אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 11.02.2017 ו5.02.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 11.02.2017 ו5.02.2017טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב נמצא כוכב התקשורת במזל שלכם, כך שיש לכם הזדמנות מעולה לתקן קשיים תקשורתיים שיש לכם עם אנשים קרובים שעד היום טרם הספקתם לעשות זאת.

 

טלה

בחודש הקרוב יימצא הכוכב מארס במזל שלכם וייתן לכם כוח ועוצמה לעמוד באתגרים רבים. מבחינה פיזית תרגישו חזקים יותר ונראה שתוכלו להביא לידי ביצוע תחומי עניין רבים שנזנחו עד היום. מאחר וכוכב זה הוא גם השליט של המזל שלכם, חשוב מאוד שלמרות כל הכוח והעוצמה שתחושו, תצליחו להגיע לידי איזון ביניכם ובין הקרובים לכם שנעזרים על ידכם. צפו גם לבשורות טובות ומשמחות.

 

שור

זה הזמן להתחיל בפרויקט יצירתי הקשור לתת ההכרה שלכם . מרבית הכוכבים נמצאים השבוע בבית האני הפנימי ולכן נראה שתרצו להיות קצת יותר מכונסים בפינה שלכם. יהיו לכם הרבה אנרגיות, אך לא תמיד תרגישו שיש לכם יכולת וכוח להחצין אותם החוצה וייתכן שלעיתים תרגישו שאתם עומדים בפני התקף זעם או התפרצות על דברים קטנים ביותר. חשוב במיוחד לשמור על עצמכם.

 

תאומים

היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם בכל הנוגע לחברויות האישיות והרגשיות. מאחר והנושא החברתי חזק מאוד בתקופה זו והקרובים לכם לא בהכרח חושבים כמוכם, הרי שבשלב הזה אתם עלולים להיקלע למתחים וריבים, גם בגלל העובדה שהכוכב המקשה בשם סטורן נמצא בבית הזוגיות והשותפויות שלכם. מומלץ לכם בתקופה הקרובה לנסוע למקום כלשהו למטרת התאווררות.

 

סרטן

הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים משמעותיים ועמוקים נמצא אצלכם בבית השותפויות והזוגיות ולכן אתם עושים שינויים כל כך משמעותיים שאפילו חשיבה עליהם מפחידה אתכם במקצת. בגלל הנסיבות, אתם דואגים לשנות את סגנון חייכם והשותפים לכם לחיים נאלצים להסכים עם תוכניותיכם ומטרותיכם. השבוע תהיו יותר בכבישים כיוון שהחיים מבקשים מכם להישמע לשינויים שמוכתבים עליכם.

 

אריה

זוהי תקופה משמעותית בכל שנה להיות במחצית הזמן שלפני ואחרי יום ההולדת. ולכן ,עליכם לבחון את עצמכם ולבדוק האם מתאימה לכם המסגרת בה אתם נמצאים. מבחינה כספית זהו זמן שבו עליכם לבחון את מהימנותם של הקרובים לכם ובמיוחד לגבי אלה שהבטיחו לכם עזרה מסוגים שונים כולל כספית ועדיין לא עמדו בכך. נראה שקשה לכם יותר עכשיו מאשר בעבר.

 

בתולה

הכוכב שלכם המקושר עם תקשורת והמוכר בשמו מרקורי נמצא אצלכם בבית העבודה ונראה שאתם עומדים בפני תקופה שבה כל נושא היחד שלכם עומד למבחן . אין בהכרח הכוונה לשותפויות אינטימיות, אלא שותפות בכלל וגם עם כאלה שאינכם נמצאים איתם בקשרים רגשיים. הקריירה שלכם יכולה לעלות עכשיו על פסים מאוד אישיים וטובים והגיע הזמן שלכם לממש תוכניות.

 

מאזניים

הכוכב נפטון המביא איתו חוסר בהירות נמצא אצלכם בבית הבריאות ולכן ייתכנו מצבים בהם תרגישו חולים או אף תהיו חולים, אך לא תימצא לכך סיבה ממשית. התשובה תמונה בתת ההכרה שלכם ובנטייה בתקופה הזו לחלות במחלות פסיכוסומאטיות.השבוע מומלץ קצת להסתגר ולהפחית מגע עם אחרים. התעסקות בנושאים רוחניים יכולה להיות לכם מועילה מאוד ותיתן את התשובות לגבי שאלות עמוקות.

 

עקרב

בשבוע הקרוב נראה שאנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. נסו לנצל זאת לטובתכם בתחום המקצועי. זה הזמן להחצין את היצירתיות הטבועה בכם ולעלות על דרך המלך. אתם חזקים וכריזמטיים מאוד ולכן אתם גם יודעים איך להפעיל את קסמיכם האישיים ולהשאיר אוירה נינוחה ורגועה. אנשים בסביבה הקרובה שלכם זקוקים לכם יותר מתמיד, כך שמומלץ לבלות איתם כמה שיותר זמן איכות.

 

קשת

בשבוע הקרוב תאלצו לעסוק בכל מה שקשור לענייני כספים של סביבתכם הקרובה בגלל העובדה שייתכנו אצלכם הוצאות גבוהות שלא תכננתם אותם מראש, אך אתם חייבים לבצע אותם כיוון שאתם מחוייבים להם. ייתכן שאין לכם את האנרגיה להמשיך ולהילחם ולכן אתם צריכים ללמוד לפזר את כוחותיכם בהדרגה על מנת שלא תישחקו את האנרגיה שלכם. מומלץ להימצא בחברת אנשים תומכים.

 

 

גדי

מבחינה כספית אתם נמצאים בעיצומה של תקופה שבה אתם נדרשים להפעיל את כל הרעיונות היצירתיים שלכם . יש לכם הזדמנות לעשות כסף וייתכן וחברים קרובים או אף כאלה שמאמינים ביכולות שלכם, יעזרו לכם בכל מה שתבקשו. הרשו לעצמכם ליהנות ממעברו של כוכב השפע בבית הקריירה שלכם, ולצאת קצת מהשגרה על מנת לשווק את עצמכם בדרך הטובה ביותר.

 

דלי

ייתכנו בעיות שעלולות להיווצר על רקע יחסים אישיים עם הקרובים לכם. הכוכב מרקורי האחראי על החשיבה נמצא במזל שלכם ונותן לכם יכולת דיבור ובמקביל נותן לכם הזדמנות לקבל תובנות מתת המודע שלכם ואף לעשות זאת בדרך הטובה ביותר. ייתכן ובשלב זה לא תשתפו אחרים בתוכניותיכם האישיות , אך זוהי התנהלות נכונה עד אשר תדעו שאתם באמת עושים את הדבר הנכון ובזמן הנכון.

 

דגים

אתם מרגישים שהכוכב סטורן הגורם לכם לעיכובים מתחיל להתיש אתכם ואתם זקוקים למנוחה. כוכב זה יושב בבית הקריירה וגורם לכך שאתם יודעים שאתם צריכים לעשות שינוי אך עדיין לא מצאתם את הכוחות הנדרשים לכך. העובדה שזקוקים לכם גורמת לכם להבין שהנתינה שלכם נכונה וגם אם קשה לכם לעיתים , זוהי הדרך הנכונה להמשיך בתוכניותיכם העתידיות ולשתף בכך גם את האחרים.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי