אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 10.03.18 4.03.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 10.03.18 4.03.2018


 

טיפ לילידי  מזל השבוע

כוכב התקשורת, מרקורי נכנס אל בית הכספים שלכם וייתן לכם את האפשרות לתכנן באופן מעשי את תוכניותיכם העתידיות ולשתף בהם גם את האחרים בחייכם.

 

טלה

אתם נהנים מהשפעת כוכב התקשורת מרקורי שמבקר במזל שלכם ונותן לכם יכולת מילולית לתכנן, ליצור ולקיים תוכניות שכבר מזמן חפצתם בהם והנה עכשיו דברים מתחילים לצאת לפועל. ייתכן גם שאנרגיה זו מגיעה ביחד עם חוסר מנוחה פנימי מאוד משמעותי ואתם חייבים לחשוב על עוד דרך שתעזור לכם לנטרל משקעים פנימיים בדרך של יצירתיות ובנייה.  

 

שור

מעבר השמש אל בית החברה שלכם מביאים צורך לעשייה ולגיבוש חברתי, אך לעומת זאת בבית תת ההכרה שלכם נמצאים כוכבים שגורמים לכם לקושי לבטא את עצמכם ולהעדפה פנימית שהכול יישאר סגור ונעול בתוך האני הפנימי שלכם. זה לא הזמן לשתף קרובים בתוכניותיכם אלא להחליט עם עצמכם מה אתם רוצים לעשות. ייתכן שאתם די מרגישים לבד אך זהו פרק זמן של חודש שדרוש כדי לגבש החלטות.

 

תאומים

נראה שהמאמצים שלכם ליצור לעצמכם חברים חדשים דרך סגנון חיים חדש אכן נושא פרי ופתחתם לעצמכם דרך חיים חדשה שמבחינתכם כרגע היא הנכונה לכם. זה הזמן לנסות ולהרחיב את המעגל החברתי בחייכם ולדאוג לכך שלא תרחיקו מעליכם את האנשים שכבר אינכם חושבים כמוהם, וזאת מאחר שלמעשה אינכם יודעים כיצד החיים יכולים להתפתח ובאיזה מצב תאלצו לעמוד בהמשך חייכם.

 

סרטן

אתם נמצאים בתקופה טובה מאוד מבחינה מקצועית כיוון שכוכבים משמעותיים נמצאים עכשיו בבית הקריירה, עובדה שיכולה לגרום לשדרוג המצב האישי שלכם בתוך המערכת המקצועית והקריירה שלכם תימצא בתנופה. זה הזמן לבקש עזרה ממכרים וחברים . היזהרו לא להיות אימפולסיביים במקומות שבהם אתם רוצים תשובה מיידית, ואין ספק שהבשורות הטובות שלהם אתם מצפים בתחומים אלה – בדרך.

 

 אריה

הכוכב יופיטר שהוא כוכב השפע נמצא בבית המשפחה שלכם ולכן נראה שנושאים משפחתיים מועצמים אצלכם מאוד ותחומים רבים נמצאים אצלכם בחוסר איזון כתוצאה מכך. תהייה לכם יכולת בשבוע הקרוב להצליח ולקבל הערכה מאנשים קרובים ואף רחוקים שיעריכו מאוד את הכישרון שלכם . זה הזמן לחשוב על יצירתיות במובנים פרקטיים וכלכליים ולא רק כפתרון יצירתי לנשמה.

 

בתולה

הכוכב המקושר איתכם הוא מרקורי שאחראי על כל נושאי התקשורת תנועה וניידות נכנס אל מקום המקושר עם כספים שמתקבלים מאחרים ולכן ייתכנו אצלכם רגעים רבים של חילוקי דעות בגלל העובדה שאתם רגישים יותר מתמיד לדעות של אחרים ואינכם רוצים להרגיש שבגלל שאתם מנסים לעמוד על דעתכם , עובדה זו תקומם עליכם את דעתם של אנשים קרובים שחשובים לכם.

 

מאזניים

הכוכב מרקורי נמצא במזל המולי לכם הוא טלה. מבחינתכם זהו דבר מבורך כיוון שנראה שהחיים יכריחו אתכם לפעול ולא להישאר שאננים בשום תחום. ייתכן גם שתקבלו עזרה מאנשים שונים בסביבת חייכם, עובדה שתעזור לכם כרגע לבלוט  בתחומכם. היכולת שלכם להיות יצירתיים וגם האנרגיה הטובה שלכם תעזור לכם השבוע לטפח את המטרות האישיות שלכם ולהצליח.

 

עקרב

בית העבודה שלכם מופעל על ידי כוכבים משמעותיים ששניהם גם יחד אחראים על יחסים בין אישיים טובים בתחום הקריירה. השבוע הזה יהיה מתאים לחיזוק היחסים שלכם על רקע אישי, ומומלץ לכם ליצור דינאמיקה של יחסים עם אלה הקרובים לכם בעבודה שיחושו גם בכישרונות שלכם ויחפצו להיות קשורים איתכם בקשרי עבודה אישיים ולפתח איתכם חברויות חדשות.

 

קשת

הכוכב סטורן הנמצא עכשיו בבית הכספים שלכם גורם לכם להבין שאתם צריכים לקחת אחריות חדשה על חייכם ובהחלט ייתכן שאלה בדיוק הנושאים שניסיתם להימנע מכם במשך תקופה מאוד ארוכה עד עכשיו. ואולם הפעם אין לכם ברירה, זה בדיוק הזמן שבו אתם חייבים לחשוב כיצד אתם פועלים כלכלית להמשך הדרך עם היכולות שיש לכם עד עכשיו על מנת שתוכלו לבנות לעצמכם חיים חדשים וטובים יותר.

 

גדי

התקופה שאתם עוברים משמעותית במיוחד בגלל העובדה שאתם מושפעים משילוב כוכבים מאוד מאתגרים שגורמים לכם לשנות את חייכם ואף להבין שאתם חייבים לעשות מהפך כלשהו על מנת לצאת מהמעגלים שאתם נמצאים בהם עד עכשיו. תנו לאנשים אחרים לסייע לכם ובקשו עזרה בכל מקום שאתם יכולים . תלמדו לגלות שאנשים מבקשים לעזור לכם וטובתכם חשובה להם.

 

דלי

השמש בשמיים נמצאת בבית הכספים שלכם עובדה שמלמדת על כך שזה בדיוק הזמן לארגן מחדש את ההתנהלות הכלכלית שלכם ולא לסמוך על אף אחד שיעזור לכם בכך. זוהי לגמרי צריכה להיות המטרה האישית שלכם, על מנת שתוכלו לצאת מהסבך שהייתם שרויים בו עד לאחרונה. אתם יכולים לקבל עזרה מאנשים קרובים שיכולים לעזור לכם לנווט את תוכניותיכם.

 

דגים

מזל טוב לכם ילידי יום ההולדת . אתם אכן חוגגים עכשיו ומעדיפים לעשות זאת עם המשפחה הקרובה שלכם שממלאה לכם את הצורך בתחושת יחד. מבחינה כספית נראה שלעיתים אתם שוכחים מה נכון לכם לעשות והצורך שלכם להוציא כספים על אחרים, די מטריד אתכם כיוון שבדרך הזו אתם יכולים למצוא עצמכם חסרי יכולת לפנק את עצמכם בדברים שמאוד הייתם רוצים לעשות זאת.

 

 

 

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

·        מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית אישית .הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי