אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 11.11.2017 5.11.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 11.11.2017 5.11.2017טיפ לילידי השבוע

פרופורציות היא המילה הנכונה המתאימה לילידי השבוע. אתם נמצאים בתקופה רגישה מאוד לגביכם וכל דבר מוציא אתכם משיווי המשקל.

 

טלה

בית השותפויות והזוגיות שלכם מופעל על ידי הכוכב האחראי עליכם מארס, אך בזוית קשה ומאתגרת ולכן אתם נוחים להתפרצויות יותר מהרגיל. בבית הקריירה שלכם נמצא הכוכב פלוטו הוא הכוכב שמבקש מכם לעשות שינוי תדמית משמעותי בנושאי הקריירה, ובעיקר גם עם נושאים מקצועיים שמצריכים יחסים בין אישיים תקינים.  הצורך שלכם בחופש ושחרור יכול לגרום לכך שתעשו טעויות ביחסים אישיים.

 

שור

בית השותפויות שלכם חווה ביקורים מאוד משמעותיים של כוכבים כמו יופיטר כוכב השפע וונוס שהוא הכוכב שלכם ומבקשים מכם ללמוד כיצד להסתדר עם הסובבים אתכם. הכוכב וונוס לא יניח לכם עד אשר תלמדו לתקשר יותר עם השותפים לכם. מאחר ואתם לא דברנים גדולים ייתכן שעובדה זו תלחיץ אתכם ותהיו מוכנים לעמוד על דעתכם יתר על המידה בדרך שיכולה לגרום לחיכוכים.

 

תאומים

הכוכב יופיטר בבית העבודה שלכם, כך שזה הזמן לבדוק את ההתנהלות המקצועית שלכם ולוודא שאינכם חורגים מהתוכניות הראשוניות שלכם. זוהי תקופה שמומלץ לכם לשמר את האנרגיות שלכם ולא לפזר אותן  יתר על המידה. ייתכנו דאגות על רקע בריאותי לאדם קרוב ולכן מומלץ לכם להשקיע בתזונה נכונה ושמירה על איכות החיים לעצמכם ולקרובים אליכם על מנת למזער את האפשרויות לקשיים על רקע זה.

 

סרטן

הכוכב וונוס נמצא בבית הילדים והרומנים שלכם, כך שנראה שמבחינת יחסים בין אישיים אתם פורחים בתקופה זו ואפשרויות חדשות לזוגיות נרקמות בחייכם. אלה מכם שכבר נמצאים בקשר, יכולים להרשות לעצמכם לשחרר את המגבלה שאתם חשים ביחס לקשר ולהרשות לעצמכם ליהנות מהתחדשות היחסים. זה הזמן לפנק ולהתפנק ולהרשות לעצמכם בילויים וזמן איכות מתאים ובעיקר עם צעירים מכם במשפחה.

 

אריה

אתם עדיין מושפעים מביקור מארס כוכב העשייה בבית המקושר עם הסביבה הקרובה  שלכם ומחפשים דרכים חדשות להתחדשות בתחום זה. השפעות תת הכרתיות מהעבר מונעות מכם להתפתח בכיוון שאתם מעוניינים בו וייתכן שחלקכם הגדול עדיין מרגיש חסום בגלל הנסיבות המשתנות של חייכם לאחרונה. חכו עד לחודש פברואר שהוא מחצית השנה שלאחר יום הולדתכם לשינויים משמעותיים.

 

בתולה

הכוכב מארס נמצא בבית הכספים שלכם ונותן לכם את מלוא המרץ לעשייה עניינית ויעילה כפי שאתם אוהבים. זה הזמן שלכם לשנס מותניים ולעשות ככל העולה על רוחכם , אם כי סביר להניח שלא תעשו דברים יוצאים מגדר הרגיל בגלל אופייכם הפרגמאטי. ובכל זאת, הרשו לעצמכם לחרוג מהשגרה ואפילו לחשוב על שיפוץ משמעותי בבית כדי לתת לעצמכם את המרחב שהנשמה שלכם זקוקה לו.

 

מאזניים

בית הכספים שלכם מתעורר לחיים לאחר תקופה ארוכה שבה מבחינה כלכלית לא היה לכם מנוח ובעיקר לעצמאיים שבכם. נראה שנאלצתם להמציא את עצמכם בכל פעם מחדש כדי לשרוד את השוק הקשה והבעייתי. גם השכירים שבכם נאלצתם להסתגל למציאות חדשה, ובכל זאת עכשיו שכוכב השפע הגיע לבית הכספים שלכם, נראה שיש לכם הזדמנויות חדשות לרווחים משמעותיים.

 

עקרב

אתם נמצאים עכשיו בפתחן של התחלות חדשות ואפילו מרגשות שייכנסו אל חייכם. הגיע הזמן עבורכם לחוות זאת לאחר תקופה מאוד ארוכה שבה הרגשתם קשיים ושאתם צריכים להתאמץ עבור כל דבר שמגיע אליכם. יש לכם רצון עז לטפח את סביבת המגורים שלכם ולהראות לאחרים שהנה יש לכם טעם טוב ויכולות לשדרג כל מקום שבו אתם נמצאים בו, כף שיוכל להפוך למקום שנעים לשהות בו.

 

קשת

אתם מתחילים את תקופת יום ההולדת כשאתם חסרי אנרגיות לחלוטין וזה טבעי בתקופה זו. ולכן, ככל האפשר הימנעו ממאמץ יתר כזה שיגרום לכם להרגיש שאתם נותנים יותר ממה שאתם מקבלים. כוכבים רבים נמצאים אצלכם בבית תת המודע ומאירים תחום זה ולכן טבעי שבתקופה הזו תחפשו תשובות יותר מעמיקות לשאלות מביכות ומציקות על עברכם. למדו להקשיב לאני הפנימי ושמרו על אורח חיים בריא.

 

גדי

העובדה שהכוכב וונוס נמצא במהלך כל החודש הקרוב במקום המקושר עם החברים הקרובים שלכם מלמדת על כך שאתם עומדים בפני שינוי משמעותי עבורכם וגם עבור הסובבים אתכם. נראה שאתם עומדים בפני התחלות חדשות ואנשים חדשים שיכנסו אל חייכם יעזרו לכם במהלך זה. זוהי תקופה מצוינת עבורכם לפנק את האהובים עליכם במתנות והפתעות כדי שיחושו כמה אתם רגישים לצרכים שלהם.

 

דלי

ושוב אתם עסוקים בשינוי התדמית האישית שלכם וזאת כתוצאה מכך שכוכבים מאוד משמעותיים נמצאים אצלכם בבית הקריירה וגורמים לכך שהנה אתם לוקחים את חייכם ברצינות ולא מוכנים להתפשר יותר כפי שהיה בעבר. דרך התנהלות חדשה זו תגרום לסובבים אתכם לחוש שאולי אתם פועלים רק בהתאם לצרכים האישיים שלכם ולא בהתאם לצרכים שלהם – ייקח להם זמן להשתכנע בצדקתכם.

 

דגים

תפיסת העולם שלכם השתנתה לאחרונה בעקבות רצף של אירועים שחוויתם לאחרונה. זה הזמן שלכם להתנהג בהתאם לתפיסת העולם החדשה שלכם ולהוכיח לאחרים שהנה אתם נמצאים במקום שבו אתם יכולים לקחת שליטה על העניינים ולנהל את חייכם בצורה שאתם חושבים שראוי לנהל אותה. אל תכניסו עצמכם להוצאות כספיות מיותרות והשתדלו להישאר במסגרת המוכרת שאליה התרגלתם עד היום.

 

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי