אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 13.05.2017 ו07.05.2017

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 13.05.2017 ו07.05.2017


טיפ לילידי השבוע

כוכב התקשורת מרקורי מקשה עליכם את היחסים הבין אישיים, כיוון שאתם מרגישים שאתם לא מובנים לסובבים אתכם ואין לכם רצון לפתוח את המופנמות שיצרתם לעצמכם כמיגננה.  

 

טלה

בתקופה הקרובה תהיו עסוקים בסביבה הטבעית שלכם ובנושאי היום יום, כיוון שתמצאו את עצמכם בסיטואציות חדשות שבהן תתבקשו להחליט איך אתם רוצים לממש את השינויים שלכם. ייתכן שעובדה זו תלחיץ אתכם מעט בגלל העובדה שהייתם בטוחים שהכול מתנהל כפי שרציתם והנה הנסיבות מראות לכם שאתם חייבים להתחשב גם ברצונם של האחרים ובמיוחד בתחום הכספי.

 

שור

כוכב משמעותי בשם מארס נמצא אצלכם בבית הכספים כך שנראה שאתם נמצאים בפני אירועים חדשים שיכולים לשנות את חייכם מבחינה כלכלית מקצה לקצה. זה הזמן הנכון עבורכם לבדוק מהם הדברים שעליהם אתם מוכנים לוותר ומהם הדברים שאותם אתם רוצים להמשיך לשמר כפי שהיו עד היום. מאחר ואתם מזל שקשה לכם עם שינויים, נראה שפשרה תהיה הכרחית.  

 

 

תאומים

הגעתם לתקופת יום ההולדת שלכם כך שאתם נמצאים עכשיו בהתחלות חדשות המלוות בחשבונות נפש משמעותיים. מאחר והכוכבים כמו וונוס מלכת היחסים ומרקורי הכוכב שלכם שהוא גם מלך התקשורת, נמצאים ביחד בבית החברים והחברה שלכם, נראה שמהתקופה הקרובה תתחילו להרגיש הקלה ויבואו עליכם ימים טובים יותר שבהם תרגישו שהפופולאריות שלכם גואה.

 

סרטן

בימים אלה נמצאים כוכב משמעותי כמו מארס בבית תת ההכרה שלכם, כך שאתם מרגישים שיש לכם צורך להתכנס פנימה ולשאול את עצמכם שאלות נוקבות ביחס לאייך אתם רוצים להמשיך את חייכם מהנקודה אליה הגעתם. נראה שאתם מעדיפים להסתיר את תוכניותיכם מאנשים קרובים ומעדיפים להיות בתוך הקונכייה הפרטית שלכם, למרות שכלפי חוץ הכל נראה כרגיל וזאת עד אשר תגיעו להחלטות.

 

אריה

קשה לכם עכשיו יותר עם כל המושגים שנקראים אצלכם קריירה למול צרכי צעירים מכם הזקוקים לכם. נכון שמבחינה אישית, הפופולאריות שלכם בעבודה הינה בשיאה בתקופה האחרונה ואתם מקובלים בכל מקום שאליו אתם הולכים, אבל לעיתים אתם מעדיפים את השקט ואת הפינה שלכם ופחות רוצים להשקיע כדי להצליח . זה הזמן לעשות סדרי עדיפויות בין ההיגיון לרגש על מנת לספק את כל הצדדים שבכם.

 

בתולה

בשבוע הקרוב אתם עלולים להיקלע למצבים בהם תרגישו חסרי סבלנות בגלל העובדה שהדברים סביבכם לא מתנהלים כפי שהייתם רוצים ובעיקר בנושאי עבודה. ייתכנו חילוקי דעות ביניכם לבין אנשים קרובים לכם שרואים שונה מכם את פני הדברים. ולכן, אתם שרגילים שהדברים נעשים לפי דעתכם – חשים שאתם חייבים לשכנע על מנת שדעתכם תתקבל. אחד הדברים שעליכם ללמוד הוא את סוד האיזון והפשרה.

 

מאזניים

בשבוע הקרוב תיתקלו במצבים חדשים בהם תחושו שאתם מעוניינים לקדם את עצמכם כפי שאתם מאמינים שאתם ראויים לכך. הכוכב יופיטר משפיע עליכם מטובו ואתם משופעים באירועים ונראה שכולם מחפשים את קרבתכם. הצורך שלכם בעצמאות יכול לעזור לכם ככל שתרצו להוכיח לעצמכם ולסביבה שאתם יכולים להצליח בתוכניותיכם. הקרובים לכם שלאחרונה מאוד עזרו לכם – ישמחו בשמחתכם.

 

עקרב

אתם מרגישים שאתם נמצאים בתקופה שבה המחויבות בחייכם גוברת על הצורך ליהנות מהחיים. עובדה זו מתסכלת במקצת כיוון שלדעתכם יש צורך לעשות הפסקות וגם לחיות את החיים, אך  איכשהו הדבר נמנע מאיתכם בשלב הזה. תהליך זה נובע מהעובדה שסטורן כוכב המחויבות נמצא בבית הכספים שלכם ומעכב לכם את היכולת להרויח כלכלית. רק במידה ותזרמו עם הנסיבות - יוקל לכם.

 

קשת

אתם מתקרבים לתקופת מחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ועובדה זו גורמת לכם לחשבונות נפש גוברים כיוון שאתם חפצים בסגנון חיים חדש ולמחוק את הישן מחייכם לגמרי. הגיע הזמן להכניס אנשים חדשים לחייכם ולתת להם אפשרות לחדור אל לבכם. לפנויים שבכם ייתכנו מערכות יחסים חדשות ומשמעותיות ואלה מכם הנמצאים כבר בקשר, הגיע הזמן להשקיע במערכות היחסים שלכם.

 

גדי

בית המשפחה שלכם עמוס בכוכבים כיוון שלמרות ההתלבטויות יש לכם הזדמנויות חדשות ויכולת פריחה מאוד משמעותית בקירוב הלבבות. גם בנושאי עבודה זו ההזדמנות שלכם לשווק את עצמכם במקומות שבהם אתם מעוניינים לפתוח לעצמיכם ערוצי תקשורת חדשים ותגלו שהאנשים המתאימים מוכנים לבוא לקראתכם ומוכנים לפתוח איתכם תחומי עניין ועבודה חדשים.

 

 

דלי

במהלך החודש הקרוב תוכלו לעזור לעצמכם על ידי יצירתיות חדשה בתחומי העניין המתאימים לכם. אינכם חושבים כמו כולם ועובדה זו יוצרת את הייחודיות שלכם בעיני האחרים. ייתכן ואתם נאלצים לעשות שינויים שונים ובעיקר כלכליים,  ואולם, בגלל העובדה שכוכב נפטון נמצא בבית הכספים שלכם ולא תמיד אתם עושים את השיקולים הנכונים בנושאים אלה. חשוב לכם לקבל ייעוץ מקצועי.

 

דגים

בית הכספים שלכם עמוס בכוכבים בגלל העובדה שאתם מתבקשים לתת מעצמכם לאחרים הרבה יותר ממה שאתם  מוכנים. ייתכנו שינויים של הרגע האחרון בתוכניותיכם ולכן מומלץ לכם לזרום עם הקיים. אתם נמצאים במתח עצבים גבוה כי הדברים לא הולכים כמו שאתם רוצים וגם לאנשים קרובים יש תביעות אליכם שניסיתם להתעלם מהם והכל ביחד מקפיץ אתכם לתגובות אגרסיביות מהירות מדי.

 

 

 

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

 הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי