אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .29.09.19-5.10.2019

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .29.09.19-5.10.2019

 

 

 טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב יהיה נכון להתייעץ ולשוחח אודות גיוס משאבים פיננסיים, כיון שכוכב התקשורת יבקר החודש בבית הכספים שלכם ויעורר תחום זה . 

טלה

כוכבים משמעותיים נמצאים בבית השותפויות שלכם כך שזה הנושא שנבחן ונבדק הפעם עבורכם. זה הזמן לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים. נראה שיש לכם צורך לבחון את ההתנהלות האישית שלכם מול המשפחה. מומלץ לנסות ולהשקיע יותר זמן איכות עם הקרובים לכם, כיוון שנראה שהם זקוקים לכם יותר משהם מוכנים להודות בכך. 

שור

הכוכב סטורן הנמצא בבית תפיסת העולם שלכם נותן לכם הסתכלות ומימד חדש על החיים. נראה שאתם מאוד חוששים לומר את דעתכם כיוון שאתם רוצים להיתפס כהרבה יותר חזקים ממה שאתם באמת, בעיני האחרים. נושאי תקשורת לסוגיה השונים יעלו בשבוע הקרוב ואתם צריכים לוודא שאתם מובנים לזולת וכל מה שאתם אומרים - מגיע לאוזן הנכונה.  

תאומים

בשבוע הקרוב תאלצו להשקיע את כל זמנכם בתחום האישי. וונוס הכוכב האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם השקעת יחסי אנוש במקום המקושר עם אנשים מבוגרים ואף ילדים שמעוררים אתכם לחשיבה ולעשייה. גם נושא יחסי העבודה יהיו אצלכם טובים יותר, כיוון שאתם מרגישים צורך לפעול ולהשקיע בנדון. 

 

 סרטן

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית המקושר עם התחום המשפחתי שלכם  ולכן נושא זה יהיה הרבה יותר משמעותי עבורכם בשבוע הקרוב. נראה שגם נושאי ילדים ועבודה דורשים מכם תשומת לב כך שאתם צריכים לבדוק עם עצמכם האם אתם מתנהלים נכון מבחינה אישית ומקצועית. ייתכנו חיכוכים בבית על רקע תפיסת עולם שונה והעובדה שאתם צריכים לרצות את כולם.  

אריה

הכוכבים מארס שמביא עשייה וונוס שתפקידה להקל מבחינה אישית על מערכות יחסים ולהביא כספים למי שחסר, נמצאים אצלכם במקום המקושר עם הסביבה הטבעית שלכם ולכן יש לכם יכולת לעזור לאחרים ובשלב זה פחות לצפות שאחרים יעזרו לכם. את העזרה לה אתם מצפים, תקבלו מאנשים קרובים שאינם בהכרח בני המשפחה שלכם.    

בתולה

בפרק זמן זה של חייכם אתם פועלים מתוך מחשבה מעמיקה של מהם הנושאים שמנהלים אתכם בחיים. קיים בכם צורך לקבל תשובות מדויקות  שייתנו לכם את התשובה לדרך חייכם. ייתכן שמבחינה כספית אתם עדיין לא בטוחים שאתם במקום הנכון, אך כל הסביבה תומכת בכם וסומכת עליכם מאוד, כיוון שבעבר כבר הוכחתם את עצמכם.

מאזניים

הכוכב שלכם המוכר בשמו וונוס והמביא איתו הרבה מזל והזדמנויות בנושאים בין אישיים ואהבה נמצא במזל שלכם. נראה שזה הזמן הנכון לבדוק איזה עוד דברים אתם יכולים לעשות עבור עצמכם, על מנת להתפתח . נצלו קשרים חברתיים שיעזרו לכם להתקדם בחיים באופן כזה שתוכלו להיעזר בהם בהמשך. מבחינה כספית,  עדיין אתם זקוקים לעצות מאחרים.  

עקרב

מרבית הכוכבים נמצאים בבית תת המודע, כך שאתם מתחילים להרגיש בתסמונת טרום יום ההולדת שלכם והאנרגיות אינן כפי שהייתם מצפים מעצמכם. כוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים רבים נמצא כבר כמה חודשים במצב בו הוא משפיע עליכם לעשות שינויים משמעותיים שמטרתם להכיר את עצמכם טוב יותר, כדי שתוכלו לשחרר את הישן לטובת החדש.  

קשת

נראה שמבחינה חברתית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם כיוון שהשמש בשמיים מבקרת אצלכם במקום המקושר עם אירועים חברתיים משמחים. כמו כן, נראה שתעדיפו לא לחשוף את רגשותיכם ותעדיפו לשמור אותם לעצמכם. ושוב, אל תתנו לחששות ולפחדים לנהל אתכם מעבר למה שאתם מסוגלים להכיל. 

גדי

אתם נמצאים בתקופה שבה המניות המקצועיות והאישיות שלכם בעלייה. נראה שאתם מבוקשים בכל מקום ואנשים משחרים לפתחכם. המילה שלכם הינה משמעותית מאוד ואנשים אוהבים אתכם בעבור מה שיש לכם להציע. ייתכן שאתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה נכנסים הרבה אנשים לחייכם, אך לא בהכרח גם יישארו איתכם לאורך זמן וטוב שכך.  

דלי

כוכבים רבים נמצאים במקום המקושר עם הצורך שלכם להבין דברים מעבר ואף לנסות מזלכם במקומות רחוקים. זוהי עובדה מצוינת , כיוון שאתם מזל שזקוק כל הזמן להתחדשות. זה הזמן לא להסס ללמוד נושאים חדשים שיכול להיות שיקדמו אתכם בהמשך. אנשים חדשים שיכנסו לחייכם יוסיפו לכם את הנופך המרגש והצבעוני אותו אתם מחפשים עבור עצמכם.

דגים

אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינה מקצועית ואישית ובעיקר בנושאי כספים ותפיסת העולם שלכם שהולכת ומשתנה ביום יום בגלל תובנות חדשות שנכנסו לחייכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשחרר קצת לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח. אתם נמצאים בזמן שמבחינה אישית עוברים עליכם הרבה דברים ולכן אתם זקוקים למנוחה והרפיה יותר מכל זמן אחר.  

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי