אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .28.10.18-03.11.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .28.10.18-03.11.2018

טיפ לילידי השבוע

ילידי השבוע מוזמנים להיפתח להתחלות חדשות, אם כי די איטיות מבחינתכם, בגלל שהייתו של הכוכב המעכב סטורן במקום המצריך שינוי חשיבה לגבי התחלות חדשות.      


טלה

הכוכב אוראנוס שמביא איתו צורך בשינויים מהירים ומיידיים נמצא בבית הכספים שלכם וגורם לכם לרצות לשנות את סגנון חייכם מהקצה לקצה. תחום אחד ומאוד משמעותי הוא הצורך שלכם להוכיח את יכולותיכם, דווקא בתחומים שבהם כל כך רציתם להרשים, אך איכשהו לא תמיד הדבר עלה בידכם. מאחר וכוכבים רבים נמצאים אצלכם במקום המקושר עם היכולת לקבל כספים, נראה שזה הכיוון הנכון לכם לעשייה השבוע.  


שור

ייתכן ובעקבות אירועים שונים תאלצו להיכנס לעימותים לא רצויים עם אנשים קרובים לכם ובעיקר בגלל חוסר ראייה זהה לגבי תחומי חיים שונים. זה הזמן שלכם להרגיע את האחרים ולבקש מהם שיסמכו עליכם ועל החלטותיכם. אין סיכוי שבמקום שאתם נמצאים תאכזבו, כיוון שהמילה שלכם מאוד חשובה לכם ואתם מאוד מכבדים את עצמכם, כך שלא תתנו יד לנסיבות החיים כרגע לשבש את תוכניותיכם.


תאומים

כוכבים משמעותיים במפה האישית שלכם נמצאים בבית העבודה כך שזה הזמן הנכון להשקיע את מלוא יכולתכם וכוחכם על מנת להוכיח את  עצמכם ולהראות לממונים עליכם שההשקעה והאמון שהם נתנו בכם, לא היתה לשווא. מהשבוע גם כוכב התקשורת מרקורי שהוא גם הכוכב שלכם יימצא בבית השותפויות שלכם, כך שתוכלו לגייס עבור עצמכם את תמיכתם של השותפים לכם כדי שתוכלו להמשיך ליישם תוכניות.


סרטן

הכוכב יופיטר המביא הזדמנויות נמצא עד לסוף השנה במקום המקושר עם הקרובים לכם ביותר במעגל חייכם ולכן יהיו מצבים בהם תרגישו שאתם חייבים לפעול בצורה ישירה על מנת לפתור בעיות ישנות. לעומת זאת, ייתכן ויהיו מצבים לא קלים בבית השותפויות  שיאלצו אתכם להתמודד עם עובדות ותנאי חיים חדשים בכל הנוגע ליחסים ולשותפיות האישיות והמקצועיות בחייכם.


אריה

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה ואנרגיה נמצא במקום שמלמד על כך שאתם עסוקים מאוד עם הקרובים לכם בבית וגם עם השותפים לכם בעבודה. כל דבר עלול להקפיץ אתכם מכעס, בגלל העובדה שאתם רגישים עכשיו יותר מתמיד לתנאי חייכם המשתנים. נראה שאתם צריכים לבדוק את עצמכם מחדש, גם בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית שלכם ובהחלט נראה שאתם צריכים לשנס מותניים לעבודה קשה ולחסכון משמעותי.  


בתולה

נראה שאתם מאוד עסוקים בבדיקה של כיצד נכון לכם להציג את עצמכם בעבודה על מנת להגיע להישגים אותם אתם מצפים מעצמכם ולמעשה גם אחרים מצפים מכם. חשוב לכם להיות בשליטה על חייכם וגם על חיי הקרובים לכם,  דרך העובדה שלעיתים אתם מתנהגים בדרך שתגרום להם לחשוב שהנה אתם באמת דואגים ורוצים לעזור. בדקו עם עצמכם מהם המטרות האמיתיות שלכם.


מאזניים

לאחר תקופה של חוסר יציבות כלכלית נראה שעכשיו הגיע הזמן שלכם להתחיל ליהנות מההשקעה שהשקעתם לאחרונה בקידום עצמכם מבחינה מקצועית. דעתכם תישמע בצורה מאוד משמעותית על ידי אנשים שההערכה שלהם מאוד חשובה לכם ובכך תוכלו לפתוח פתח חדש להתחלות חדשות. אתם עסוקים עם החברים הקרובים וזה מצוין עבורכם, כיון שעובדה זו ממלאה אתכם אנרגטית.


עקרב

הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב שאתם אוהבים לאהוב, יעזור לכם לממש את הצורך שלכם לפנק ולהתפנק.  בחודש הקרוב תוכלו להרשות זאת לעצמכם עם אנשים קרובים במיוחד שירצו לפרגן לכם בתקופת יום ההולדת . לעומת זאת הכוכב מרקורי שמביא לשינוי חשיבה מצוי בבית הכספים שלכם וגורם לכם להבין שאתם חייבים להתנהל אחרת ובמיוחד לאור העובדה שהוא יבצע נסיגה בבית זה.


קשת

הכוכב שמביא לשינוי משמעותי בחיים בשם פלוטו כבר נמצא אצלכם בבית הכספים וזאת  לצד הכוכב סטורן שמביא איתו עיכובים, כך שייתכן ואתם מתחילים לחשוב ואף לדאוג שמא אתם לא פועלים נכון, עובדה שגורמת לכם לנסות ולהחזיק את הכספים קרוב יותר אליכם ולא לפזר. אתם מתחילים להרגיש בתסמונת טרום יום ההולדת ואין לכם רצון או חשק לעשות שום דבר. זה הזמן שאתם מעדיפים שיניחו לכם ולא יטרידו את מנוחתכם.


גדי

אתם עוברים שינויים משמעותיים כבר תקופה ארוכה ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות עם מעבר השמש בשמיים ביחד עם הכוכב וונוס שמביא מערכות יחסים טובות בבית המעמד החברתי שלכם. זה הזמן שלכם להשקיע בתקופה מצויינת שבה אתם מאוד רוצים להוכיח לעצמכם שהנה אתם יכולים להיות קלילים וליהנות גם מאווירה לא מחייבת. זה הזמן שלכם לא להשקיע יותר מדי מחשבה, אלא פשוט לזרום.


דלי

הכוכב מארס שמדבר על עשייה ופעולה נמצא במקום המתקשר עם האני האישי שלכם ולכן מומלץ לכם עכשיו לבדוק את כל מערך היחסים הבין אישיים שלכם. ראשית, האם אתם נמצאים במקום הנכון מבחינה אישית ושנית , האם אתם נמצאים במקום הנכון באופן כללי בכל מערכות היחסים שלכם הקרובות והרחוקות. זה לא הזמן להגיד את דעתכם וגם לא לסגור קצוות, אלא לשמור ולשמר את זה לחודש הבא לשעת כושר מתאימה יותר.


דגים

אתם חשים בצורך להתעוררות חברתית ומתכוונים לערוך מפגשים ואירועים משפחתיים מפרגנים ותומכים שכל הצדדים ייהנו ממנו. מומלץ לכם להיעזר באחרים שנושא השיווק יותר מפותח אצלם, גם אם זה לאירוע קטן ממדים, אך עדיין חשוב לכם לעשות את זה על הצד הטוב והיפה ביותר. נראה שלמרות הקושי האישי שלכם ביישום , כל ההתנהלות החדשה שלכם תראה לאחרים צדדים חיוביים נוספים באישיותכם.
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי