אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .29.07.18-04.08.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .29.07.18-04.08.2018

טלה

יצירתיות והצורך לבלות ולשנות את מה שאתם חווים ביום יום יהיה מנת חלקכם בתקופה הקרובה כיוון שכוכבים משמעותיים נכנסו למקום המקושר עם בית הבילויים והיצירתיות שלכם. זה בדיוק הזמן לנסות את מזלכם בתחומים אלה. התובנות האישיות שלכם הינן כאלה שאתם מבינים שכל מה שחוויתם עד היום לא תמיד עומד במבחן המציאות והגיע הזמן שלכם לגבש תפיסת עולם חדשה.


שור

השבוע יתחיל כאשר השמש מבקרת בבית אצלכם בבית המשפחה ולמעשה גם כוכב התקשורת מבצע את נסיגתו אצלכם בבית זה ולכן זהו בדיוק הזמן לפתור בעיות ישנות ומציקות שהיו לכם עם הסביבה. נראה שעכשיו יבואו לקראתכם והכול ייפתר בצורה הנוחה לכם. אתם עדיין עוסקים בכל הקשור לשותפויות בחייכם כיוון שייתכן שלא הכול היה שפיר עד היום, אך אתם מתחילים להתאזן בנושא.


תאומים

הכוכב מרקורי שמביא איתו תקשורת ותנועה והוא גם הכוכב שלכם נמצא בנסיגה במקום המקושר עם הסביבה הקרובה שלכם ולכן נראה שכבר הגעתם לתובנות והנה עכשיו אתם יכולים ליישם את המסקנות. זה בדיוק הזמן להחליט באופן סופי מיהם האנשים שמתאים לכם להמשיך איתכם . העבודה שלכם סוחטת אתכם ותמשיך להיות כזו בתקופה הקרובה. נראה שאתם בשלים להמשיך הלאה.  


סרטן

נושאי כספים דומיננטיים מאוד בחייכם ונראה שאתם צוברים גילויים חדשים שלא מאפשרים לכם להישאר שאננים. זה בדיוק הזמן להחליט כיצד אתם ממשיכים הלאה ואף לתכנן תוכניות לטווח הרחוק שיאפשרו לכם שליטה בתחום זה. העבודה גוזלת מכם זמן יקר מאוד ואתם משקיעים הרבה שעות עד אשר לעיתים אתם שואלים את עצמכם האם המחיר כדאי ?!. ובכן התשובה היא כן מוחלט.


אריה

בשבוע הקרוב תהיו הרבה יותר נמרצים ושמחים כיוון שכוכבים אישיים כמו וונוס שאחראית על כספים ומע' יחסים תהייה בבית הכספים שלכם ותגרום לכם להוציא כסף על פינוקים עבור עצמכם. זה בדיוק הזמן שאתם יכולים לקחת פסק זמן לעצמכם ולהרשות לעצמכם ליהנות. המושג משפחתיות לובש ופושט צורה אצלכם בגלל העובדה שנראה שלאחרונה הייתם נסערים מאוד בתחומים אלה.


בתולה

נושאים אישיים רגשיים נמצאים כעת על הפרק כיוון שאתם מודעים לכך שלא כל דבר אתם יכולים לעשות כפי שבאמת הייתם רוצים. את הרגשות האמיתיים שלכם מומלץ לכם בשלב הזה להשאיר לעצמכם ולא לחשוף עד אשר תעשו תאומי ציפיות. כוכב השפע נמצא במקום המקושר עם היכולת שלכם ליהנות עם הסביבה הקרובה ולכן נצלו את ההזדמנויות שאתם מקבלים מהיקום.  


מאזניים

מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה שממשיכה להיות טובה עבורכם ויש לכם יכולת לבלוט בכל מקום אליו אתם הולכים. במידה ואתם שואפים להתקדם ולהתפתח זה בדיוק הזמן הנכון לפעול לשם כך והאינטואיציה שלכם תנחה אתכם להתנהגות הנכונה. כמו כן, נראה שאנשים קרובים לכם בתא המשפחתי לא תמיד יכולים להתמודד עם הרצון שלכם לפרוץ מסגרות.


עקרב

בתקופה האחרונה משפיע עליכם הכוכב שמקושר עם המזל שלכם ושמו מארס וגרם לכם לפעילות אינטנסיבית שלא תמיד תאמה את אופייכם האישי. נראה שכוכב זה רק בסוף החודש ייצא מהנסיגה שלו ויאפשר לכם את השקט שאתם  מייחלים לו והימים יהיו יותר רגועים ושלווים. מבחינה כספית אתם עדיין נמצאים במקום שבו יש לכם בעיה, כיוון שנראה שעדיין לא דאגתם לעתידכם הכלכלי.


קשת

הכוכב סטורן שמביא קשיים, נמצא בבית הכספים שלכם ויסיים את נסיגתו רק בסוף החודש ונראה שעובדה זו לא גורמת לכם לבטחון ואתם כל הזמן מחפשים דרכים כיצד לגרום לעצמכם להיות יציבים יותר מבחינה כלכלית. בנוסף, כוכב התקשורת שנמצא בנסיגה גורם לכם לפתוח את פיכם בנושאים שקודם לכן העדפתם להתעלם מהם ובלבד שלא תתמודדו עם חוסר הנוחיות שבאמירת הדברים.  


גדי

בחודש הקרוב יחזור סוף סוף כוכב העשייה המוכר בשמו מארס והנמצא בנסיגה כרגע בבית הכספים שלכם אל המזל שלכם, כך שילידי המזל שנולדו בשליש האחרון של המזל ייהנו מתקופה של אנרגיה פיזית מתפרצת ליישם תוכניות חדשות. כל ילידי שאר המזל, ייתכן ויהיו נושאים שלא תוכלו לפעול בהם בצורה חופשית כפי שהייתם רוצים, ויהיה נכון יותר לפעול מאחורי הקלעים.


דלי

יש לכם מרץ יותר מתמיד בתקופה זו בגלל נסיגת כוכב העשייה המוכר בשמו מארס במזל שלכם. נראה שאתם מפנימים כמעט לחלוטין שכדי להתקדם בחיים צריך לעשות מעשים חדשים ואפילו לא שגרתיים על מנת שלהוכיח את עצמכם בעיקר במקום העבודה. אתם זורמים יותר מבחינה מקצועית ויכולים להוכיח את היכולות האישיות שלכם. זוהי תקופה מצוינת לחיזוק מערכות יחסים.  


דגים

נראה שהעבודה הקשה שאתם מבצעים וגם מתעקשים להראות לכולם שהנה אתם יכולים להוכיח שיש ביכולתכם לעשות הכול, מתחילה לתת את אותותיה בכם ואתם מאוד עייפים, וזאת בגלל העובדה שעד היום לקחתם על עצמכם מעבר ליכולותיכם. מאחר ואתם מקבלים עזרה מאנשים קרובים מומלץ לכם להרפות ולהרשות לעצמכם לנוח . אל תחששו ממה יגידו עליכם ולימדו לקבל עזרה מהזולת.  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי