אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .9.12.18-15.12.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין .9.12.18-15.12.2018

 

 

טיפ לילידי השבוע

השבוע ייכנס הכוכב מרקורי למזל שלכם לאחר תקופה ארוכה של נסיגה בבית תת המודע שלכם ודברים יתחילו להתבהר עבורכם.  


טלה

בשלב הזה מרבית הכוכבים נמצאים במקום הקשור עם תחום למידה חדש והקשור גם ליכולת שלכם לקבל טיפים משמעותיים מאנשים שאינם מקורבים אליכם ביום יום, אך עדיין קרובים לכם ואתם מעריכים את דעתם. זה הזמן לשנס מתניים ולנסות תחומים חדשים כיוון שנראה שאתם מעוניינים בשינוי משמעותי בחיים שלכם. נראה שהדבר הראשון שעליכם  לבדוק הוא, עריכת תאום ציפיות ביניכם לסובבים אתכם.


שור

הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב שלכם יצא מהנסיגה וממשיך את פעילותו הענפה במקום המקושר עם כל נושאי הרצון שלכם לאינטימיות ושותפויות מעשיות בחיים, שהם הבסיס למעשה לכל מערכת יחסים. נראה שכל התוכניות שלכם שוב עומדות למבחן ואתם נמצאים בפני סיטואציות חדשות שבהן אתם נדרשים להיות עקביים ולהביע את מחשבותיכם ביחס לנושאים הרלוונטיים.


תאומים

אתם נמצאים בתקופה מצוינת שבה אתם מרגישים שאתם זקוקים ליותר קשרים אישיים ואינטימיות ואכן אתם יכולים לקבל את מבוקשכם בשבוע הקרוב על ידי האנשים הקרובים לכם ביותר. ייתכנו שינויים שלא אתם יזמתם, אך אתם נאלצים לקבל החלטה של אחרים בנוגע למינון בסוג ואופן מערכת היחסים שהם מוכנים להיות איתכם בקשר. זה הזמן הנכון להשקיע ולטפח את הפן המקצועי בחייכם.סרטן

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם השותפויות של חייכם המקצועיים. נראה שהגיע הזמן לעמוד על דעתכם ביחס לאנשים המקושרים איתכם בקשרי עבודה. נראה שהדרישות מכם הן רבות ואתם משקיעים מעצמכם, אך לא מתוגמלים בהתאם. אתם מאוד מתלבטים מה לעשות וכיצד לפעול בדרך שתתאים לכם, אך עדיין מומלץ לכם לא לאבד את הקשרים האישיים שיצרתם עם הממונים עליכם.


אריה

נושאי יצירה וצעירים מכם יעלו מחדש על הפרק השבוע, ואתם תהיו מוכנים לעבוד קשה על מנת לשפר את היחסים הבין אישיים שלכם איתם. אתם נעים ונדים בין לממש את היצירתיות שלכם בצורה טובה יותר ובין לעסוק בדברים שמבחינתכם הם חובה עבורכם בתחום היחסים הבין אישיים. הקשיבו לאינטואיציה הטבעית שלכם ביחס לאייך אתם רוצים לנהל את חייכם האישיים .  


בתולה

בית המשפחה שלכם עמוס בכוכבים ולכן תחום זה הכי מופעל בשבוע הקרוב. נראה שאתם בהתלבטות כיצד אתם רוצים להמשיך ולהעביר את חייכם במעגל הראשון עם אנשים שיש לכם משקעים כלפיהם. העובדה היא שחשובה לכם מאוד האינטימיות והיחסים הטובים בבית ולמעשה זה התחום היחיד שעליכם להתרכז בו עכשיו והוא כיצד לפעול על מנת לשפר את היחסים במעגל הראשון של חייכם.


מאזניים

כוכב העשייה המוכר בשם מארס נמצא בבית הבריאות והעבודה שלכם ולכן נראה שאתם נמצאים בתקופה שבה אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקשור עם הסביבה הקרובה בכדי לשפר את סגנון חייכם , אך במקביל אתם גם עובדים קשה מאוד. עובדה זו יכולה לגרום לכם לירידה אנרגטית עד כדי מחלה ולכן חשוב מאוד שתשמרו על עצמכם כמה שיותר ולא תניחו למשקעים לנהל אתכם.


עקרב

נראה שאתם מאוד עסוקים בלקיחת אחריות על חייכם בתחומי החיים השונים ובעיקר בנושאי כספים ולכן אתם נוטים להתעמת עם הקרובים לכם וזאת על מנת לקבל חיזוקים מצד אחד ומצד שני לבדוק את הגבולות שלכם. בחודשים הקרובים ימשיך להעסיק אתכם המצב הכלכלי שלכם ושל הקרובים לכם ואתם תמצאו עצמכם מנסים לעזור גם להם ולעיתים תעשו זאת במקום לטפל בעצמכם.   


קשת

בשבוע הקרוב נראה שתהיו עסוקים בכל הנוגע לתוכניותיכם הכלכליות ובדיקת היכולות שלכם לממש זאת. ייתכן וישנם תחומים נוספים שעדיין לא סיימתם לטפל בהם את הניירת הבירוקרטית ולכן דברים מתעכבים עבורכם. הגיע הזמן שתיקחו החלטה ואחריות כדי לטפל בנושאים אלה ולהביאם לסיומם המוצלח. יהיה לכם את כול הכוחות האנרגטיים לטיפול בכל הנושאים שנסחבו מסיבות שלא תמיד היו תלויות בכם עד היום.


גדי

אתם עוברים מהפכים שונים ולכן אתם יכולים לעזור לעצמכם במימוש תוכניות לטווח הארוך. אתם פועלים כרצים למרחקים ארוכים ולכן ראייה עתידית תוכל מאוד לעזור לכם בזמן זה של חייכם. השתמשו באינטואיציה הטבעית שלכם כיוון שעכשיו אתם נמצאים בשלב שבו אתם מוכנים מאוד להיות קשובים לקולות הפנימיים שלכם ובהתאם לכך לפעול. אל תרשו לאחרים להוריד אתכם אנרגטית.


דלי

כוכבים של צורך בשינוי משמעותי נמצאים בבית המקושר עם הפן החברתי של חייכם . יש לכם רצון וצורך להיפתח לתחומי עניין חדשים וייתכן שלימודים עבור עצמכם יעזרו לכם בתחום זה. זה הזמן לנסות להבין את הצרכים האמיתיים של נשמתכם ולנסות לעזור לעצמכם במימוש הרצונות העמוקים ביותר שלכם. נושאי כספים ממשיכים השבוע להטריד אתכם.


דגים

זוהי תקופה מצוינת מבחינה מקצועית כדי להכיר אנשים חדשים ולעזור לעצמכם להתקדם בסולם זה למקומות שאתם באמת ראויים להם ורוצים להגיע אליהם. הכוכב מארס שנמצא במזל שלכם נותן לכם הרבה מרץ ואנרגייה להשקיע בתחום המקצועי וייתכן שלאחרונה אתם מהירי החלטה ולעיתים מהר מדי. זה הזמן להאט במקצת את הקצב. הכוכב יופיטר שנמצא בבית הכספים שלכם, יגרום לכם להתחלות חדשות.
* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

  אסטרולוגית.

  
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי