אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .26.08.18-1.09.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .26.08.18-1.09.2018

טיפ לילידי השבוע

לילידי השליש האמצעי והאחרון של המזל מומלץ להמשיך לנצל את מעברו של כוכב יופיטר המביא איתו הזדמנויות טובות ויוצר אצלכם זוויות טובות שמאפשרות לכם התחלות חדשות.


טלה

כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית העבודה והקריירה כך שנראה שנושא זה מעסיק אתכם במיוחד ואתם מטפלים בנושאים שכבר מזמן הטרידו אתכם. במידה ואתם עדיין בחוסר מנוחה מומלץ לכם לממש את עצמכם דרך מדיטציה וחיבור לנפש. זמן טוב לטפל בתחושות הפנימיות שלכם דרך ריפוי בעיסוק כלשהו ואף לשתף אנשים קרובים בתוכניותיכם. זה הזמן לקחת פסק זמן ולאזן בין עבודה לבריאות.


שור

הכוכב שלכם וונוס שמביא איתו הרבה עשייה ותשומת לב לנושאים של כספים ומערכות יחסים נמצא כרגע בבית העבודה שלכם , כך שנראה שזוהי תקופה מאוד לא פשוטה עבורכם ואתם יכולים למצוא את עצמכם מתעקשים מול השותפים לכם בחיים או בעסקים עד שיבינו שאתם אכן פועלים לטובתם מבחינה חומרית ומקצועית. בכל הקשור לנשיאה בנטל הכללי של המשפחה, נראה שאתם צודקים בדרך ראיית חייכם.


תאומים

כוכב התקשורת המזוהה עם המזל שלכם סיים את נסיגתו במקום המקושר עם הסביבה הטבעית שלכם , עובדה שמלמדת על כך שיש לכם רצון להשקיע בשיפור היחסים הסביבתיים שלכם ואף לעשות אקט כלשהו שייתן לכם את התחושה שהנה דברים זזים בחייכם לטובה. נראה שלא כולם מוכנים לחשוב בדרך שאתם מבינים – אתם מתוסכלים  ומנסים לפצות עצמכם.  


סרטן

כוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות ומשמעות עובדה זו היא כי אתם עסוקים עד מאוד בכל מה שקורה במעגל הראשון של חייכם. ייתכנו גם בשורות משמחות לצד בשורות רציניות יותר ואתם תצטרכו לנווט בין השניים. כמובן שזה בדיוק הזמן שבו אתם צריכים להישאר מאוזנים ולהשתדל לקחת לעצמכם פרקי זמן למנוחה. צפו לבשורות טובות במעגל המשפחתי הקרוב לכ


אריה

כוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם בבית העבודה , כך שזה בדיוק הזמן המתאים עבורכם לעסוק בענייני כספים הנוגעים לנושא זה וראויים שתשקיעו בכך מחשבה כיצד אתם יכולים למנף ולשווק את עצמכם. כוכב התקשורת יצא מהנסיגה לאחרונה במזל שלכם ועובדה זו עומדת לזכותכם בכך שאתם יכולים לשכנע את הסובבים אתכם בכל אשר אתם מעוניינים ולהגיע בכך למטרות שאליהם כיוונתם.


בתולה

מבחינה אישית מאחר ומרבית הכוכבים נמצאים במקום המקושר עם  יצירתיות ואנשים שקרובים לחייכם אך ייתכן וגם צעירים מכם, זה בדיוק הזמן להרשות לעצמכם לאבד שליטה במידה מועטה, לצאת מהשבלונה שבה אתם חיים ולהרשות לעצמכם לבחור חיים שיש בהם גם יצירה ומעט קלילות. שתפו את הקרובים לכם במטרותיכם ותיראו כמה שהם שמחים בשבילכם על שינוי תפיסת עולמכם.


מאזניים

מבחינה אישית ורגשית אתם עומדים לקבל עזרה מאנשים קרובים אשר יסייעו בידיכם להתחבר לצד הפחות חזק שלכם - הוא הצד הרגשי. אתם מנסים לשמור על קור רוח בכל מצב. הכוכב וונוס המקושר איתכם ואחראי גם על האסתטיקה וגם על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום שמבקש לפרוץ החוצה, ולכן זה הזמן להנאות וגם לטפח את הכישרון שלכם ליחסי אנוש ולקבל את מלוא הפידבק לכך.


עקרב

הכוכב יופיטר שמביא מזל והצלחה נמצא במזל שלכם וימשיך להיות גם בחודשים הקרובים ולכן נצלו עובדה זו להתחלות החדשת בחייכם שכל כך חיכיתם להם . משמעות עובדה זו היא גם כי תקבלו את הכוחות הנדרשים על מנת לפעול בכל התחומים החשובים לכם. הנושאים הכספיים ימשיכו להיות משמעותיים עבורכם בפרק זמן זה וחשוב שתפעלו גם למען העתיד המקצועי שלכם.  


קשת

השמש בשמיים נכנסה אליכם לבית הקריירה ונותנת לכם יותר כוחות מבעבר להשלים נושאים חשובים בחייכם. מצד שני הכוכב סטורן שעכשיו מבצע נסיגה בבית הכספים שלכם ממש גורם לכם להרגיש פחות טוב עם עצמכם ויותר חלשים ורגישים מבעבר. זה בדיוק הזמן הנכון ללמוד לקחת לעצמכם זמן פנוי ואפילו בכוח על מנת לגייס מתוך עצמכם את המשאבים החיוניים הדרושים להגיע להבראה מוחלטת.  


גדי

זוהי תקופה מתאימה לניסיון לממש קשרים בין אישיים בנושאים המאוד חשובים לכם והם הנושאים הקשורים לקריירה ולרצון שלכם להידחף חזק בנושאים אלה על מנת להוכיח את יכולותיכם שהן בהחלט לא מבוטלות. חיזוק מערכות היחסים החברתיות והאישיות שלכם יהיה מאוד חשוב כיוון שישנם אנשים לא מעטים שבטוחים שאתם פועלים אך ורק עבור טובת עצמכם ופחות רואים את הזולת .דלי

אתם נמצאים היום בתקופה שהיא מאוד נוחה לחיזוק ולקיחת אחריות על מערכות יחסים מאוד משמעותיות בחייכם. בית הזוגיות והשותפויות שלכם מופעל. מומלץ לכם לעשות את חשבונות הנפש המתאימים ולהיות קשובים לעצמכם ופחות לאחרים. יש לכם הזדמנות טובה לעבוד בשיתוף פעולה עם חברים קרובים ולכן מומלץ לכם להקשיב מה מנסים להגיד לכם ובעיקר לעצות בתחום העבודה המקצועי.


דגים

בשלב זה של חייכם נמצאים כוכבים רבים בבית החברים והחברה שלכם , כך שגם אלה מכם שמעדיפים את הלבד שלכם, תמצאו את עצמכם במקומות בהם יש מקום לצורך בשיחות שאין בהן תכלית אך חשובות לשמירה על  יחסים של סטטוס קוו עם אנשים שבתוכניות שלכם להיות איתם ביחסים טובים, כיוון שאינכם יודעים אף פעם מתי תצטרכו את האנשים האלה מחדש בחייכם.* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי