אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .8.07.18-14.07.2018

טלה

 

טיפ לילידי השבוע

כוכב התקשורת מרקורי נמצא אצלכם בבית הכספים ובחודש הקרוב ייכנס לנסיגה בבית זה ולכן תקופה זו חשובה במיוחד לבדיקת המטרות הכלכליות שלכם.


טלה

בית החברים והמעמד החברתי שלכם נמצא עכשיו בפעולה מתמדת בגלל ביקור כוכב מארס בבית זה. כוכב זה מביא איתו עשייה משמעותית, אך עכשיו בגלל הנסיגה נראה שנושאים חדשים עומדים בפתח ואתם צריכים לחשוב כיצד אתם משדרגים את כל סגנון חייכם בהתאם לאירועים החדשים המתרחשים בחייכם. נושא המשפחה מעיק עליכם ויש לכם נטייה לפרוק על המשפחה את התסכולים האישיים שלכם.


שור

הכוכב יופיטר נמצא עכשיו בנסיגה בבית השותפויות והזוגיות שלכם, ולכן כל הנושא הזה רגיש במיוחד אצלכם. יופיטר הוא כוכב של שפע והזדמנויות ונראה שלאחרונה יכולתם לראות ולחוש את האפשרויות החדשות שעומדות בפניכם מבלי ליישם אותן עדיין. בחודש הקרוב כוכב זה מתיישר ולכן נושאים שהיו לא פתורים בעבר יכולים להגיע לידי פתרון על הצד הטוב ביותר.  


תאומים

השמש בשמיים נמצאת בבית הכספים שלכם ומאירה אותו באופנים חדשים הדורשים מכם אומץ על מנת ליישם את התוכניות שלכם. ואולם במקביל שני כוכבים משמעותיים נמצאים אצלכם גם בבית העבודה וגם בבית הקריירה ודורשים התייחסות מאוד מעמיקה. מאחר ושני כוכבים אלה שהם נפטון המטשטש ויופיטר שמביא איתו שפע, נמצאים שניהם עדיין בנסיגה נראה שכל הנושא הכספי טעון ייעוץ מקצועי.


סרטן

בית השותפויות שלכם מופעל על ידי כוכבים מאוד משמעותיים כבר הרבה זמן ואתם מגיעים לאחד השיאים של חייכם בשנה הנוכחית ולמעשה גם בכל השנה הקרובה, כיוון שסטורן שהוא רק אחד מהכוכבים מקשה ומעכב וגורם לכם לא להסתדר בנושאי זוגיות כרגע ומעלה את היכולת שלכם להיות בשותפויות משמעותיות על פני השטח. אתם בתהליך וחשוב שלא תאשימו את עצמכם בחוסר הצלחה.


אריה

השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית המקושר עם תת המודע ולכן נושאים שונים עכשיו עולים על הפרק, מעיקים עליכם ואתם מנסים לפתור אותם, אך לא תמיד מצליחים בכך. זה הזמן להתבודד קצת ולנסות להבין מה היקום רוצה להגיד לכם כאשר הוא מביא לכם את הסיטואציות השונות של חייכם. נצלו את העובדה שכוכב התקשורת נמצא במזל שלכם ועובדה זו תיתן לכם את היכולת לבטא את עצמכם.


בתולה

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במזל ובבית ראשון הוא בית האישיות. כוכב זה כשהוא מבקר אצלכם אינו מממש את המקסימום של היכולות שלו כיוון שמזל בתולה הוא תכליתי ואדמתי ופחות מקושר עם רגשות רומנטיים. מאחר וכוכב זה אחראי גם על כספים וכאן הכוח שלכם , לממש תוכניות מקצועיות וכלכליות. נושאי בריאות חורקים במקצת, אך במהרה הכול יסתדר.


מאזניים

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם בולטים יותר בתחום המקצועי, אך נראה שאירועים מיוחדים גורמים לכך שאתם מתלבטים בנכם לבין עצמכם כיצד עליכם להמשיך לפעול. אתם מנסים להיות דומיננטיים ומשתמשים בקסם האישי שלכם. עובדה זו יכולה לעזור לכם רק כאשר אתם מרגישים שלמים עם עצמכם.  בתחומי העיסוק שלכם נסו להשקיע יותר ביחסי צבור וביחסים בין אישיים .


עקרב

הכוכב יופיטר שמביא שפע מזל והצלחה סוף סוף מתיישר במזל שלכם ולכן כל הנושאים שהיו טעונים בעיקר רגשית עומדים להשתחרר והתחלות חדשות מצפות לכם, אם רק תסכימו שאתם צריכים לקבל עזרה ותהיו במקום בו אתם מוכנים לקבל אותה מאחר והגיע הזמן שבו תהיו מעבר לקשיים שלכם הן האישיים והן הכלכליים. עדיין ייתכנו מצבים של חוסר יציבות בזוגיות.


קשת

קשיים שונים עכשיו מגיעים אליכם ומכיוונים שונים בעיניכם. בדרך כלל אתם אופטימיים אך נראה שלעיתים בגלל עומס אתם שוקעים במרה שחורה המנוגדת מאוד לאופייכם האישי. זכרו שתקופת הקיץ ובעיקר לעצמאיים שביניכם, תמיד מהווה תקופה קשה בגלל העובדה שאנשים רבים בחופשה או מתכננים חופשה ולכן אין בכוונתם להתחיל התחלות חדשות כלכליות שמתאימות לכם.


גדי

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן חשוב מאוד שתהיו במצב שבו הבחינה האישית שלכם לגבי התחלות חדשות שמצפות לכם, יכולות להועיל לכם מכל הבחינות. זוהי תקופה רגישה כיוון שהיא מלווה בנסיגת כוכב העשייה בבית הכספים שלכם וזה נושא שמאוד חשוב לכם ופעמים רבות מנהל אתכם. בתקופה זו סביר להניח שגם כספים מאחרים מתעכבים.דלי

הכוכב מארס מבקר במזל שלכם כבר תקופה ארוכה וימשיך לעשות כך עד לחודש ספטמבר הקרוב גם כאשר הוא כבר ייצא מהנסיגה. מאחר וסף הסבלנות שלכם בדרך כלל לא במיטבכם, הרי שכוכב זה גורם לכך שמצד אחד יש לכם כוח פיזי לעשות דברים שעד היום התעכבתם בעשייתם, ומצד שני עכשיו זה בדיוק הזמן לקרוא לאנשים שאתם מקורבים אליהם על מנת להיעזר לעצות שלהם.


דגים

הכוכב וונוס שמביא איתו מערכות יחסים טובות נמצא בבית השותפויות שלכם ואתם נהנים מתקופה שבה אתם יכולים להגיד שהחיים זורמים והכול מגיע אליכם כפי שאתם מבקשים.

בנושאי עבודה אתם נמצאים בתקופה פחות טובה כיוון שכוכב התקשורת מרקורי עומד לבצע נסיגה בבית הבריאות שלכם ותקופה זו לא מומלצת לעשיית בדיקות, מחשש שהתוצאות לא תצאנה טובות או שמסמכים יאבדו.
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

   הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי