אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 03.06.18-09.06.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 03.06.18-09.06.2018

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב נכנס כוכב התקשורת למזל שלכם ומאחר והוא גם הכוכב המזוהה איתכם, סימן שאתם יכולים להביע את דעתכם בצורה שתשכנע את האחרים.


טלה

הצורך שלכם בחופש גובר והולך בכל הקשור למעמד האישי והחברתי שלכם ולכן ייתכן ואתם חסרי סבלנות יותר מתמיד, גם לסיטואציות שבעבר לא חשבתם שיש סיבה שיכעיסו אתכם. הסף שלכם נמוך ולכן אתם נוחים לכעוס ולהתרגז גם על דברים קטנים . זה בדיוק הזמן שבו עליכם להקשיב לאנשים קרובים אליכם, שרוצים לעזור ולתת לכם עצות שיכולות לעזור בהמשך.


שור

מבחינה מקצועית זוהי תקופה פחות טובה מבעבר בגלל ביקור כוכב העשייה המוכר בשם מארס שנמצא בבית הקריירה ובקרוב ייכנס לנסיגה. ולכן, חשוב שתבחנו את עצמכם מחדש ואת  ההתנהלות שלכם ביחס לנסיבות הקיימות. המציאות בשטח מראה שיש הכרח להעניק יותר תשומת לב להתנהלות הכלכלית שלכם, כיוון שכל הסביבה הקרובה תלויה בכם ובהחלטות שלכם. 


תאומים

אתם ילידי המזל שנהנים השבוע מיותר אפשרויות מהרגיל, בגלל העובדה שכוכבים הדוחפים לעשייה נמצאים במזל שלכם ובמקום המקושר עם הצורך להתפרסם. שילוב של כוכב התקשורת ,העשייה והצורך במימוש יכולות יגרום לכך שזוהי תקופה טובה במיוחד עבורכם במידה ואכן תשכילו לשלב את היכולות הפנימיות שלכם ביחס לכל הנעשה מסביב. לאחר יום ההולדת ,יגיעו אליכם הזדמנויות חדשות.סרטן

כוכב התקשורת נמצא אצלכם בבית המקושר עם תת המודע שלכם ולכן נראה שזוהי תקופה שבה אתם מעדיפים יותר להיות עם עצמכם, להסתגר ופחות לשתף אחרים במה עובר עליכם. נראה שאתם פועלים נכון כיוון שאין שום סיבה שאנשים שאינם קרובים לכם ידעו מה עובר עליכם ובעיקר כיצד אתם רוצים לפעול בנושאים שנחתו עליכם ומקשים את ההתנהלות הרגילה של חיי היום יום שלכם.אריה

הכוכב מארס נכנס לבית השותפויות שלכם ועומד להעניק לכם תקופה ארוכה של עשייה  כמעט בכל התחומים בחייכם. בתקופה זו תרגישו שהנה בקשותיכם נענות ואתם יכולים ליישם את התוכניות שלכם שעד עכשיו לא הייתם בטוחים שתוכלנה לצאת לפועל. הפעם, בגלל הכוכב שמשפיע על מערכות יחסים ושותפויות , תוכלו להיפתח אל שפע של התחלות חדשות ומרגשות שבדרך.בתולה

הכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים וכספים נכנס אליכם למשך החודש הקרוב אל בית החברה והחברים שלכם ויכול להעלות את המעמד החברתי שלכם ולכן נראה שזה בדיוק הזמן הנכון לא לתת לאחרים לנהל לכם את החיים ויותר לנסות לדחוף לכיוונים שאתם חושבים שנכונים לכם . זה בדיוק הזמן להקשיב יותר לאינטואיציה הטבעית שלכם בבחירת חברים ופחות לשתף אחרים בסיבות שלכם לעשייה.


מאזניים

הכוכב יופיטר שמביא איתו שפע של התחלות חדשות נמצא אצלכם בבית המקושר עם כספים ולכן חשוב עבורכם לשפר את מעמדכם הכלכלי בעקבות העובדה שהיו לכם לאחרונה הוצאות גדולות יותר מבעבר. חשוב שתמצבו את עצמכם מבחינת קריירה במקום  גבוה יותר ממה שהורגלתם אליו עד היום. זה בדיוק הזמן שבו מומלץ לכם לטפח מערכות יחסים ולוודא שלא הפסדתם אנשים בדרך ההתנהגות שלכם.


עקרב

הכוכב סטורן שמביא איתו צורך בלקיחת אחריות נמצא אצלכם בבית המקושר עם כל נושא היחסים שלכם עם הסביבה הקרובה ויהיה גם נכון עבורכם לבדוק את ההתנהלות הכלכלית שלכם מול אחרים ופחות לסמוך על כך שתקבלו תמיכה, אלא  יותר לסמוך על עצמכם, גם אם בתקופה הזו הכל נראה לכם קשה מדי ואין לכם אמביציה. אין לכם יותר למה לחכות - הגיע הזמן לפעול.


קשת

הכוכב סטורן שהתיישב בבית הכספים שלכם בחודשים האחרונים הכריח אתכם להסתכל על חייכם בצורה אחרת ממה שעשיתם זאת עד היום ולקחת אחריות. מאחר ואתם מזל שמאוד לא אוהב מסגרות הרי שקשה לכם במיוחד עם עובדה זו כיוון שצרכי הכוכב נוגדות את אופייכם הטבעי. גם השינויים שאתם נאלצים לעשות  מסיבה כלכלית, כל פעם מנערים אתכם מחדש, על מנת לחשוב על דרכים חדשות ויצירתיות להתקדמות.


גדי

הכוכב סטורן שנכנס אליכם למזל האישי שלכם והוא גם הכוכב שלכם, גורם לכך שאתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה דברים שונים צפים ועולים וגורמים לכם להתמודד עם דברים שהם פחות נעימים לכם. העובדה שאתם חייבים להשקיע הרבה שעות בעבודה, באה ביחד עם העובדה שעומדות בפניכם  הזדמנויות חדשות להצלחה. מומלץ לחכות ולהתייעץ, לפני שתחתמו על חוזים עסקיים חדשים.


דלי

הכוכב סטורן שנמצא אצלכם בבית המקושר עם תת ההכרה שלכם , גורם לכם לתהות ביניכם לבין עצמכם כיצד אתם רוצים להמשיך ולהתנהל בחייכם האישיים וכיצד אתם שואפים למנף את עצמכם מבחינה אישית. כדי לענות על תשובות אלה, מומלץ לכם להתבונן מסביב ולבדוק האם האנשים שאתם מתרועעים איתם אכן טובים ומתאימים לכם והאם לא הגיע הזמן לשנות חברה ?!


דגים

מבחינה אישית אתם נמצאים בתקופה שאינה מקדמת אתכם כיוון שאתם כל הזמן בשלב  של עליות וירידות עם תחושות חזקות שאין לכם שליטה על הנסיבות ולעיתים קרובות אתם נגררים אל חייהם של אחרים מבלי יכולת לשנות את העובדה שאינכם רוצים להיות מעורבים ,וכל זה יוצר אצלכם בלבול . אתם משקיעים במקומות שמבחינתכם יכולים לחכות, אך נראה שהסביבה הקרובה לוחצת עליכם להגיע להחלטות.


 

   • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות.

  • מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית אישית.


הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי