמן להקשיב לעצמכם , לגוף שלכם ולצרכים האמיתיים שלכם ולא לאפשר לאחרים לסחוט אתכם יתר על המידה. הכול בפרופורציה. 
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי