אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין  29.10.15 – 23.10.15
צילום: FreeDigitalPhotos.net

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 29.10.15 – 23.10.15

הורוסקופ


תחזית שבועית לשבוע שבין  29.10.15 – 23.10.15

 

 

מאזניים  23.9-23.10     כניסת השמש לבית הכספים והרכוש שלכם החל משבת הקרובה מצביע על מיקוד תשומת הלב שלכם סביב עניינים כספיים. כמו כן היכולת להגיע לרעיונות יצירתיים שישפרו את מצבכם הפיננסי יגבר. הימצאותו של כוכב מרקורי במזל שלכם מול אוראנוס בבית הזוגיות שלכם מצביע על נטייה לעצבנות ופליטות פה מול בן או בת הזוג שלכם ושותפים למיניהם שעלולים ליצור נתק ביחסים.

 

עקרב  24.10-21.11     מזל טוב לראשוני בני ובנות מזל עקרב שיחגגו יום הולדת החל משבת. כניסת השמש למזל עקרב ויצירת זווית הרמונית לכוכב נפטון בבית היצירה שלכם מצביע על התגברות היצירתיות, ההשראה והדמיון שלכם. כמו כן הרגישות שלכם לקלוט מצבים וניואנסים תלך ותגדל. היצמדותה של ונוס לכוכב צדק במזל בתולה עשוי להצביע על התחברות לאנשים חדשים וחיי חברה פעילים. בעבודה לעומת זאת יתכנו יותר ניתוקים וקצרים בתקשורת.

 

קשת   22.11-21.12     היצמדותה של ונוס לכוכב צדק בבית הקריירה שלכם השבוע מצביע על שפע של אפשרויות בתחום המקצועי . כמו כן אתם מצליחים לבלוט ועשויים לזכות להכרה ופרסום ומצליחים ליצור קשרים חדשים על רקע מקצועי בקלות יתרה. האווירה בבית לעומת זאת עלולה להתאפיין במעט ריחוק ותחושה של בדידות. חשוב שתתקשרו באופן רגוע ותהיו קשובים לילדיכם השבוע כדי למנוע נתק.

 

גדי   20.1 – 22.12      יצירת זווית הרמונית בין צדק ונגה לבין כוכב פלוטו הנמצא במזל גדי עשוי להצביע על יכולת לבנות קשרים טובים וארוכי טווח עם גורמים בחו"ל בעיקר בנושאים מקצועיים ואפילו על רקע רומנטי. הימצאותו של כוכב מרקורי מול כוכב אוראנוס הנמצא בבית המשפחה והבית עלול להצביע על קושי לתקשר בצורה הרמונית עם בני הבית ועל ניתוק אפשרי מהמשפחה.

 

דלי  21.1-18.2     כניסת השמש לחודש שלם לבית הקריירה שלכם החל משבת עשוי להצביע על יותר שאפתנות להצליח ועל אפשרות לבלוט יותר בנושאים מקצועיים ולחזק את מעמדכם הציבורי. היצמדותה של ונוס לצדק בבית כספי הזלת ובזווית הרמונית לכוכב פלוטו עשוי להצביע על יכולת גבוה למשוך לקוחות או כספים מלקוחות או מגורמים חיצוניים. התקשורת עם סביבתכם הקרובה עלולה להתאפיין ביותר עצבנות וניתוקים.

 

דגים   19.2-20.3      הימצאותם של נגה וצדק בצמידות בבית הזוגיות והשותפויות שלכם השבוע עשוי להצביע על חיזוק קשר זוגי או בניית קשר זוגי ומיסוד יחסים לטווח ארוך. קשר שיבנה כעת יוכל להאריך ימים וגם להצליח. מבחינה כלכלית לעומת זאת יש נטייה שלא כהרגלכם לנהוג עם כספים בצורה אימפולסיבית ולא אחראית. הימנעו מלקחת החלטות הרות גורל בתחום הפיננסי מבלי להיוועץ עם עוד גורם אחד לפחות.

 

טלה  21.3-20.4       הימצאותם של ונוס וצדק בצמידות בבית העבודה שלכם ביחד עם מאדים ובזווית הרמונית לפלוטו בבית הקריירה שלכם עשוי להצביע על מיקוד שפע של אנרגיה בתחום המקצועי והקריירה. כל פרויקט שתתחילו השבוע כמו עסק חדש או יוזמה מקצועית חדשה עשויים להצליח ולהאריך ימים. עם בני זוג ושותפים לעומת זאת יתכנו קצרים בתקשורת ואפילו ניתוקים ופרידות, הימנעו מלהגיב בצורה אימפולסיבית.

 

שור   21.4-20.5     הימצאותו של כוכב מרקורי בבית העבודה במזל מאזניים ובזווית דיס הרמונית לכוכב אוראנוס ופלוטו עלול להצביע על נטייה למתח, בעיות תקשורת ואפילו אלימות מילולית ואימפולסיביות בכל מה שקשור לתחום המקצועי או לאנשים משם. כניסת השמש לבית הזוגיות והשותפויות שלכם עשוי להצביע על צורך בהתחדשות במערכות יחסים עם בני זוג ושותפים למיניהם.

 

תאומים  21.5-21.6     הימצאותם של ונוס צדק ומאדים בבית המשפחה והבית מצביע על צורך להשקיע בביתכם: לסדר, לארגן, לשפץ  וליצור סביבה הרמונית ומתפקדת כולל ביחסים עם בני הבית וההורים. יחד עם זאת הקריירה שלכם דורשת מכם להקריב וזה עלול להתנגש עם הצרכים של הבית ובן או בת  הזוג. לאמנים וליוצרים שביניכם צפוי שבוע מאוד פורה שבו אתם מצליחים להוציא החוצה את היצירתיות שלכם במלוא העוצמה ובאופן מפתיע.

 

סרטן  22.6-22.7      כניסת השמש לבית היצירה שלכם ולמזל עקרב עשוי לסמל על התגברות היכולות היצירתיות שלכם ועל צורך לבטא את עצמכם. זהו חודש שבו תוכלו להגיע להכרה ולפרסום ולהצליח במה שאתם עושים. בני ובנות מזל סרטן המנסים להיכנס להריון יוכלו לעשות זאת ביתר קלות. היחסים והתקשורת עם בני המשפחה והבית עלולים להתאפיין בעליות וירידות. הימנעו מתגובות אימפולסיביות.

 

אריה 23.7-22.8      הימצאותו של כוכב פלוטו בבית העבודה שלכם ובזווית הרמונית לכוכבים צדק נגה ומאדים בבית הכספים שלכם עשוי להצביע על יכולת טובה לבנות בצורה טובה מיזם עסקי או מקצועי שעשוי להצליח ושיחזיק מעמד לאורך זמן. התקשורת והיחסים עם חברים או קרובים עלולים להתאפיין בעליות וירידות וגם בעצבנות. השתדלו לא להגיב רק ממקום של אגו משום שהפעם זה עלול להיות הרסני יותר.

 

בתולה  23.8-22.9      היצמדותה של ונוס לכוכב צדק ולמאדים במזל בתולה ויצירת זווית הרמונית לכוכב פלוטו בבית היצירה שלכם עשוי להצביע על שבוע מאוד פורה עם הרבה עשייה ויצירתיות ובניה של דברים בעל היבט עסקי ומקצועי שיעריכו ימים ויצליחו. הימצאותו של כוכב מרקורי בבית הכספים שלכם מול כוכב אוראנוס עלול להצביע על עצבנות סביב נושאים כספיים והתנהלות אימפולסיבית ולא אחראית עם כספים.

 

 

 

 

כנסו לאתר לקבלת תחזית אסטרולוגיה חודשית בשיחה אישית עם דניאל רועה- אסטרולוג בכיר והילר ,  ועם מומחים רבים נוספים. ASKme -  נבחרת מומחי המיסטיקה של ישראל מייעצים ונותנים תשובות בכל תחומי האסטרולוגיה והמיסטיקה

 

 

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי