אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 13.01.18 -7.01.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 13.01.18 -7.01.2018


 

טיפ לילידי השבוע

זהו שבוע עמוס במיוחד בלוח הזמנים שלכם בגלל אירועים הנובעים מריבוי כוכבים במזל שלכם. זה הזמן לעשות רשימה מסודרת , לעבוד לפיה ולא לחרוג ממנה. 


טלה  

בית הקריירה שלכם עמוס בכוכבים. אין לכם יותר מה לחכות לזמן טוב אחר שיגיע - אלא למצות את מקסימום האפשרויות הניתנות לכם בזמן זה. ייתכן ובחודש הקרוב תהיו נסערים מהרגיל בגלל ביקור הכוכב השליט שלכם במקום המסמל את היכולת שלכם להרוויח כסף מאחרים. עובדה זו תגרום לכם לעשייה מתוך לחץ ועצבנות. תיתכן חוסר סבלנות מצטברת שתיגרום לכם לעיתים לאבד שליטה. 


שור

עליכם להיזהר בכל התקופה הקרובה מהיתקלות עם רשויות בגלל נושאים בירוקרטים שונים. זה הזמן שלכם לטפל בנושאים רבים שלא אהבתם בגלל האנרגיה שהם מוציאים מכם ובכל זאת להתחיל לפתור אותם אחד לאחד עד אשר תסיימו את כל המטלות שלכם. נושאי זוגיות יהיו טעונים בשבוע זה בגלל ביקור כוכב מארס שהוא מלחמתי מטבעו בבית הזוגיות שלכם ובכל זאת מומלץ וחשוב לשמור על כל מוצא פיכם בעניינים אלה.  


תאומים

אתם ממשיכים לעבוד קשה ולהוכיח את עצמכם בכל הנוגע לנושאי עבודה כיוון שיש לכם מטרה להגיע ליעדים גבוהים ולהוכיח את עצמכם על מנת לזכות בקידום מקצועי. זה אכן הזמן שלכם להראות לכולם את יכולותיכם הטובות . תהליך זה שאתם עוברים ייתכן  מאוד שלא ייתן לכם מנוחה רגשית ולכן יחסים קרובים יכולים לצאת נפסדים בגלל חלוקת הנטל שאתם מפנים אותה בעיקר כרגע לעבודה.

 

סרטן

נושאי זוגיות ושותפויות עומדים עכשיו על הפרק כיוון שאתם חייבים להיות כנים עם עצמכם ולהראות עד כמה אתם  מוכנים לתת מעצמכם בכל הקשור לתחום הרגשי בחייכם. נראה שהשותפים לכם לא חושבים כמוכם ולכן הם מרגישים תסכול כי אתם הנהנים היחידים מסגנון החיים שאימצתם לעצמכם. עובדה זו מנוגדת לדפוס הרגשי הרגיל שלכם שבו כולם מכירים אתכם ולכן אתם מבלבלים את הקרובים לכם. 


אריה

זה הזמן שלכם לצאת מתוך המחבוא הרגשי שאתם חיים בו ולהראות לאחרים שקרובים לנשמתכם מה אתם באמת מרגישים כלפיהם. אל תצפו שהם  יבינו את המסרים שאתם מנסים להעביר להם מבלי שתאשרו שאכן אתם עומדים מאחורי המסרים ולוקחים אחריות על מעשיכם. כל הקשור לבית, עבודה ולמשפחה עולה עכשיו הילוך ואתם אכן נמצאים בתקופה שבה עליכם להגיע להחלטות חשובות. 

 

בתולה

כוכב העשייה ושמו מארס נמצא בבית המקושר עם לימודים והסביבה הקרובה לכם. זה בדיוק הזמן הנכון להשקיע את מקסימום האנרגיה שלכם בכל הקשור לפיתוח עצמכם והתוכניות האישיות שיגרמו לכם להתקדם. השבוע מתחילה לכם גם ההזדמנות לשפץ את ביתכם , לעבור דירה או לעשות כל דבר שיכול לגרום לכם להרגיש שהנה אתם חווים שינוי. חשבו על דרך יצירתית כדי למצות את האפשרויות העומדות לרשותכם.  


מאזניים

מאחר ואתם מזל שבדרך כלל העשייה שלכם איטית ולעיתים אף קשה לכם להגיע להחלטות הרי שעכשיו זה הזמן שלכם לקחת את עצמכם בידיים ולפעול בצורה מאוד מחושבת ומהירה, וללא היסוסים.  כל נסיגה מהמטרות הראשוניות שלכם רק תעזור לאחרים להחליש את כוחכם ולגבור עליכם בניסיון להגיע ראשונים למטרה. כוכב השפע בבית הכספים שלכם יעזור לכם להביא עצמכם לידי ביטוי.


עקרב 

אתם נמצאים בתקופה מעניינת מבחינתכם בעיקר בגלל כוכב העשייה שנמצא במזל שלכם ונותן לכם כוח לפעול וגם כוכב השפע שמביא אליכם את ההזדמנויות הדרושות להצלחה.  כרגע יש לכם קונפליקט פנימי שבו אתם מתלבטים מה הדבר הנכון ביותר לעשות עבור עצמכם. מצד אחד הנשמה דוחפת אתכם לעשייה ולמימוש ומצד שני אתם  מנסים לרצות אנשים קרובים לכם וללכת בדרכם שלהם. 

 

קשת

אתם נמצאים בתקופה כלכלית שבה אתם  מנסים לעזור לעצמכם בדרכים שונות על מנת לממש את תוכניותיכם. אתם יודעים פנימה שהדברים יסתדרו אך עדיין אינכם יודעים כיצד.  זמן רב מדי ויתרתם על עצמכם ועל העשייה שלכם ולכן הגיע הזמן שתיקחו החלטה ותפסיקו להסתובב סחור סביב הזנב של עצמכם. אף אחד לא יעשה את הדברים טוב מכם, ולכן ככל שתקדימו לעשות ולפעול, יהיה לכם מספיק זמן לעשייה נוספת. 

 

גדי

בתקופה הקרובה ישחק לכם המזל ונראה שלא יהיה יום אחד דומה למשנהו בחייכם. מרבית הכוכבים נמצאים במזל שלכם וגורמים לכם לתקופה של אינטנסיביות משמעותית. גם הימצאות כוכב השפע נמצא בזוית טובה לכם, אך בבית של תת הכרה שעדיין אינה מאפשרת לכם את ההתקדמות לה אתם מייחלים.הכוכב סטורן שהגיע אל המזל שלכם ייתן לכם את האפשרויות הטובות לקחת אחריות ולהצליח לממש אתגרים. 


דלי

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם במקום המקושר עם תת ההכרה שלכם ולכן הגיע הזמן שתקשיבו היטב למה שהאני הפנימי מנסה להנחות אתכם, כי זו הדרך הנכונה ביותר עבורכם להביע את רגשותיכם ולהביא את עצמכם למימוש אישי. זוהי תקופה שפחות אפשר לפעול בה, אך בהחלט מתאימה לתכנון, כדי שבהמשך תוכלו להיות מרוצים מהתוצאות של דרך פעולתכם. 


דגים

אתם מנסים לבנות את עצמכם מחדש מבחינה חברתית ואף עושים כל מיני מעשים שהם חריגים לאופייכם הרגיל וכל זאת על מנת שתוכלו להגיד לעצמכם שעשיתם את המקסימום על מנת שבהמשך אף אחד לא יוכל לבוא אליכם בטענות על כך שהזנחתם את תפקידכם. מבחינה כספית זוהי תקופה שבה אתם צריכים יותר להיזהר כיוון שהכוכב אוראנוס שנמצא במזל שלכם יכול להביא שינויים פתאומיים שלא תמיד תאהבו אותם.  

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי