אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 07.10.2017 01.10.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 07.10.2017 01.10.2017 טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב תוכלו לגייס משאבים פיננסיים על מנת שתוכלו לבדוק את התחום הכספי, כיוון שיש לכם הזדמנויות להתחלות חדשות .  


טלה

הכוכב יופיטר נמצא בבית השותפויות שלכם כך שזה הנושא שנבחן ונבדק עבורכם. זה הזמן לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים. נראה שיש לכם צורך לבדוק את ההתנהלות האישית שלכם מול המשפחה. מומלץ לנסות ולהשקיע יותר זמן איכות עם המקורבים לכם, כיוון שנראה שהם זקוקים לכם יותר משהם מוכנים להודות בכך. 


שור

הכוכב סטורן הנמצא בבית תפיסת העולם שלכם נותן לכם הסתכלות ומימד חדש על החיים. נראה שאתם מאוד חוששים לומר את דעתכם כיוון שאתם רוצים להיתפס כהרבה יותר חזקים בעיני האחרים. נושאי תקשורת לסוגיה השונים יעלו בשבוע הקרוב ואתם צריכים לוודא שאתם מובנים לזולת וכל מה שאתם אומרים מגיע לאוזן הנכונה.  


תאומים

בשבוע הקרוב תאלצו להשקיע את כל זמנכם בתחום האישי. וונוס הכוכב האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם השקעת יחסי אנוש בבית הפרטי שלכם ולכן זה גם הזמן לנסות ולדחוף את היחסים למקום טוב יותר. זה הזמן ליצירת פתח ביצירת מערכות יחסים טובות יותר שיקדמו אתכם בהמשך.

 

סרטן

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית המקושר עם הקרובים לכם ולכן תחום הרבה יותר משמעותי עבורכם בשבוע הקרוב. נראה שגם נושאי כספים חשובים מאוד ואתם צריכים לבדוק עם עצמכם האם אתם מתנהלים נכון כלכלית. ייתכנו חיכוכים בבית על רקע כספי ועל כך שאתם צריכים להיות יותר מחושבים ואף לפעול בצורה חסכונית עקב תנאים חדשים שנוצרו בשטח.

 

אריה

הכוכבים מארס וונוס נמצאים במזל שלכם ונותנים לכם את היכולת להצליח ולקבל את האנרגיות הדרושות לכל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הזה. את העזרה לה אתם מצפים, תקבלו מאנשים קרובים שאינם בהכרח המשפחה שלכם , כיוון שייתכן והמשפחה תחשוב שאתם פועלים לא נכון ואינכם עושים את המקסימום על מנת להצליח בתחומים החשובים לכם.   


בתולה

בפרק זמן זה של חייכם אתם פועלים מתוך מחשבה מעמיקה של מהם הנושאים שמנהלים אתכם בחיים. קיים בכם צורך לקבל תשובות מדויקות  שייתנו לכם את התשובה לדרך חייכם. ייתכן שמבחינה כספית אתם עדיין לא בטוחים שאתם במקום הנכון, אך כל הסביבה תומכת בכם וסומכת עליכם מאוד, כיוון שכבר הוכחתם את עצמכם.


מאזניים

הכוכב יופיטר המביא איתו הרבה מזל והזדמנויות נמצא במזל שלכם , כך שנראה שזה הזמן הנכון לבדוק איזה עוד דברים אתם יכולים לעשות עבור עצמכם על מנת להתפתח ולהתקדם. נצלו קשרים חברתיים שיעזרו לכם להתקדם בחיים באופן כזה שתוכלו להיעזר בהם בהמשך. מבחינה כספית  אתם מתקרבים אל הדרך הנכונה.  


עקרב

מרבית הכוכבים נמצאים בבית תת המודע ובבית החברים והחברה שלכם. כך שמצד אחד אתם נמצאים לפני יום ההולדת שלכם והאנרגיות אינן כפי שהייתם מצפים מעצמכם. ומצד שני, הכוכבים שנמצאים בבית החברה שלכם גורמים לכם לטוב ואתם חווים התחלות חדשות ומשמחות. הרשו לעצמכם ליהנות כמה שיותר.  

 

קשת

נראה שמבחינה חברתית אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות שלכם כיוון שהשמש בשמיים מבקרת אצלכם במקום הידוע כאירועים חברתיים משמחים. כמו כן נראה שתעדיפו לא לחשוף את רגשותיכם ותעדיפו לשמור אותם לעצמכם. ושוב, אל תתנו לחששות ולפחדים לנהל אתכם מעבר למה שאתם מסוגלים להכיל. 


גדי

אתם נמצאים בתקופה שבה המניות שלכם בעלייה. נראה שאתם מבוקשים בכל מקום ואנשים משחרים לפתחכם. המילה שלכם הינה משמעותית מאוד ואנשים אוהבים אתכם בעבור מה שיש לכם להציע. למרות שאתם מייחלים לקשרים אמיתיים , ייתכן שאתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה נכנסים הרבה אנשים לחייכם, אך לא בהכרח גם נשארים איתכם לאורך זמן. 


דלי

הכוכב מארס המביא איתו עוצמות נמצא במקום המקושר עם כספים שלכם מול כספים של האחרים שאתם חושבים שאותי תקבלו ותיעזרו בהם. נראה שאתם נמצאים בהתלבטות כלשהי בין לעשות מה שטוב לכם באופן אישי ובין מה לעשות כדי לשמח את האחרים. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט שאתם נמצאים בסדר העדיפויות הראשון .   


דגים

אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינה מקצועית ואישית והיום שלכם מלא בתנועה עד כדי כך שאתם יכולים להתיש את עצמכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשחרר קצת לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח. אתם נמצאים בזמן שמבחינה אישית עוברים עליכם הרבה דברים ובכל פעם אתם מנסים להוכיח לעצמכם מחדש שאתם מצליחים לעמוד בכל הציפיות.

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי