אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 12.07.2017 06.07.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 12.07.2017 06.07.2017טלה

בשבוע הקרוב ייכנס הכוכב וונוס לבית המשפחה שלכם, כך שתרגישו את האנרגיות שלכם עולות ומתעוררות ביחס לכל הכרוך במערכות יחסים.  אלה מכם המחפשים סגירת מעגלים יכולים להיות מרוצים סביב האירועים ותשומת הלב שתרגישו מצד אנשים יקרים לכם ולכן זה הזמן לפתוח את הלב לסיטואציות חדשות שיעזרו לכם לפתיחות רגשית. נסו להיות יצירתיים בנוגע לפתירת בעיות.

 

שור

אתם עוברים תהליך מאוד מעניין בכל מה שקשור למערכות יחסים אישיות ובתחום המשפחתי. נראה שלאחרונה החיים לא ממש פינקו אתכם ולכן נאלצתם לקחת אחריות בתחומי חיים שעד לאחרונה העדפתם לא להתעמת איתם. המשפחה הקרובה גוזלת מכם די הרבה זמן ואתם מרגישים שאתם מחויבים לה בכל הנוגע למימוש תוכניותיכם. נסו להביע את דעתכם האמיתית.

 

תאומים

בשבוע הקרוב תהיו עסוקים מאוד בחיפוש דרכים מקוריות לשפץ את סביבת המגורים שלכם ובחיפוש אחר משאבים פיננסיים שיעזרו לכם להגשים את תוכניותיכם. יש לכם עכשיו הזדמנות לעשות שינויים משמעותיים שיכולים לשנות את חייכם מהקצה לקצה. מבחינה מקצועית אתם נמצאים בתקופה שהיא קצת מעורפלת עבורכם בנוגע לתכנון עתידכם, אך אין זה הזמן להחליף עבודה.

 

סרטן

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות של חייכם המתרחשת אחת לשתיים עשר שנים וזאת בגלל העובדה שהכוכב יופיטר המביא איתו שפע, מזל והצלחה נמצא בבית המשפחה שלכם. ולכן, בכל אירוע משמעותי תוכלו לקבל תמיכה מהקרובים לכם ביותר. המצב הכספי קצת מעיק עליכם, אך אין ספק שביקור וונוס שאחראית על הכספים במזל שלכם תיתן לכם את האפשרויות לפתור גם נושא זה.


אריה

ילידי המזל אמורים להיות מאוד מרוצים השבוע בגלל העובדה שאתם מרגישים שהכוחות שלכם מתחדשים בגלל ביקור כוכב העשייה מארס במזל שלכם. יש לכם יכולת פיזית טובה לממש את תוכניותיכם ולקבל תמיכה ועידוד מהקרובים לכם ביותר. מאחר וכוכב מרקורי נמצא בבית הכספים שלכם והוא גם כוכב התקשורת, עליכם לוודא שהכל סגור וברור ואכן תקבלו כל מה שהובטח לכם . 

 

בתולה

בתקופה האחרונה אתם מרגישים הרבה יותר מבוקשים ומקובלים מתמיד ועובדה זו די חדשנית בשבילכם, ויחד עם כך גם מאוד מהנה. הגיע הזמן שלכם ליהנות מהיכולת שלכם ליצור יחסי צבור ומערכות יחסים טובות. כוכב התקשורת במזל שלכם ייתן לכם את האפשרות לומר את כל מה שאתם חושבים ועובדה זו תתקבל בברכה על ידי הקרובים לכם כיוון שהם יבינו שאתם באים ממקום מפרגן .

 

מאזניים

השבוע תגיע אליכם וונוס מלכת היחסים שהיא גם המאפיינת של המזל שלכם לבית הקריירה שלכם ותסמל עבורכם התחלה חדשה. זהו חודש שבו תרגישו שאתם מפתחים באהבה את מערכות היחסים שלכם ואתם אהובים ופופולאריים יותר מתמיד. מבחינה חברתית זוהי תקופה שבה אתם בונים את עצמכם ונראה שלמרות שאתם קצת בלחץ, הרי  שאתם זקוקים ללחץ הזה כאדרנל חיובי ומניע לעשייה.

 

עקרב

אתם נמצאים תחת השפעת סטורן בבית הכספים שלכם ואכן כוכב זה ידוע כמורה הגדול ולמרות שאינכם מעוניינים להרגיש כובד, הרי שאתם נאלצים להתמודד עם האנרגיה שלו על ידי הבנת משמעות צרכי הכוכב לעומק. אתם בתקופה שאינכם יכולים להקל ראש בשום נושא בתחומי חייכם, כיוון שעכשיו אתם נאלצים להתמודד עם העובדה שאחריות היא שם המשחק על מנת להמשיך ולהתקדם למטרותיכם בחיים.

 

קשת

נראה שלאחרונה אינכם מנהלים את חייכם בחופשיות אלא מנוהלים על ידי החששות שלכם.  זוהי תקופה מצויינת לקחת החלטה ולצאת לחופשה למקום קרוב על מנת להיטען באנרגיות חדשות. אלה מכם שמנהלים מאבקים בירוקרטיים, יכולים למצוא השבוע ולמעשה במשך כל החודש הקרוב את האנשים המתאימים שאיתם תוכלו ללכת קדימה ולהצליח בכל תוכניותיכם ואז כמובן שתוכלו לטפוח לעצמכם על השכם.


גדי

לאחר תקופה לא קלה עבורכם נראה שאתם שוב עולים על הגל בכל הנוגע למערכות יחסים כיוון שכוכב וונוס המביא איתו הקלה בתחומי יחסי האנוש נכנס אליכם לבית הזוגיות והשותפויות. זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם שיכולה למנף אתכם מקצועית למקומות החשובים לכם תוך שימוש במערכות יחסים כמנוף להתקדמות. נסו לפעול במתינות ולא מתוך לחץ, כיוון שהתנהגות כזו יכולה להביא לכם אויבים.

 

דלי

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים ביכולת שלכם לתקשר בצורה יותר נכונה ובריאה עבורכם. אתם נמצאים בדיוק בפרק זמן של חייכם שבו אתם צריכים לבדוק עם עצמכם את ההתנהלות האישית שלכם ולהחליט כיצד עליכם לפעול בהמשך. כוכב התקשורת עומד לבצע נסיגה במקום המקושר עם כספים ומאחר ובאופן טבעי יש לכם כרגע כוכב שדי מערפל לכם את ההגיון, חשוב לפעול בשיקול דעת..

 

דגים

נראה שבתקופה הקרובה אתם הולכים לעבוד מאוד קשה וייתכן שהאנרגיות תהיינה ירודות וזאת בגלל שאתם פחות משגיחים על עצמכם . אתם עסוקים מאוד עם צעירים מכם במשפחה ונראה שתפיסת עולמכם הולכת ומשתנה בעקבות כל מה שאתם חווים סביבכם. כמו כן, נסו להבהיר את עמדתכם לאחרים בגלל שעדיין ההתנהגות שלכם לא תמיד נתפסת ברורה לזולת.

 

 

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי