אינדקס המומחים
כל המאמרים של מיטב המומחים פעם בשבוע ישירות למייל שלך.
שם
דוא"ל
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.06.18-23.06.2018

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 17.06.18-23.06.2018

עקרב טלה

 

 

טיפ לילידי  מזל השבוע

תקופת יום ההולדת מביאה אתכם לאחד השיאים של חייכם בכך שאתם צריכים להחליט ואף לפעול בנוגע לסדרי עדיפויות חדשים בחייכם.


 

 

טלה

חוסר הסבלנות שלכם מביא אתכם כל פעם לשיאים חדשים, כך שלעיתים קרובות מדי אתם מביעים את דעותיכם מבלי לבדוק לעומק גורמים ונסיבות. אתם מגיעים למסקנות מיידיות ולעיתים קרובות מקוממים עליכם את דעתם של האחרים. ולמרות זאת, אתם עובדים מעולים ועושים כל דבר מכל הלב ועובדה זו תמיד באה לזכותכם, כאשר אנשים אחרים נכונים לשפוט אתכם לחומרה.


שור

כוכב מרקורי שאחראי על התקשורת נכנס לבית המשפחה שלכם עובדה שמאוד גורמת לכם להתבלט, מאחר ואתם אנשים מאוד מופנמים ולא תמיד אומרים את אשר על ליבכם וכאשר כוכב כזה מגיע יש צורך של יותר אסרטיביות בהבעת דעותיכם. עכשיו הזמן, לתקשר עם הקרובים לכם ולפתור בעיות אישיות שהעיקו עליכם מזה זמן רב ועד היום לא היה להם פתרון.


תאומים

בשבוע הקרוב השמש בשמיים ממשיכה להיות בבית הכספים שלכם כך שאתם נמצאים בשבוע שבו יש לכם צורך בפינוקים ונראה שגם הקרובים לכם חשים כך. הפופולאריות שלכם גבוהה מהרגיל ויש לכם יכולת להשיג מה שאתם רוצים אם רק תבקשו ותחייכו ותפעילו את קסמיכם. בנוסף, תעבדו קשה מהרגיל ואכן ניכר בכם שאתם משקיעים הרבה אנרגיה שמביאה הצלחה.


סרטן

אתם נמצאים כחודש לפני יום ההולדת ומתחילים להרגיש את תחושת הכובד הרגשי המלווה תקופה זו. באופן טבעי קיים גם אובדן אנרגיה בפרק זמן זה, אך ניכר שבגלל עומס אירועים שלא אתם יצרתם , עדיין אינכם יודעים מה עוד אתם יכולים לעשות על מנת לנסות ולשפר את מצבכם האישי והכלכלי. הצורך שלכם להתבודד עדיין קיים ובולט אצלכם וניכר שאינכם פנויים רגשית לדבר את אשר על ליבכם.


אריה

הכוכב מארס שמביא איתו מלחמה ועשייה נמצא אצלכם בבית השותפויות בנסיגה , עובדה שמלמדת על כך שאתם מאוד רגישים בתקופה הזו ונוטים לעיתים קרובות מדי לפעול מבלי לתת לעצמכם דין וחשבון . עליכם לבדוק היטב מול מי אתם עומדים ועם מי אתם מבצעים את השותפויות האישיות והמקצועיות שלכם, כיוון שאתם נוחים להתרגז בתקופה הזו  יותר מתמיד.


בתולה

העבודה שלכם תופסת אצלכם את המקום הראשון כיוון שאתם אנשים מאוד שאפתניים ופרפקציוניסטים. בתקופה הזו של חייכם אתם מרגישים שאתם מצליחים וסוף סוף אתם יכולים להוכיח את יכולותיכם ולהגיע להישגים שרציתם, על מנת להוכיח שדרככם הייתה נכונה. חשוב מאוד שתשמרו על בריאותכם ולא תתנו ללחצים נפשיים להפיל אתכם רגשית באופן שעלולה להתפתח מחלה.מאזניים

אתם מנסים לשווק את עצמכם במקומות חדשים הרחוקים מהמקומות הרגילים שבהם אתם מתנהלים. מבחינה משפחתית אתם עסוקים מאוד בעשייה שלכם וייתכן שאתם מזניחים במקצת את המשפחה הקרובה, על מנת ליצור לעצמכם הצלחות מקצועיות שכרגע מאוד חשובות לכם. כוכב השפע עומד להתיישר בבית הכספים שלכם וייתן לכם אפשרות לבחון את המצב הכלכלי שלכם מחדש.   


עקרב

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נכנס לבית המשפחה שלכם אך יימצא בנסיגה בתקופה הקרובה, עובדה שתגרום לכם לחשוב מה אתם רוצים מהמעגל המשפחתי הקרוב ביותר לכם וכיצד אתם רוצים למצוא את עצמכם בעוד שנה מהיום. עליכם להיזהר מאוד מפעולה ללא שיקול דעת מוקדם, כיוון שאתם מאוד נוחים בשלב הזה להתלהב ואחר כך להתחרט.                 


קשת

הכוכב יופיטר שמביא איתו הבנה למקומות פנימיים עמוקים נמצא אצלכם בבית תת ההכרה וגורם לכך שאתם נחשפים לנושאים שמטרידים את דעתכם ולעיתים קרובות אין לכם תשובה מה לעשות. ייתכן ותקבלו תשובה בחלומות עם מסרים משמעותיים ומשם תשאבו את המידע לפתרון בעיות סבוכות. בכל מקרה, העובדה שאתם לוקחים אחריות על חייכם תעזור לכם ביישום התשובות.  


גדי

אתם עובדים קשה מאוד ועדיין לא מרגישים שיכולים ליהנות מפירות השקעתכם בגלל העובדה שכוכב מארס המביא איתו עשייה נכונה נמצא בשלב הזה כבר בנסיגה ובבית הכספים שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שאתם צריכים יותר נחישות על מנת לעמוד על דעותיכם כאשר אתם בטוחים שאתם צודקים. בנוסף, נראה שמבחינה כספית נושאים רבים וחדשים עומדים על הפרק.דלי

זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם כיוון שיש לכם צורך לבטא את עצמכם בדרכים שונות ומגוונות. כוכב מארס שמביא איתו עשייה נכנס למזל שלכם למשך כל החודשים הקרובים ולכן חשוב מאוד שתהיו ממוקדים עם עצמכם בכל הנוגע להחלטות אישיות ומקצועיות. רק האומץ ללכת אחר צו ליבכם יכול לגרום לכם להיות  מאושרים גם אם הסביבה לא תמיד מבינה ומסכימה עם מעשיכם.


דגים

נושאי ילדים במשפחה הקרובה שלכם מאוד מעסיק אתכם ואתם מנסים  שלא להיגרר לעימותים בין אחרים אלא לשמור על צד ניטרלי והוגן. זה בדיוק הזמן בשבילכם להשקיע את כל מרצכם בניסיון לגשר על פערים בין בני המשפחה, כיוון וייתכן שאי הבנה לוקחת את הנוגעים בדבר למקום שכל אחד יכול להתקבע בצד שלו עד כדי כך שעלול להיווצר נתק.
  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק

  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת
הזן תאריך לידה וקבל את תחזית האסטרולוגיה היומית שלך
תחזית אסטרולוגית יומית אישית במייל בחינם לחץ כאן >>
הורוסקופ שבועי